Rubiks Cafe

Rubiks Cafe Bayilik Açıklaması

Rubiks Cafe Bayilik

Rubiks Cafe Bayilik Hakkında Firma Açıklaması : En iyi yiyecek - En iyi içecek - En iyi eğlence" sloganıyla Sakarya Serdivan'da açılan Rubik's Cafe & Bristo'da; mevcut cafe anlayışına eğlenceyi de katarak renklendiriyoruz. Muhteşem atmosferimize farkı ve değişik lezzetleri tatmak isteyenleri davet ediyoruz. Ve bu lezzet şölenini tüm Türkiye'ye yaymayı hedefliyoruz. Muhteşem atmosferimize farkı ve değişik lezzetleri tatmak isteyenleri davet ediyoruz.

Rubiks Cafe Bayilik ve Bayilik Bilgileri 

Rubik's Cafe & Bristo'da; güne Rubik's el yapımı, tamamı doğal ve organik Rubik's reçel çeşitlerinin süslediği Rubik's Sakarya’nın kahvaltısının üzerine keyif kahvesini tadabilir, öğle yemeğinde iş görüşmenizi yaparken nefis Rubik's etlerini tadabilir, günü ailenizle güzel bir akşam yemeğiyle sonlandırırken Rubik's Haylaz mekanında kendinizi şımartabilirsiniz. 

Pancake Kahvaltı : Pancake, süt reçeli, kayısı reçeli, vişne reçeli, tahin pekmez, bal, kaymak, nutella, mevsim meyveleri, kaşar peyniri. 

Sıcak Kahvaltı Tabağı : Bir kişilik-Paçanga ve sigara böreği, Patates tava, Yıldız sosis, Izgara hellim, Sahanda yumurta, Tavada domates biber sote… 

Patates Ve Sosis Tabağı : Soslar Eşliğinde Patates ve Sosis Kızartması. 

Klasik Kahvaltı Tabağı :Beyaz Peynir, Kaşar Peynir, Domates,Salatalık, Mevsim Yeşilliği, Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin, Kendi Üretimimiz Olan Doğal Reçel Çeşitleri (Bal, Kayısı Reçeli, Böğürtlen Reçeli), Tereyağı, Salam, Sosis Tava, Haşlanmış yumurta, Kalem Böreği, Sınırsız Çay…

Rubik's Serpme Kahvaltı : Peynir Çeşitleri, Zeytin Çeşitleri, Rubik's Reçel Çeşitleri, Domates,Salatalık, Kaymak, Tereyağı, Acuka, Salam, Jambon, Sucuk Izgara, Sosis Tava, Patates Tava, Sahanda Yumurta, Kalem Böreği, Paçanga Böreği, Vişne Kompostosu ve Sınırsız Çay...(İki Kişiliktir)

Rubiks Cafe Bayilik Bilgileri

Firma ismi: RUBİKS 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 1 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması, Personel 

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Anahtar teslim metrekare bazında proje genelinde bir fiyat çıkartılıyor.

 

Rubiks Cafe Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR