Phi Coffee

2017'De Kurulan Phi Coffee Kendi Bünyesinde Yaptığı Kahve Kavurma Ve Öğütme Işlemleri Yanısıra 3.Nesil Kahve Ekipmanlarını Kullanarak Kahve Sektöründe Yerini Ustaca Almayı Başarmış Bir Kahve..

Phi Coffee Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
Bütçe açıklaması belirtilmemiş.

Phi Coffee Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Phi Coffee Bayilik Şartları

Kahveyle Yakından İlgilenmek Ve Gerekli Araştırmaları Yapmış Olmak
Cafe Sektöründe Herhangi Bir Pozisyonda çalışmış Olmak

Phi Coffee Bayilik Açıklaması

Biz Kimiz?

Her şey güneşli bir sonbahar günü bisiklet turuna çıkmamızla başladı. Tarih 2017’nin 1 Ekim’iydi. Bisiklet kadar kahve sevdalısı iki genç olarak her gün 40 km yol kat ediyor ve bizim için bir rutin olan “kendi pişirdiğimiz kahveyi içmemiz” hayali ile bitiyordu. Özenle hazırladığımız taze çekilmiş Türk kahvesi olmazsa olmazımızdı. İşte o günlerden birinde bu kadar özenerek ve severek içtiğimiz kahveyi insanlarla buluşturmanın yollarını konuştuk. Hayallerimizde terasında hoş sohbetlerin yapıldığı, kahvenin özenle kavrulup öğütüldüğü ve demlendiği ; insanların o kahveyi içerken aldıkları hazzı görebildiğimiz butik bir 3.nesil kahve dükkanı vardı.

Zaman içinde hayallerimizi yavaş yavaş gerçekleştirdik. Artık hayallerimizdeki sarı teraslı butik kahveciye sahiptik. Hatta orayı hayal bile edemediğimiz güzel bir yere dönüştürdük. Üstelik bir hayli de kalabalıklaşmıştık. Kahveyi bir yaşam tarzı haline getirmiş, mesai ile çalışmayan, içerken aldıkları hazzı diğer misafirlerimizle buluşturmayı hedefleyen deneyimli ve bilgili bir ekibimiz oldu.

“Daima Taze” mottosuyla demlediğimiz kahveleri Fibonacci’nin altın oranına biraz da sevgi katarak siz kahve severlerle buluşturmak ve daha ileriye taşımak için Phi Coffee olarak her zaman yanınızdayız.

 

 

Phi Coffee Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR