Nobren Parfüm

Nobren Parfüm Bayilik Açıklaması

Nobren Parfüm Bayilik

İstanbul'da kurulmuş bir aile şirketidir. Nobren, Nobren Life ve Rabarba isimlerinde üç farklı markası ile hizmet vermektedir. Nobren Parfüm olarak amacımız olağanüstü satış ekibimiz ve her zaman sizlere yardımcı olmaya hazır özverili müşteri destek ünitelerimizle sizleri beklentilerinizin ve ihtiyaçlarınızın acısından fazlasıyla memnun edecek parfümler yapmaktadır. Nobren Parfüm Bayilik ve Bayilik Şartları Tuana Kozmetik, üretimini yüksek kimya mühendislerinin kontrolleri altında profesyonel teknik kadrosu ile Sağlık Bakanlığı'nın koymuş olduğu standartlara harfiyen uyulmakta ve teknolojinin sunduğu tüm imkanlardan faydalanmaktadır. 

Nobren Parfüm, üretiminde kullanmış olduğu hammaddelerin dünya genelinde kendini ispatlamış ve IFRA (international Fragrance Association) ve RIFM (Research Institute for Fragrance Materials) standartlarını uygun hammaddelerle çalışmaktadır. Nobren Parfüm Bayilik başvurusu yapmak isteyen girişimciler bu bayilik formu linke tıklayarak Nobren Parfüm Bayilik başvurusunda bulunabilirler. Nobren Parfüm Bayilik hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıda vermiş olduğum iletişim bilgilerinden firma ile irtibata geçiniz.

Nobren Parfüm Bayilik Şartları

Nobren Parfüm bayiliğini alacak olan mağazanın konum itibari ile yaya trafiği olan ve işlek bir cadde üzerinde olması gereken en önemli şartlarımızdandır.

  1. Bayilik verilecek bölgede başka bir Nobren Parfum şubesinin bulunmaması.
  2. Mağazanın metrekare büyüklüğü ortalama 10 ila 35 metrekare arasında olması.
  3. Firmamız bayiliklerinde isim hakkı bedeli adı altında hiç bir ücret talep etmemektedir.
  4. Tarafımızca standart uygulanan dekor uygulanmaktadır. Dekor firmamız tarafından ücretsiz karşılanır.
  5. Bayi ile firmamız arasında yapılan bir sözleşme ile aynı cadde üzerinde başka bir Nobren Parfum Shop bayiliği vermeyeceğimizi beyan ediyoruz.
  6. Mağaza açılışlarında çok özel promosyon destekleri sağlanmaktadır.

 

Nobren Parfüm Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR