Rubiks Cafe

2016 Yılından Bu Yana Faaliyet Gösterdiği Cafe Sektöründe Yeni Bir Konsept Oluşturan Rubiks Cafe Bistro Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Rubiks Cafe Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* Üç farklı bayilik konsepti olan markadan bayilik almak için gereken yatırım bedeli seçilen konsepte ve işletme alanına göre değişiklik göstermektedir.

Rubiks Cafe Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Rubiks Cafe Bayilik Şartları

Gerekli Niteliklere Sahip Lokasyon Bulunması
Sermaye Gereksiniminin Karşılanması
Güler Yüzlü Hizmet Anlayışının Belirlenmesi
Farklı Projeler üretebilecek Potansiyelde Olunması
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olunması

Rubiks Cafe Bayilik Açıklaması

Rubik's Cafe Bayilik

Rubik's Cafe Bistro faaliyetlerine 2016 yılında Sakarya’da açtığı şube ile başlamış olup şu anda üç farklı konsepti ile girişimcilere bayilikler vermektedir. Rubik's Cafe Bistro cafe sektöründe bayilik veren firmalar arasında yiyecek – içecek – eğlence sektörüne getirdiği yenilikler ile dikkat çekmektedir. Dünya mutfaklarının en seçkin örneklerinin yanı sıra yöresel lezzetleri de dünya standartlarında bir sunum ile müşterilerine ulaştıran Rubiks Cafe Bistro günümüz yiyecek ve içecek alışkanlıklarına hem cevap hem de yön veren bir çizgide ilerlemektedir. Muhteşem atmosferinde farklı ve değişik lezzetleri en kaliteli şekilde sunan marka tüm Türkiye’de yaygınlaşmayı hedeflemektedir.

Rubik's Cafe Bistro Bayilik Şartları

Rubik's Cafe Bistro bayilik almak isteyen girişimcilerine üç farklı yatırım alternatifi sunmaktadır. Bunların; ana firma olarak şube açmak, franchising modeli ile bayilik vermek ve ana firma ile girişimcinin restoranı iki ortak gibi işlettiği ortak girişim şeklinde olduğu bilinmektedir.Rubiks Cafe Bistro bayilik alan girişimcilerin tercih ettiği model ne olursa olsun markanın kurumsal işletme anlayışı değişiklik göstermemektedir. Rubiks Cafe Bistro tarafından her üç modelde de franchising bedeli, karlılık, personel eğitimleri ve ürün tedariki konularında aynı standartlar uygulanmaktadır. Markanın girişimcilerinden aldığı franchising bedeli ve royalty bedeli lokasyona göre değişiklik göstermektedir. Rubiks Cafe Bistro bayilik alan girişimcilerden reklam katkı payı alınmamaktadır. 

Rubiks Cafe Bistro bayilik alan girişimcilerden alışveriş merkezindeki işletmelerinin 150 – 300 metrekare arası, caddelerde 300 – 500 metrekare arası, özel bina ve yapılarda yer alan “Superior” konseptli işletmeler için ise 1000 – 1500 metrekare arası ve en az 8 metre cepheye sahip olmasını talep etmektedir.

Rubik's Cafe Bistro Bayilik Avantajları

Rubiks Cafe Bistro bayilikalan girişimcilerin restoranlarında kullanacakları ürünler ana tedarikçi merkezinden günlük olarak ulaştırılmaktadır.Rubiks Cafe Bistro bayilik alan girişimci taşınması rasyonel ve ekonomik olmayan ürünler için kendi belirlediği tedarikçi firmalar ile çalışabilmektedir. Bununla birlikte gazlı içecekler, alkollü içecekler ve ayran  gibi ürünler için ana firmanın belirlemiş olduğu sözleşmeler doğrultusunda ürün tedariki gerçekleştirilmektedir. 

Rubik's Cafe Bistro bayilik alan girişimcilerin markanın konseptinin uygulanması aşamasında Rubiks Cafe Bistro mimar ekibi ile çalışması zorunlu tutulmaktadır. Rubiks Cafe Bistro tüm işletmelerinde aynı hizmet kalitesinin sağlanabilmesi adına ayda en az iki kez restoran kontrolü gerçekleştirmektedir. Bunun yanı sıra düzenli olarak gizli müşteri uygulamaları ile de denetim devam ettirilmektedir.

Rubiks Cafe Bistro Bayilik Destekleri

Rubiks Cafe Bistro bayilik alan girişimcilerin işletmelerinde uygulanacak olan mimari projeler markanın uzman ekibi tarafından çizilmekte, ancak Rubiks Cafe Bistro bayilik alan girişimci talep ettiği takdirde marka mimarlarının denetimi altında kendi seçtiği taşeron firmalar ile de çalışabilmektedir. Bununla birlikte Rubiks Cafe Bistro tarafından bayilik alan girişimcilerine dekorasyon ve demirbaşların tedariki aşamasında ekonomik çözümler de sunulmaktadır. 

Rubiks Cafe Bistro bayilik alan girişimcilerin işletmelerinde görev alacak olan personel konusunda merkez tarafından destek sağlanmaktadır. Girişimcinin tedarik ettiği personel de ana firmanın bölge personel havuzundan tedarik ettiği personel de Rubiks Cafe Bistro tarafından üç haftalık eğitim sürecine tabi tutulmaktadır. Eğitim süresi içerisinde personelin yeme, içme ve konaklama masrafları Rubiks Cafe Bistro tarafından karşılanmaktadır. Bu eğitim sürecinden sonra personel açılacak restoranda yerinde eğitim sürecine dahil olmaktadır. Markanın operasyon ekibi restoranın işletim sistemini başarı ile çalışır hale getirdikten sonra yeni personele devredilmektedir. 

Rubiks Cafe Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR