Özsaray Restoran

Geçmişinden Gelen Deneyimi Ile Sektörün Önemli Isimlerinden Olan Marka Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Özsaray Restoran Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* Markanın yatırım maliyeti 500.000 TL civarındadır.

Özsaray Restoran Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Özsaray Restoran Bayilik Şartları

Yeterli Ekonomik Güce Sahip Olmak
Ticari Engeli Bulunmamak
Girişimci Bir Ruha Sahip Olmak
İşinin Başında Durabilmek

Özsaray Restoran Bayilik Açıklaması

Özsaray Restoran Bayilik

Özsaray Restoran gıda sektörü içinde faaliyet gösteren köklü markalardan olup sektördeki deneyimini sürekli kendini yenileme anlayışı ile birleştirmektedir. Özsaray Restoran gıda sektöründe bayilik veren firmalar arasında kendine özgü lezzetleri, kaliteli ürünleri ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan kusursuzhizmet anlayışı ile dikkat çekmektedir.

Özsaray Restoran Bayilik Şartları

Özsaray Restoran bayilik almak isteyen girişimcilerin ortalama 500.000 TL yatırım sermayesine ihtiyaç duyduğu bilinmektedir. Ancak yatırım maliyeti seçilen lokasyon ve işletmenin metrekare cinsinden büyüklüğü gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebildiğinden yatırım maliyeti konusundaki kesin bilgilerin marka yetkililerinden alınması önerilmektedir. Özsaray Restoran açılacak olan işletmelerinin en az 150 metrekare alana sahip olmasını istemektedir. Ayrıca işletmelerin ana arterlerde, işlek caddelerde ve köşebaşlarında bulunması da markanın aradığı özellikler arasında gelmektedir. Özsaray Restoran bayilik alan girişimcilerin işlerinin başında bulunmasını tercih etmektedir. Özsaray Restoran ağırlıklı olarak İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında bayilikler vermeyi hedeflemektedir. Ortalama şube kurulum süresi 45 – 60 gün arasında olup Özsaray Restoran bayilik alan girişimcilerinden reklam katılım ücreti ve gelirden pay talep etmemektedir.

Özsaray Restoran bayilik almak isteyen girişimciler markaya başvurularını ilettiktensonra ön değerlendirmeye tabi tutulmaktadırlar. Ön değerlendirme süreci olumlu sonuçlanan girişimciler ile bayilik sürecinin sonraki aşamalarına geçilmektedir. Bayilik sözleşmesinin imzalanması ile birlikte mimari projeler hazırlanmakta, tadilat ve dekorasyon çalışmaları başlatılmaktadır. Ardından personel eğitimi, reklam ve promosyon çalışmaları yapılmakta ve mağaza açılış ile birlikte müşterilerine eksiksiz olarak hizmet verir hale getirilmektedir. Bu süreçleri beklemek istemeyen girişimciler hali hazırda marka merkezine ait olarak faaliyet göstermekte olan mağazalardan uygun görülen olması durumunda franchise alabilmektedirler.

Özsaray Restoran Bayilik Avantajları

Özsaray Restoran bayilik alan girişimciler yatırım maliyetlerini ortalama 12 ile 24 ay arasında geri kazanabilmektedirler. Markanın karlılık oranı % 28 – 32 oranlarında olup yatırımcıya karlılığı yüksek bir işletme sahibi olma olanağı sağlamaktadır. Türk damak tadına uygun ve çokça tercih edilen ürünleri en kaliteli malzemeler kullanılarak hem lezzetli hem de ekonomik fiyatlarla müşterilerine ulaştırmayı prensip edinen markanın bu anlayışı sayesinde Özsaray Restoran bayilik alan girişimciler kısa sürede geniş bir müşteri kitlesine hizmet verebilmekte ve müşteri ağını sürekli olarak büyütebilmektedirler. Özsaray Restoran tüm işletmelerinde standart hizmet kalitesine ulaşılmasını hedeflemektedir. Bu nedenle bayilerin standartlara uygunluğu konusunda titizlikle davranılmakta, gerekli görülmesi durumunda ihtiyaç duyulan önlemler ivediliklealınmakta ve marka ile birlikte bayilerin de karlılığı ön planda tutulmaktadır.

Özsaray Restoran Bayilik Destekleri

Özsaray Restoran bayilik alan girişimcilere personel desteği, eğitim desteği, proje desteği, yer seçimi, bölge koruması ve ortak reklam alanlarında destekler sağlanmaktadır. Markanın merkezi olarak yürüttüğü reklam ve tanıtım faaliyetlerinden faydalanan bayilerden herhangi bir reklam katılım ücreti de tahsil edilmemektedir. Ayrıca Özsaray Restoran bayilik alan girişimcilere markanın alanında uzman ekibi tarafından verilen destekler ile mimari projenin hazırlanmasından tadilat işlemlerinin gerçekleştirilmesine personeleğitiminden açılış hazırlıklarının tamamlanmasına kadar olan süreç eksiksiz ve hızlı bir şekilde tamamlanmakta; böylece yeni açılan bir mağazanın karşılaşması olası olan riskler de minimize edilmektedir.

 

 

Özsaray Restoran Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR