Odak Parfümeri

Odak Parfümeri Bayilik Açıklaması

Odak Parfümeri Bayilik

Odak Parfümeri Bayilik ve Bayilik ŞartlarıKurumsal mağaza zincirleri, müşterilere güven, kalite ve fiyat avantajı sunmasından dolayı müşterilerin tercih sebebidir. Odak Mağazaları olarak kozmetikte kurumsallaşmamız hem firmamıza, hem müşterilerimize, hem de iş ortaklarımıza avantajlar sağlamaya devam etmektedir. Odak Mağazaları, potansiyel franchisingmağazalarıyla birlikte, rekabet koşullarına uyum sağlayarak ve hizmet kalitesini devam ettirerek hep ileriye gitmeyi hedeflemektedir.

ODAK PARFÜMERİ MAĞAZALARININ İLK TEMELLERİ ESKİŞEHİR'DE ATILMIŞTIR. 1990 YILINDAN BU YANA FAALİYET GÖSTERDİĞİ BÖLGELERDE PARFÜMERİ MAĞAZACILIĞI KONUSUNDA GÜÇLÜ BİR MARKADIR. KURULDUĞU YIL MARKA TESCİL BELGESİNİ ALMIŞTIR VE SÜREKLİ YENİLEMEKTEDİR. İSTANBUL, İÇANADOLU,KARADENİZ ,EGE VE AKDENİZ BÖLGELERİNDEKİ MAĞAZALARIYLA TÜRKİYE GENELİNE YAYILMAYA DEVAM ETMEKTEDİR. KURUMSAL BİR YAPIYA SAHİP OLAN İŞLETME, PROFESYONELCE YÖNETİLMEKTEDİR. KOZMETİKTE BİR TÜRKİYE MARKASI OLMA YOLUNDA İLERLEMEKTEDİR.

Odak Parfümeri Bayilik Şartları

Ürün Hizmet Kapsamı : Kozmetik perakende mağazacılık 

Bayilik Veren Firma : Odak Parfümeri 

Firmanın Kuruluş Yılı : 1990 

Bayilik Vermeye Başladığı Yıl : 2013 

Bayilik Sayısı : 1 

Bayilik Giriş Bedeli : 15.000 TL 

Gerekli Ortalama Sermaye : 300.000 TL

Bayilik adaylarında aranan şartlar; Yatırım gücü. İşyerinde aranan şartlar; en az 100 m2 emlak. Odak Parfümeri Bayilik Başvurusu için size göre gereken şartlar uygun ise bu linke Odak Parfümeri Bayilik Başvuru Formu tıklayınız.

Odak Parfümeri Bayilik Destekleri

Eğitim, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Proje, Ortak Reklam, Mal Temini, Pazarlama, Personel Temini

Odak Parfümeri Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR