Midyeli Alsancak Midye Restaurant

Midyenin Farklı Lezzetlerle Yeniden Keşfedilmesi Için Yolculuğuna İzmir’de Başlayan Firma, Bayilik Vermeye Ve Kurumsallaşmaya Devam Etmektedir.

Midyeli Alsancak Midye Restaurant Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Midyeli Alsancak Midye Restaurant Bayilik Şartları

Gerekli Sermayeye Sahip Olmak
Müşteri Memnuniyeti Odaklı Olmak
Marka İmajına Uygun Faaliyet Göstermek
Bayilik Konsepti Doğrultusunda Lokasyon Bulmak

Midyeli Alsancak Midye Restaurant Bayilik Açıklaması

Midyeli Alsancak Midye Restaurant Bayilik

Midyeli Alsancak Midye Restaurant 2013 yılında İzmir’de açtığı restoranında müşterilerine güvenli, temiz ve alışılmışın dışında yepyeni tatlar ve sunumlar ile hizmet vermektedir. Farklı lezzetlerle hazırlanmış midyeleri kullanan firma gıda sektöründa bayilik veren firmalar arasında dikkat çeken isimlerden biri olarak yer almaktadır. Dünya damak tadını Türk damak tadı ile harmanlayan Midyeli sahip olduğu geniş alternatifli menüsü ile Türkiye’de hatta dünyada bir ilki gerçekleştirmektedir.

Türkiye sınırlarında ulaşabileceğiniz en sağlıklı ve bol Omega 3’lü midyeleri sunma hedefi ile yola çıkan firma, bu kadar fazla alternatif sunan ilk Midyeli restoranında her zaman için müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Büyük bir titizlikle temizlenen midyeler kabukları ile pişirilerek müşterilere sunulmaktadır. Mutfak ekibinin profesyonelliğine ve titizliğine maksimum özen gösteren Midyeli bayilik almak isteyen girişimcilerin aynı hassasiyeti göstermesini de ön koşul olarak öne sürmektedir.

Midyeli Bayilik Şartları

Midyeli Alsancak Midyeli Restaurant bayilik almak isteyen girişimcilere temel olarak iki konsept sunmaktadır. Firma her iki konseptte de mağazalarının yaya trafiğinin yoğun olduğu caddelerde ya da AVM’lerde bulunmasını talep etmektedir. 

Restoran konsepti : Bu konsept alkol satışı yapılabilen ve yapılamayan restaurantlar olarak ikiye ayrılmaktadır. Restoranların minimum 70 m2 iç, 40 m2 dış büyüklüğünün bulunması gerekmektedir. 

Food Court Konsepti : Firma bu konsept ile işlek alışveriş merkezlerinin food courtlarını hedef almaktadır. Menüde daha hızlı yapılabilen ve müşterilerin daha pratik şekilde tüketebileceği ürünlere yer verilmektedir. 

Girişimci tarafından başvuru yapıldıktan sonra aday ile firma yetkilileri arasında yüz yüze görüşme gerçekleştirilmekte, seçilen lokasyon değerlendirilmekte ve fizibilite raporu hazırlanmaktadır. Seçilen lokasyonda karlı bir işletme açılabileceği öngörülürse taraflar arasında franchising sözleşmesi imzalanmaktadır. Sözleşme imzalandıktan sonra mimari proje hazırlanarak uygulanmaya başlanmaktadır. Firma tarafından personel alımı ve eğitimi alanlarındaki şartlar yerine getirildikten sonra işletme hizmet vermeye başlamaktadır.

Midyeli bayilik koşulları ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek için internet sitesindeki formu doldurarak irtibata geçebilirsiniz. 

Midyeli Alsancak Midye Restaurant Bayilik Avantajları

Midyeli kuruluşundan itibaren yapılandırmasını franchising sistemi ile büyüme stratejisi temeline dayandırmaktadır. Yatırımcı kolay hazırlanabilen lezzetli reçeteler ve her aşaması kolaylıkla kontrol edilebilen sistemi, hazır olarak teslim almaktadır. Firma bu anlayış sayesinde dünyanın her yerinde midyeli spesiyallerinin aynı lezzet standardında hazırlanabilmesini hedeflemektedir.

Midyeli Alsancak Midye Restaurant, Türkiye’nin ilk kurumsal midye markası olarak girişimcilerine sektörde büyük bir avantaj ve rekabet fırsatı sağlamaktadır. Firmanın midyeleri devletin toplanmasına izin verdiği istasyonlardan ya da midye çiftliklerinden temin edilmektedir. Tarım Bakanlığı tarafından onaylı üretim merkezinde midyelerini işleyen firma, kalite ve hijyen standartlarına tamamen uygunluk sağlamaktadır. Midye gibi hassas bir üründe gösterilen maksimum özen ve temizlik kurallarına uygunluk, firmanın pazardaki payının giderek artmasına neden olmaktadır. 

Midyeli Bayilik Destekleri

Midyeli bayilik alan girişimcilerine yer seçimi, eğitim, el kitabı, proje mal temini, personel temini, kontrol sistemi konularında destekler sunmaktadır.

Siz de Midyeli Alsancak Midye Restoran bayileri arasında yer alarak en çok tercih edilen bu gıda maddesini en kaliteli ve lezzetli şekilde sunmanın ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz. Geniş bir kitleye hitap eden bu ürünü kalitesi kanıtlanmış bir markanın kanatları altında tüketicilere ulaştırarak kısa sürede kar eden bir işletmenin sahibi olabilirsiniz.

Midyeli Alsancak Midye Restaurant Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR