Pizzacı Baba

Pizzacı Baba Bayilik Açıklaması

Pizzacı Baba Bayilik

Pizzacı Baba Bayilik ve Bayilik Şartları

Pizzacı Baba Bayilik Hakkında Açıklama : Firmamız 2015 yılında faaliyetlerine başlamış ve uygun fiyat politikası mantığı ile hızla yayılmıştır. Kuruluşunun ilk yılları 4 arkadaşın pizza yemeye gittiği bir restorant'ta hem pizzayı beğenmemesi hemde fiyatların yüksek olmasına kızmasından dolayı kendi zevkleri için bir pizza restorantı açarak uygun fiyat hızlı servis mantığı ile çalışmasından başlamıştır. 

Pizzacı Baba Bayilik ve Bayilik Şartları 

Türkiye'nin her yerine bayilik vererek herkesin 8-10 TL aralığında pizza yemesini sağlamak isteyen işletmemiz yeni takım arkadaşları aramaktadır. Ailemize katılacak yeni üyelerimizden beklediğimiz tek şey fiyatları uygun tutması ve müşterilere daima hızlı servis vermeleridir. Ayrıca bayilik için anlaştığımız firmalarımızın KOSGEB'ten 50.000 TL hibe alması için gerekli proje işlemleri de firmamız tarafından gerçekleştirilecek ve bu işlemler için herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. 

Firma ismi: PİZZACI BABA 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 10

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Finans, Bölge Koruması, Personel

Pizzacı Baba Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Pizza ve hızlı tüketim ürünleri sosların işletme içerisinde ve ağırlıklı olarak servis şeklinde satışı gerçekleştirilecektir. Bayilik anlaşmasını imzalayan firmalarımız için KOSGEB'ten 50.000 TL hibe (Geri Ödemesiz Destek) için gerekli prosedürler ve projeler firmamız tarafından hazırlanacak ve herhangi bir ücret alınmayacaktır. Firma marka Bedeli 50.000 TL İşletme kurulum maliyeti M2 500 TL.

 

Pizzacı Baba Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR