Odisu

ODISU Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

ODISU Bayilik Açıklaması

HAKKIMIZDA

KAVİ GROUP Kalite doğruluk, güven ve dostluğu en önemli değerler olarak benimseyen ve bu değerler etrafında hareket eden bir grup firmasıdır. Kuruluşundan bu yana tüketici elektroniği ve otomotiv yedek parçası ithalatı ile sektörün saygın firmaları arasında yer almıştır. Yeni teknoloji ve gelişimleri yakından takip edip ve gereken yerlerde üretimde uygulayıp müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve her attığı adımda daha iyisini yapma anlayışını esas alarak insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak üstün nitelikli anlayışını sürdürmek yılların deneyimini insana saygı ilkesiyle buluşturmak ve bu şekilde ekonomiye katkıda bulunmak hedefindeki KAVİ GROUP 21.yüzyılda da kendini yenileme tutkusuyla var olacaktır.

FELSEFEMİZ
Kavi Group Mutlu müşteri, mutlu çalışan, sağlıklı bir büyümenin müşterilerinin aldıkları hizmetin kalitesinden ve çözüm ortağı memnuniyetinden geçtiğinin bilincindedir.
Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak ise, mutlu çalışanlar ve kendisine hizmet sağlayan mutlu tedarikçiler ile olacaktır. Bu nedenle Kavi Group, müşterilerini, çalışanlarını ve tedarikçilerini iş ortakları olarak görür. Kavi Group müşterilerinin bütün ihtiyaçlarını kendi ihtiyacı olarak görmeyi ve en uygun çözümleri sunmayı kendisine ilke edinmiştir.
Bu nedenle müşterilerinin her türlü gereksinimlerini gidermek için güçlü bir bilgi işlemaltyapısı oluşturmuştur. Çözüm ortaklığı felsefesinin vazgeçilmez özelliği olarak Kavi Group’un tüm personeli, müşterilerine en yüksek kalitede hizmet sunmak ve memnuniyet sağlamak için çalışmaktadır.
 

ODISU Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR