Oto Yıkama Bayiliklerinde Yeni Devrimler

Son Güncellenme: Thu Apr 2024 04:53

İyi bir lokasyonda açılmış olan oto yıkama bayilikleri yatırımcısına önemli gelir sağlıyor. Oto yıkama bayilikleri ortalama 18 ayda yatırım geri dönüşünü sağlıyor.

Oto Yıkama Bayiliklerinde Yeni Devrimler
Fatih Bozoğlu user

Gelişen teknoloji ile beraber oto yıkama yöntemleri de daha çeşitli hale geliyor. Artık kuru ya da temassız araç yıkama yöntemleri hem daha hızlı hem de daha detaylı temizlik yöntemleri sunuyor. Son teknoloji ile donatılmış oto yıkama bayilikleri her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih ediliyor. Ülkemizde 20 milyondan fazla bulunan araç sayısı ve her geçen gün artan araç satışları oto yıkama bayiliklerinin giderek daha popüler olmasını sağlıyor. Özellikle iyi bir lokasyonda açılmış olan oto yıkama bayilikleri yatırımcısına önemli gelir sağlıyor. Oto yıkama bayilikleri ortalama 18 ayda yatırım geri dönüşünü sağlıyor.

LaserWash Oto Yıkama

Oto yıkama sektörünün önde gelen markalarından birisi olan Veloce Araç Yıkama Sistemleri’nin LaserWash 360 temassız oto yıkama yöntemi son yıllarda öne çıkan oto yıkama yöntemlerinin başında geliyor. Tüm Türkiye’ye bayilik veren Veloce Araç Yıkama Sistemleri’nin sunduğu ekstra avantajlar bayilerin yüzünü güldürüyor. Yuva içi araba yıkama ve temassız araç yıkama yöntemi olan LaserWash üzerinde bulunan yuvarlak ark köşeleri sayesinde daha iyi kimyasal uyguluyor ve bu sayede daha detaylı bir temizlik sağlıyor. 360 derece dönebilen ve üç yönlü olarak hareket edebilen ark teknoloji sayesinde aracın her bir köşesinin temizlenme süresi 4 saniyeden 1.5 saniyeye düşüyor. Temassız yıkama sayesinde yıkanan araçlarda yüzey çizilmesi ve dairesel çizilmeler oluşmuyor. Ayrıca araçların üzerinde herhangi bir su ya da kimyasal artığı kalmamasından dolayı hem su lekeleri hem de boyada matlaşmalar meydana gelmiyor. LaserWash 60 Plus entegre kurutma seçeneği Flash Dry sayesinde 10 saniyelik bir geçiş ile aracın üzerindeki su miktarının %80’i tek seferde alabiliyor.

LaserWash Oto Yıkama Avantajları

LaserWash 360 oto yıkama sisteminin sahip olduğu yeni hizmetler sayesinde gelir akışınızı arttırabilir ve daha geniş bir hedef kitleye hitap edebilirsiniz. Ayrıca basit yapıya sahip olan cihaz sayesinde parça değişimi ve sorun çözümü son derece kolaydır. Bu yapı sayesinde bakım masrafları minimuma inmektedir. Cihazın yapısı itibariyle az sayıda kullanılan sensör, kanca, vana ve elektrik aksam sayesinde problem çıkarma olasılığı da düşüktür. Düşük yatırım ve bakım maliyeti sayesinde gider konusunda önemli avantajlar sağlayan LaserWash 360, ayrıca Veloce Araç Yıkama Sistemleri’nin sundukları ile yatırımcıların yüzünü güldürüyor. Veloce tarafından sunulan reklam, pazarlama ve eğitim desteği, bölge koruması ve yer seçimi gibi destekler yatırımcıların daha bayiliklerini açmadan önce konuya ve sektöre  hakim olmasını sağlıyor. 2013 yılında düzenlenen Uluslararası Petrol İstasyonları Fuarı’nda yılın ürünü ödülüne layık görülen Laserwash’un tam otomatik sistemi sayesinde az sayıda personel ile maksimum seviyede çalışma yapmak mümkün oluyor. Veloce tarafından sunulan 7 gün 24 saat teknik servis desteği ise bayileri yaşadıkları bir problemde yalnız bırakmıyor.

Sizde Bu Bayilik Fısatından Yaralanmak İstiyorsanız "Veloce Araç Yıkama Sistemleri" Profilinden Başvuru Yapabilirsiniz..

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler