Oriflame

Oriflame Bayilik Açıklaması

Oriflame İşi Kurmak

 Oriflame Bayilik ve Oriflame İş Kurmak Herkes bir Oriflame Güzellik Danışmanı olabilir. Oriflame fırsatı benzersizdir. Güzellik Danışmanı olmanın sağladığı olağanüstü esneklik sayesinde, Oriflame her yaşam tarzı için uygundur. İster ekstra kazanç sağlamak, isterseniz tam zamanlı bir iş kurmak veya ekonomik özgürlüğün tadına varmak isteyin, Oriflame sizin için uygundur! Tam zamanlı ya da yarı zamanlı da çalışsanız; iş sahibi, evden çalışan biri, öğrenci, emekli veya evde çocuk yetiştiren bir ebeveyn de olsanız, çalışacağınız saatleri siz belirleyerek kendi patronunuz olabilirsiniz! Her ay elde edeceğiniz gelirin miktarını siz belirlersiniz.

 Bu tamamıyla ne kadar çaba harcadığınıza bağlı. Seçkin ürünlerimizden faydalanırken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışacak ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Uluslararası seyahatler, önemli etkinliklere katılım ve elde ettiğiniz başarılar sonucunda takdir edilip ödüllendirilme hakkı kazanma şansınız var.

 Oriflame Bayilik Ayrıca çoğunluğu tamamen ücretsiz olan eğitimler ve etkinlikler sayesinde, kişisel ve mesleki gelişim fırsatına sahip olacaksınız. Hiçbir maddi risk almadan, sürekli olarak güzellik ve moda akımları hakkında bilgi edinebileceksiniz. Yeni başlayan bir Güzellik Danışmanı olarak, size rehberlik edecek, sizden daha deneyimli bir sponsorunuz olacak. Sponsorunuz size Oriflame'i tanıtacak ve işe başlamanız için gereken tüm bilgileri anlamanıza yardımcı olacak.

Oriflame Bayilik

Oriflame'de Danışman olduğunuz aynı gün içinde; kataloğu arkadaşlarınıza, komşularınıza ve iş arkadaşlarınıza gösterip sipariş alıp anında para kazanabilirsiniz. Ertesi gün, Danışman olacağını bildiğiniz kişileri davet edip takımınızı oluşturarak sınırsız kazançlardan yararlanabilirsiniz. Bizimle her zaman seçme özgürlüğüne sahipsiniz; ister ek gelir elde edin,isterseniz kariyerinizi inşa edin. Sınır yok, risk yok, seçim sizin! Oriflame ile para kazanmanın 3 yolu 1. Oriflame ürünlerini indirimli alarak para kazanın. 2. Kataloğu göstererek yaptığınız satışlardan para kazanın. 3. Başkalarını da davet ederek, beraberce para kazanmak için bir takım kurun.

Kimler Oriflame Güzellik Bayisi Olmalı?

Ürünlerimizi indirimli almak, ekstra gelir elde etmek veya kendi işinizi kurmak için, Oriflame'e katılın. Ne kadar ilerlemek istediğinize siz karar verin, biz de her adımınızda size destek olalım. Oriflame'e nasıl katılabileceğinizi öğrenmek için resmi web sayfasını ziyaret ediniz. 

Oriflame Bayilik Hakkında : 1967 yılında iki kardeş olan Jonas ile Robert af Jochnick ve arkadaşları Bengt Hellseten tarafından kurulan Oriflame, günümüzde 60'dan fazla ülkede faaliyet gösteren uluslararası güzellik şirketidir. Oriflame'in İsveçli, doğal, yenilikçi güzellik ürünleri 3,6 milyon Bağımsız Danışmanı ve yarattıkları 1,5 milyar Euro yıllık satış ile pazarlanmaktadır. 

Oriflame, temel iş fırsatı ile ilk günden kazanç elde etmeye ve kişisel hayallerine ve isteklerine kavuşmak için çalışmak isteyenlere eşsiz iş konseptini sunuyor: Make Money Today and Fulfil Your Dreams Tomorrow™. "Bugün para kazanmaya başlayın ve yarın hayallerinize kavuşun". İnsanlara ve doğaya saygı şirketin operasyon ilkelerinin temelini oluşturmakta, sosyal ve çevresel politikalarına da yansımaktadır. 

Kısaca Oriflame, 

• 1.5 milyar Euro'luk yıllık satış cirosuna,

• 3,6 milyon Bağımsız Güzellik Danışmanına,

• 7900 çalışana,

• Yılda 1000 ürüne,

• Global Araştırma & Geliştirme Merkezinde çalışan 100'den fazla bilim adamına,

• İsveç, Polonya, Çin, Rusya ve Hindistan olmak üzere dünya genelinde 5 üretim merkezine sahiptir.

• Dünya Çocuk Örgütü Kurucu Üyesidir.

• Oriflame hisse senetleri 2004 yılından bugüne Nasdaq OMX Borsası'nda işlem görmektedir.

• 60'dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

Oriflame Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR