Refan Kozmetik

Refan Kozmetik Bayilik Açıklaması

Refan Kozmetik Bayilik Hakkında

1991 yılında kurulmuş olan Refan Kozmetik, Avrupa’dan sonra, Türkiye’de Laura Beaumont, Urban Behaviour, Victoria Bell’s, Doctor Nature, Paglieri gibi dünyaca ünlü markaların temsilcisi NOYA Ltd. firmasıyla işbirliği yaparak, bayilik verdiği girişimcilerle yurt genelinde yayılmaya devam ediyor.  

Refan Kozmetik Bayilik ve Bayilik Şartları Firma İsmi : NOYA Ltd. Bayilik Kategorisi : Doğal Kozmetik Ürünleri Kuruluş Yılı : 2000 Şube Sayısı : 12

Refan Kozmetik Bayilik Şartları

Refan Bayilik almak isteyen girişimci kozmetik bayilik sektörüne ilgili olmalı, marka bilincine sahip ve kar marjı yüksek bu işi hayata geçirmek için gerekli finansal imkanlara sahip, girişimcilere verilmektedir.

Refan Kozmetik Bayilik Destekleri

Tek noktada tüketicilerin aradığı ve bulmak istediği kişisel temizlik ve bakım, dermo kozmetik, parfüm, renkli kozmetik, takı ve aksesoar ürenlerini işletme sahipleri onlarca firmayla muhatap olmayıp merkezi alım ile temin ediyor. Yuksek kazanç ve İşletmeye sunulan personel temini danışmanlığı, eğitimi, stok yönetimi, satış ve yönetim konularında sağlanan operasyonel destek.

Refan Kozmetik Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı

Bayilik giriş bedeli 4.000 Euro , Franchise işletmesinde metrekare dekor maliyeti’ nin ortalama 1.000 TL olduğunu ve franchise olabilmek için 35-55 metrekarelik bir mağazaya ortalama metre karesine bağlı olarak ilk alımda 1.000 TL ürün alınması gerekiyor.

 

Refan Kozmetik Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR