Mrk Tantuni

Altın Şehir Gıda Dan.a.ş. Mrk Tantuni

Mrk Tantuni Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : 20.000 - TL Ortalama Şube Kurulum Süresi : 10 gün Reklam Katılım Ücreti : yok Gelirden Pay : İlk 3 ay yok sonrasında % 5

Mrk Tantuni Bayilik Şartları

ürkiye De Başladığı Yolculuğuna, Dünyanın önde Gelen ülkelerinde Franchise Vererek Devam Etmeyi Hedefleyen Mrk Tantuni, Yöresel Türk Damak Tadının Sevilen Lezzeti Tantuniyi, Tüm Dünyaya Tattırmayı Hedefliyor. yöresel Lezzete Modern Bir Uygulama Katarak 7 Den 70 E Herkese Hitap Eden, Fast Food Sektöründe Düşük Maliyetli, Yüksek Kazançlı Ve Hızlı Geri Dönen Bir Yatırım İmkanı Sunan Mrk. Tantuni, Franchise Konusunda Dengeli Paylaşımı Ve Eksiksiz Hizmeti İle Farklı ülkelerde Kazandığı Zengin Deneyimlerini Türkiye'deki Girişimcilerine Aktarmaktadır.
Franchise Alarak Yatırım Yapan Girişimcilerine Uygun Ekipman Ve Mükemmel Pişirme Sistemini Sunan Mrk. Tantuni, Uzman Kadrosu İle İşi Yerinde öğretip, Denetlemektedir.
Lezzetli Menüsü İle Kısa Sürede öğrenilebilen Ve Usta Bağımlılığı Yaratmayan Mrk. Tantuni Sistemi, Tüm Damak Tatlarına Hitap Eden Lezzeti, çabuk Hazırlanması, Pratik Ambaljı Ve Sunumu İle Fast Food Sektöründe Tercih Edilen Bir Markadır.
Mrk.tantuni İş Hayalleriniz İçin Size Mükemmel Fırsatlar Sunuyor. Bulunduğunuz çevrede Tantuni Yapan Başka İşletmeler Olabilir, Ancak Neden Bir Dünya Markasını Tercih Etmeyesiniz?

Mrk Tantuni Bayilik Açıklaması

HAKKIMIZDA

2006 Yılından bu yana gelen tecrübe ve birikimlerimiz ile AltınŞehir Gıda A.Ş. tarafından 2012 yılında tescil edilen markamız sektördeki profesyonel bakış açısının getirdiği gereklilik ve ihtiyaç doğrultusunda Mersin yöremize özgü Tantuni kebap çeşidini bir dünya markası olarak temsil etmek adına faaliyetlerine başlamıştır.

Fastfood alanında emin ve doğru işletmelerle büyüyen firmamız MrkTantuni olarak ilk işletmesini 2012 yılının sonlarında hizmete sokmuştur.16 ülkede yayılan Mr.Kumpir tecrübesi ile çok özel ve yöresel olan Tantuni kebap çeşidi ile harmanlayan Mrk Tantuni bugün aynı çatı altında profesyonel bir ekip ile yönetilirken 2017 yılında tüm yatırımcı adaylarına en karlı yatırımı sunmak adına sisteminin tüm alt yapısını tamamlamış bulunmaktadır.

Tantuni yöresel yemeğinin zengin Türk damak tadı ve Anadolu mutfağından gelerek özel yapım aşamalarını ve tadını standardize ederek usta farklılıklarını da aşan Mrk Tantuni ile hem keyifli hem de basit operasyon sistemleri ile büyümek ve zincirimize katılmak için sizleri de mutlaka bir kahve içimi yatırım sohbetimize davet ediyoruz.

Anadolu mutfağımızın Mersin yöresinde ki bu tadı Kumpir de yaptığımız gibi bizimle beraber tüm dünya da bir marka olması hedefine sizde ortak olmak isterseniz biz buradayız.

VİZYON

AltınŞehir Gıda A.Ş. olarak doğru ve dürüst ticari koşullarda bir ekip olarak markalarımıza bağlı tüm işletmelerde en iyi hizmeti sunmak.

MİSYON

AltınŞehir Gıda A.Ş. olarak Türk mutfağının ve Türk mutfak kültürümüzü spesifik ürünlerle tüm Dünya ya tanıtmak.

  • Ürün / Hizmet Kapsamı: Gıda,restoran,FastFood,Tantuni
  • Kuruluş Yılı : 2012
  • Toplam Çalışan Sayısı: 50
  • Merkez Ülke: Türkiye
  • Toplam Şube Sayısı : 2
  • Merkeze Ait Şube Sayısı : 2
  • Franchise / Bayi Şube Sayısı : 0
  • Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 2
  • Hedeflenen Şube Sayısı : 20
  • Gerekli İş Yeri Özellikleri : Mrk.Tantuni yeni yüzü, yeni işletme anlayışı ve yeni mimari konseptiyle alanının önde gelen firmalarıyla detaylı çalışmalar neticesinde; daha özgün, daha işlevsel, daha albenili bir mimari konsept çalışmasını tamamlamıştır.

Mrk Tantuni Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR