Mrk Tantuni

Mrk Tantuni Olarak Farklı Lezzetlerimizi Ülkenin Dört Bir Yanına Ulaştırabilmek Için Bayilik Vermeye Devam Ediyoruz.

Mrk Tantuni Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* Markamızın yatırım maliyeti 100.000 TL civarında olup kesin bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mrk Tantuni Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Mrk Tantuni Bayilik Şartları

Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
İnsan Yönetimi Ve Finansal Yönetim Deneyimine Sahip Olmak
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Girişimci Bir Ruha Sahip Olmak
Tüm Zamanını İşine Ayırabilmek

Mrk Tantuni Bayilik Açıklaması

Mrk Tantuni Bayilik 

Mrk Tantuni markamız 2012 yılında tescil edildiğinden bu yana Mersin yöremize özgü bir lezzet olan Tantuni kebabı bir dünya markası haline getirmek üzere çalışıyoruz. 2012 yılında ilk işletmemizi faaliyete soktuğumuzdan beri markamızın başarısı ve marka bilinirliği profesyonel ekimizin yönetiminde giderek artıyor. Markamız artık tüm yatırımcı adaylarımıza en karlı yatırım olanağını sunacak sistem alt yapısına sahip bulunuyor. MRK Tantuni gıda sektöründeki faaliyetlerini doğru, dürüst ve kaliteli bir şekilde tüm işletmelerde en iyi hizmeti sunma temeline dayandırıyor. Müşterilerimize sunduğumuz ürünün lezzetli ve çabuk hazırlanabilir olması, sunumu ve pratik ambalajı sayesinde gıda sektöründe bayilik almak isteyen markaların ilk tercihleri arasında yer alıyoruz. Markamızdan bayilik alarak genişleyen ailemizin bir parçası olmayı tercih eden yatırımcılarımız; düşük personel, ürün, kira ve yatırım maliyetleri, kolay yürütülebilen bir operasyon ile karlılığı yüksek bir iş sahibi olmanın avantajlarından yararlanabiliyorlar. Hem Türk mutfağının vazgeçilmez lezzeti olan tantuniyi hem de Türk mutfağının en spesifik ve lezzetli ürünlerini tüm dünyaya tanıtabilmek için bayilerimiz ile birlikte büyümeyi hedefliyor, bu amaca yönelik olarak da bayilik alacak girişimcilerimizin seçiminde titizlikle hareket ediyoruz. 

Mrk Tantuni Bayilik Şartları

Mrk Tantuni bayilik almak isteyen girişimcilerimizin yer seçimi konusunda titizlikle davranmasını istiyoruz. İşletmelerimizin; devlet üniversiteleriyle özel üniversitelerde, benzin istasyonlarında, alışveriş merkezlerinde, belediye işgaliyle alınabilecek şehir meydanındaki yerlerde, sosyal ve spor tesislerinde, yürüyüş yollarında ve plajlarda, yolcu taşıma işi yapan şirketlerin dinlenme alanlarında, garajlarında ya da kapalı alanlarında konumlandırılmasını tercih ediyoruz. Açılacak işletmelerin 40 – 50 metrekare arasında olması markamızın koşulları arasında yer alıyor. Bayilik verdiğimiz girişimcilerimizin işlerinin başında durmasını ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutacak şekilde hizmet sektörü deneyimine sahip olmalarını tercih ediyoruz.

 

Markamızdan bayilik almak isteyen girişimciler telefon numaralarımızdan ya da internet sitemizdeki başvuru formunu doldurarak taleplerini iletebiliyorlar. 

Mrk Tantuni Bayilik Avantajları

Mrk Tantuni bayilik alan girişimcilerimiz Türk mutfağının en beğenilen lezzetlerinden birini müşterilerine sunarak karlı bir işletmeye sahip olabiliyorlar. Profesyonel bakış açımız ve sektörde gördüğümüz ihtiyaç doğrultusunda bayilerimiz ile birlikte bir dünya markası haline gelmeyi amaçlıyoruz. Modern işletme anlayışımız, mimari konseptimiz ve kalitemiz ile çok geniş bir müşteri kitlesine hitap ediyoruz. Bayilerimiz de tüm işletmelerimizde standart olan kalitemizi sağlayarak farklı müşterilere hitap edebiliyor ve kısa sürede sadık bir müşteri kitlesi edinebiliyorlar. Markamızın brüt % 65’lere varan kar marjı sayesinde bayilerimiz iş sahibi olmak için yaptıkları yatırımı ortalama 6 – 25 ay arasında geri kazanabiliyorlar. Yöresel lezzetlerimize modern bir uygulama katıyor böylece yediden yetmişe çok geniş bir kitleye hitap ediyoruz. Bunun sonucunda Mrk Tantuni bayilik alan girişimcilerimize düşük maliyetli, yüksek kazançlı ve hızlı bir şekilde geri dönen bir yatırım yapma avantajı sağlamış oluyoruz.

Mrk Tantuni Bayilik Destekleri

Mrk Tantuni bayilik alan yatırımcılarımıza personel desteği, eğitim desteği, proje desteği, pazarlama desteği, el kitabı, bölge koruması, yer seçimi ve ortak reklam alanlarında destek sağlıyoruz. Yeni açılacak tüm işletmelerimize uygun ekipmanlar ve mükemmel bir pişirme sistemi sunmamızın yanı sıra uzman kadromuz ile işi yerinde öğretiyoruz. Bayilik alan işletmelerimizi belirli aralıklar ile denetliyoruz. Böylece hizmet kalitemizin ve müşteri memnuniyet oranlarımızın en üst düzeyde tutulmasını garanti alıyoruz. Herhangi bir aksaklık tespit etmemiz durumunda ise en kısa sürede çözüm buluyor ve işletmelerimizin aksaksız hizmet vermesi için elimizden gelen tüm desteği sağlıyoruz. Ayrıca franchise konusundaki birikimimiz, eksiksiz hizmet standartlarımız ve farklı ülkelerdeki pazarlarda kazandığımız eşsiz deneyimlerimizi de bayilik alan girişimcilerimizin kullanımına sunuyoruz.

Siz de geleneksel lezzetimiz Tantuni’yi en lezzetli, kaliteli ve ekonomik şekilde müşterilerinize sunmak, aynı zamanda da dünya çapında büyümeyi hedefleyen markamızın bir parçası olmak istiyorsanız bayilik talebinizi ileterek bu yoldaki ilk adımınızı atabilirsiniz.

Mrk Tantuni Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR