Rasasi Parfüm

Rasasi Parfüm Bayilik Açıklaması

 

Rasasi Parfüm Bayilik

Rasasi Parfüm Bayilik Hakkında : Rasasi Parfüm Sanayi LLC M.r.Kalsekar, tarafından 1979 yılında Dubai'de kurulmuştur. Şimdi 50 den fazla ülkede faaliyet gösteren Rasasi'deki Kalsekar'ın vizyonunu 6 oğlu üstlenmiştir. Son üç yılda şirket; kalite, lüks ve zarafet için dünya çapında bir üne sahip iyi ve en seçkin kokularını oluşturarak, girişimiyle gücünü sağlam bir temel inşa etti. Bugün, Rasasi Küresel parfüm endüstrisinin dünyada önde gelen şirketlerindendir. 

Rasasi Parfüm Bayilik ve Bayilik Şartları Rasasi Dubai'nin kalbinde öncü mağaza konsepti tarafından belirlenen güçlü bir kuvvet olarak ortaya çıkarak, kurulmasından hemen sonra pazarda kendisi için bir niş pazar oluşturdu. Mağaza ilk kez bir özel marka, tamamen ona adanmış özel bir showroom oldu.

Rasasi önde gelen alışveriş merkezleri ve GCC (BAE, Suudi Arabistan, Umman, Kuveyt, Bahreyn, Katar ve Krallığı) arasında asal piyasa yerlerde 115 üzerinde zarif tasarlanmış ve eşsiz showroom çalışır. Ürünler Jebel Ali Serbest Bölgesi'nde 16.000 sqmstate-of-the-art üretim tesisi tarafından desteklenen, güçlü bir dağıtım ağı ile dünya genelinde 50'den fazla ülkeye Rasasi Occidental kokuları ve deodorantları ihraç edilmektedir. 

FİRMA İSMİ: RASASİ TÜRKİYE *Kalite*Lüx*Zerafet

 BAYİLİK KATEGORİSİ: PARFÜM 

KURULUŞ YILI: 1979 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 115

Rasasi Parfüm Bayilik Şartları

RASASİ TÜRKİYE olarak Türkiye Şehirlerinin tümünde bayilik verilecektir.

  1. Bayiiler % 50 -60 -70 -80 -90 puanlarla Çalışacak.
  2. Daimi reklam ve promosyon desteği verilecek
  3. Bayiler eğitim ve oryantasyon için Dubai'de (genel merkezde)3 gün misafir edilecek-gruplar halinde gidilecek-uçak konaklama ve yeme içme şirket tarafından karşılanacak.
  4. Açılış Desteği Olarak 2.500 $ tutarında bayii ürün paketi sunulacak, bayii paket miktarında istediği ürünleri seçebilecek.
  5. Bayimizin açacağı mağazanın genel merkezimizce onaylanmasından sonra tüm dekor ve tasarımı bizim tarafımızdan yapılacak. Bu bayilik bedeli 17.500 $ dır.

Rasasi Parfüm Bayilik Destekleri

  • EĞİTİM DESTEĞİ
  • PAZARLAMA DESTEĞİ
  • BÖLGE KORUMASI
  • REKLAM DESTEĞİ

 

Rasasi Parfüm Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR