Mr.kahvaltı

Müşterilerine Ekmek Arası Kahvaltı Hizmeti Suınan Firma Bayilik Franchising Ile Şubeleşmek Istiyor.

Mr.Kahvaltı Bayilik Maliyeti

25.000 - 50.000 *
* Minimum Nakit İhtiyacı : 20000 - TL Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : 10000 - TL Ortalama Şube Kurulum Süresi : 15 gün

Mr.Kahvaltı Bayilik Destekleri 3/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Mr.Kahvaltı Bayilik Açıklaması

FRANCHİSE HAKKINDA MERAK EDİLENLER

Bayilik hakkında genel ve özel şartlar aşağıdaki gibidir.

1- Mr.Kahvaltı® ünvanı ve tabelası ile kendi işinizin sahibi olma fırsatına erişirsiniz. Mr.Kahvaltı®  kendi işini yapmak isteyen kişiler için düşük yatırım maliyeti ile yüksek kazanç sağlamayı hedeflemektedir. Mr.Kahvaltı®  bayisi olarak ; ürün hazırlama ve personel eğitimi, reklam, tasarım desteğine ve iş geliştirme modül fikirlerine sahip olursunuz. Mr.Kahvaltı®  bayilik işletmeciliği için verilen lisans (franchise) süresi 5 yıldır.Bayilik alan kişi yada kuruluş sahip olduğu işletmede ve ilgili marka altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır.

2- Franchise adaylarında aranan özellikler 

Genç girişimci bakış açısına sahip, yönetim tecrübesine yada bilgisine güvenen, yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olabilen işletmeci adayları tercih edilmektedir.ünvanı ve tabelası ile kendi işinizin sahibi olma fırsatına erişirsiniz. Mr.Kahvaltı®  kendi işini yapmak isteyen kişiler için düşük yatırım maliyeti ile yüksek kazanç sağlamayı hedeflemektedir. Mr.Kahvaltı®  bayisi olarak ; ürün hazırlama ve personel eğitimi, reklam, tasarım desteğine ve iş geliştirme modül fikirlerine sahip olursunuz. Mr.Kahvaltı®  bayilik işletmeciliği için verilen lisans (franchise) süresi 5 yıldır.Bayilik alan kişi yada kuruluş sahip olduğu işletmede ve ilgili marka altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır.

3- Ürün Hazırlama ve Personel Eğitimi 

İşletmeci adayı ister kendisi, ister ise işletme yönetimine atayacağı kişinin tüm ürünlerin hazırlanması konusunda eğitim verilmesini talep edebilir. Bayilik işlemlerinin ardından açılan şubede kişi yada kişilere ek eğitim desteği sunulabilmektedir.

4- Franchise Bedeli Ne Kadar ?

Mr.Kahvaltı® İlk franchise (bayilik) ücretleri aşağıdaki gibidir ; 

1-) Sadece İsim Hakkı : 20.000 TL’dir. Reklam ve ürün argüman tasarımları için ayrıca destek verilir. Bayilik ile ilgili başka hiç bir ücret alınmaz.

2-) Express : 15-25 m2 25.000 USD ‘dır. (Anahtar teslim)

3-) Plus : 25-125 m2 75.000 USD ‘dır. (Anahtar teslim)

Daha büyük alanlar için özel fiyatlandırma yapılmaktadır.

5- Reklam ve Ciro Pirimi Ödemesi Var mı ?

İşletmecilerimize, açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama ve reklam konusunda destek hizmetleri verilmektedir. Reklam tasarımları ücretsiz olarak yapılmaktadır. Kampanyalar doğrultusunda argüman tasarımları belirli periyotlarla bayiye iletilmekte, bayi özelinde kampanya düzenlemek istediğinde gerekli bilgileri merkeze ileterek tasarımları ücretsiz olarak edinebilmektedir.

Sosyal medya reklamları tasarımı ve el ilanı, broşür, kartvizit vb. reklam materyallerinin tasarımı merkez tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.Ciro pirimi yoktur. Kazancınız direkt olarak sizindir ve yatırımları istediğiniz doğrultuda yönlendirebilirsiniz.

6. Yer Seçimi ve Fiziksel Özellikler

Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler tercih önceliğidir. Açık oturma alanı, bahçe vb.öncelikler arasındadır. Alışveriş merkezleri ve fast food işletmeciliğine uygun ana arterler mekânda aranan özellikler arasındadır.

Söz konusu mekan giriş katında olmalıdır. Ön cephe genişliği ve açık alan tercih sebebi olmalıdır.Kira maliyet ortalaması tutarı m2 cinsinden değerlendirilmelidir.

7. Ürün tedariği

Mr.Kahvaltı® , Türkiye’de tüm şehirlerde tedarik zinciri olan çözüm ortaklarıyla çalışmaktadır. Bu doğrultuda mal ve ürün tedariğinin önemli kısmı bu kanallar sayesinde sağlanmaktadır. Standartın ve lezzetin korunması amacıyla bu tedarik bayi tarafından değiştirilemez. Merkez tarafından tedariği sağlanan ürünler belirli periyotlarla bayilere iletilir. Yöresel ve bölgesel tedarik gerektiren ürünlerin satın almaları bayi tarafından yapılır.

8. Mevcut işletmemi Mr.Kahvaltı® ‘ya Çevirebilirmiyim ?

Mevcut işletmeniz Mr.Kahvaltı® konsepti dahilinde değiştirilebilir nitelikte ise bu mümkündür. Mevcut demirbaşlarınızın kullanım kapasitesi ve güncelliği pozitif yönde ise kullanımı sağlanarak yatırım maliyetinizi düşürebilirsiniz. Bu konuda işletme bazında değerlendirme yapılabilmektedir.

9. Ne kadar para kazanırım ?    Ne kadar para kazanırım?

Personelimizin ve bayilerimizin, satışlar hakkında sözlü veya yazılı bilgi vermeleri yasaktır. Mevcut sonuçlar restorandan restorana farklılık gösterir, kar marjı %25-%100 arasında değişmektedir.

10.     Lokasyon İçi Lokasyon Nedir ?

Mevcut bir işletme içerisinde Mr.Kahvaltı® alanı oluşturabilir, ayrı bir kazanç sağlayabilirsiniz. (Benzin istasyonları , cafe, sinema, market vb.) Corner şartları sadece isim hakkını içermektedir. Diğer inşaat vb. uygulamaları bayi tarafından,  istenirse de merkez tarafından yapılabilmektedir.

 Açılış Süreci ; Proje bazında süreç belirlenmektedir.

 • Ürün / Hizmet Kapsamı: Gıda
 • Kuruluş Yılı : 2016
 • Toplam Çalışan Sayısı: 5
 • Merkez Ülke: Türkiye
 • Toplam Şube Sayısı : 1
 • Merkeze Ait Şube Sayısı : 0
 • Franchise / Bayi Şube Sayısı : 0
 • Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 1
 • Hedeflenen Şube Sayısı : 10
 • Gerekli İş Yeri Özellikleri : Minumum 20 m2 , su kullanım imkanı,vitrin ve yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgeler
 • Girişimcide Aranan Özellikler : Aktif olarak işyeriyle ilgilenebilecek,dinamik ve prezantabl olması gereklidir.
 • Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : Telefonla bilgi akabinde ön görüşme

Mr.Kahvaltı Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR