Nurlife Sektör

Nurlife Sektör Bayilik Açıklaması

Nurlife Sektör : Kozmetik, Dermo-Kozmetik, Güzellik, Kişisel Bakım Kuruluş Yılı : 1992 Çalışan Sayısı : + 20 Firma Merkezi : İstanbul Şube Sayısı : 5 Firma Tanıtımı: 1992 Kuruluşlu, Dermo-Kozmetik Ürünleri üzerine üretim, bilimsel Ar-Ge, private label ve İhracat ağırlıklı çalışan Firmamız, BioCharm Dermo-Kozmetik Ürünleri için Yurtiçi ve Yurtdışı Bayilikler ve Franchising verecektir. Firmamız cilt, saç, ayak problemleri üzerine 8 yılın üzerinde süren bilimsel Ar-Ge çalışmaları ile BioCharm cilt/yüz, saç, vücut, ayak bakım, anti-stres spesifik ürünlerini ve Spa terapi, Profesyonel Kişisel Bakım ürünlerini geliştirmiştir. Firmamız Yurt içi ve Yurt dışı Uluslar arası Fuarlarda BioCharm Markalı Spesifik Ürünlerimiz ve Spa terapi, Profesyonel Kişisel Bakım Ürünleri ile büyük ilgi görerek, İhracatını ve distribütörlerini arttırmaya devam etmektedir.

Yurtiçi ve Yurtdışı Bayilikler ve Franchising Mağazalarını arttırarak ülkemizde ve diğer Ülkelerde yeni Girişimcileri/ Girişimciliği desteklemeye ve istihdamın arttırılmasını desteklemeye önem vermektedir. Özellikle BioCharm Cilt, Saç, Ayak, Vücut Bakım, Spa Terapi ürünleri ve Anti-Aging Ürün seti Cilt Bakımında Fark Yaratmaktadır. Yurtiçi, Yurtdışı Kozmetik sektörüne kazandırdığı, yenilikçi ürün kategorileri ve Bayilerine/Franchise Girişimcilerine sunacağı büyük kampanyaları ile Nurlife Kozmetik Sanayi, sektörümüzde fark yaratacak Spesifik Dermo-Kozmetik Ürünlerin gelişimine yön vermeyi hedefleyen, öncü firmadır.

Tüketici talep/ihtiyaçları doğrultusunda Bilimsel Ar-Ge çalışmaları ile geliştirdiği tüm Spesifik BioCharm markalı Dermo-Kozmetik Ürünleri için, BioCharm Dermo-Kozmetik Shop/mağazası açmak isteyen Girişimcileri veya işlerini geliştirmek isteyen Dermo- Kozmetik/Kozmetik Girişimci/Shop / Mağaza Sahiplerini ‘’Bayilik’’ ve "Franchising" sistemimizin bir parçası olmaya davet ediyoruz. YENİ BİR GİRİŞİM-YATIRIM ARAŞTIRANLAR/ARAYANLAR, KENDİ İŞİNİZİ KURMAK, KENDİ KOZMETİK SHOP/MAĞAZASINI AÇMAK İSTEYENLER; BİOCHARM DERMO-KOZMETİK VE KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİNDE DAHA DOĞRU NOKTADA OLACAKSINIZ. BULUNDUĞUNUZ İL ve İLÇEDEKİ MERKEZİ YERLERDE, ALIŞVERİŞ NOKTALARI YOĞUN CADDELERDE, AVM’lerde, BİOCHARM DERMO-KOZMETİK ÜRÜNLERİ KOZMETİK SHOP VE MAĞAZALARI, AVM - STANDLARI; BUGÜN VE GELECEĞİNİZDE SİZE HEP DAHA İYİ KAZANDIRACAKTIR. BİOCHARM DERMO-KOZMETİK BÖLGE BAYİLİK, BİOCHARM KOZMETİK SHOP, MAĞAZA BAYİLİK / FRANCHISE TALEPLERİNİZ için ve AVM STAND-FRANCHISE TALEPLERİNİZ için Bizimle iletişime geçiniz.

 Bayilik Şartları ve Bayilik Destekleri Firmamız ile İletişime geçildiğinde, yazılı olarak iletilecektir. Firmamız ile İletişime geçildiğinde, yazılı olarak iletilecektir. 

Bayilik Verilecek Yerler : Tüm Türkiye il ve ilçeler, Yurtdışı tüm ülkelerOrtalama Kar Marjı ve Yatırım Maliyeti :%65 - %80 Firmamız ile İletişime geçildiğinde, yazılı olarak iletilecektir.

Nurlife Sektör Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR