Peker Yabancı Dil Online Eğitim

Peker Yabancı Dil Online Eğitim Bayilik Açıklaması

Peker Yabancı Dil Online Eğitim Bayilik

Peker Yabancı Dil Online Eğitim Bayilik Hakkında Firma Tanıtımı: YABANCI DİL BAŞTA OLMAK ÜZERE ONLİNE EĞİTİM FAALİYETLERİNİN SATIŞINI YAPMAKTAYIZ. Peker Akademi Olarak Siz Dünyaca ünlü Amerikan Sistemi Transparent Language'in Satış, Tanıtım ve Desteğini Sunuyoruz. Hedefimiz 7'den 70'e Herkesin İstediği Dili Kolayca Öğrenmesi. 

Peker Yabancı Dil Online Eğitim Bayilik Konusudur. 

 Peker Yabancı Dil Online Eğitim Bayilik ve Bayilik Şartları Dünyaca ünlü “ Dil Öğrenme Sistemi”dir. Üstelik 80 ve üzeri dil tek pakette 1 yıl sınırsız kullanım sunmaktadır. Cep telefonu, tablet ya da internet üzerinden her yerden erişim sağlanarak kullanılır. Bu inanılmaz sistem ile 1 ay düzenli çalışıldığında sonuç sizi şaşırtacaktır. Sistem, kullanıcıların kısa sürede herhangi bir dilin “günlük pratik” ihtiyaca yönelik öğrenilmesi için tasarlanmıştır.

Amerikan hükümeti ve askeri kuvvetleri tarafından tüm dünya üzerindeki ülkelerde bulunan personelin yabancı dil eğitiminde kullanılmaktadır. Bireysel kullanım yanında, eğitim kurumları, devlet kurumları ve şirketler tarafından da kullanılmaktadır. Sistem, kendi kendine öğrenmeyi sağlayacak şekilde tasarlanmış olup, kullanıcıların öğrenme durumlarını izler ve raporlar. Kelime, cümle ve kalıp öğretmeye yönelik ANLAM-TELAFFUZ ve SES TANIMA-KAYDETME egzersizleri, ayrıca kelime ya da cümleyi DİNLEME-YAZMA egzersizleri yaptırır.

80+ dilde ortalama 2000, İngilizcede ise 3800 kelimenin anlamı ve telaffuzunun öğrenilmesini sağlar. Ayrıca kelimelerin 1500’ü İŞ İNGİLİZCE’sine yöneliktir. 190 saatlik öğrenme materyalinde 30 ders 11 ünite Başlangıç (beginner), 39 ders 10 ünite Orta ve Üst düzeyde (Intermediate- Advance) seviye bulunur.

 Firma ismi: PEKER GRUP SATIŞ DANIŞMANLIK Bayi 

Franchise Şube Sayısı: 21 Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Finans, Bölge Koruması

Peker Yabancı Dil Online Eğitim Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: KENDİNE GÜVENEN, KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAK İSTEYİP YATIRIM MALİYETİ YAPAMAYAN, SATIŞ ORGANİZASYON KONUSUNDA KENDİNE GÜVENEN HERKESLE ÇALIŞMAK İSTERİZ.

 

Peker Yabancı Dil Online Eğitim Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR