Medya 24

MEDYA 24 Bayilik Açıklaması

MEDYA 24 BASIN YAYIN BAYİLİK

MEDYA 24 BASIN YAYIN BAYİLİK HAKKINDA : YAZILI VE GÖRSEL MEDYA DA 15 YILDIR YAYINDA OLAN FİRMAMIZ TARAFSIZ YAYIN İLKELERİYLE HİZMETLERİNİ TÜRKİYE GENELİNDE SÜRDÜRMEKTEDİR. Yayın grup başkanlığını SHOV TV’ kökenli Araştırmacı Gazeteci Süleyman Yıldız’ın yaptığı ; medya -24 Basım Yayın Grubumuz bünyesinde, yazılı basında; 

MEDYA 24 BASIN YAYIN BAYİLİK ve BAYİLİK ŞARTLARI

1) Haftalık tirajı 10 bin olan Haberim gazetesi, 14 yıldır Türkiye genelinde ulusal olarak yayınlanmakta; Belediyeler, siyasi partiler, vakıflar, dernekler, sendikalar ve reel sektörde yer alanların sorunlarını ,sıkıntılarını ve / ve ya başarılı çalışmalarını gündeme taşımaktadır. 

2) medya-24.com internet haber sitesi, Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri takip edip, (Siyasetten, ekonomiye, spordan, sanat’a, eğitimden sağlığa kadar) an be an kamuoyu ile paylaşmaktadır. 

3) Görüntülü haber sitemiz medya-24 com ‘da ise; Tüm dünyadan gelişmeleri takip edebilir, vatandaşın, esnafın, yerel yönetimlerin sorunlarını, ÖZEL RÖPORTAJLARINI görüntülü olarak izleyebilirsiniz. 

4) TV Programları : Medya 24 yayın grubu olarak yapımcılığını üstlendiğimiz ve haftada bir ekranlara gelen programlarımızda ,sorunlara sıkıntılara eğiliyor bölgelerdeki gelişmeleri tv'den aktarıyoruz. 

MEDYA 24 YAYIN GRUBU GAZETE BAYİİ KOORDİNATÖRÜ ÇALIŞMA ŞARTLARI  MEDYA 24 BASIN YAYIN BAYİLİK ve BAYİLİK ŞARTLARI 

-Bayii koordinatörü Medya 24 yayın grubunun verdiği yetki ile bulunduğu bölgede gazete satış bayileri, noktaları oluşturabilecek. Hedef 50 Gazete bayisi oluşturmak. -Çalışacak kişi bulunduğu bölgede 50 gazete satış bayisi oluşturacak. Oluşturulan gazete satış bayilerini her hafta Salı günleri kontrol edecek. Gazetelerin ücretini alacak.Yeni haftanın gazetelerini bırakacak. -Bayilerden alınan ücretleri genel merkeze gönderecek. (Bayilere verilmiş olan reklam ,abone ücretleri dahil )

-Çalışma saati bayilikler oluşturulduktan sonra yarım gündür. -Maaşı 1200 tl’dir. (ilk 2 ay sonra maaş 1500 tl olacaktır. ) Sigorta imkanı var.Yol masrafları karşılanıyor. Bayi koordinatöründen işe başlarken zimmetlenecek gazeteler için 2.000 (İki Bin lira ) nakit teminat alıyoruz. Teminat çalıştığınız sürede içeride tutuluyor. Bu şartalara uygun iseniz.medya24ankara@gmail.adresine cv'nizle birlikte müracat ediniz.Yetkili personelimiz size dönüş yapacaktır. 

TEMSİLCİ ÇALIŞMA ŞARTLARI ; YUKARIDA BELİRTİLEN KURUM VE YA KURULUŞLARLA İLGİLİ ÇALIŞMA YAPIYORSUNUZ.BURADA YAPILAN RÖPORTAJLAR YAYIN ORGANLARIMIZDA YAYINLANIYOR. : 1 AYDA 52 RÖPORTAJ YAPMANIZ KARŞILIĞI NET 1.200 TL MAAŞ ÖDÜYORUZ . SİGORTANIZI YAPIYORUZ.YOL MASRAFLARINI KARŞILIYORUZ. ABONE VE REKLAM ELAMANI ÇALIŞMA ŞARTLARI.

* ABONE VE REKLAM ELAMANI ; ABONE YAPACAK VEYA REKLAM ALACAKTIR.GÜNDE 4 ABONE GERÇEKLEŞTİRMESİ KARŞILIĞINDA 1.100 TL ÜCRET VERİYORUZ. AYRICA ALDIĞI REKLAMDAN NET YÜZDE 20 PİRİM VERİYOR SİGORTASINI YAPIYORUZ. *ABONE VE REKLAM ELAMANI TEMİNAT GÖSTERMEK ZORUNDADIR. 

Firma ismi: MEDYA 24 BASIN YAYIN

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 2 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Bölge Koruması

MEDYA 24 BASIN YAYIN BAYİLİK ŞARTLARI

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: TÜRKİYE'NİN HER İLİNE GAZETE SATIŞ BAYİLİĞİ ( SATIŞ NOKTASI ) OLUŞTURMAK İSTİYORUZ. MARKETLER, KUAFÖRLER, BÜFELER ... BAYİLERDEN HER HANGİ BİR TALEBİMİZ YOK.

 

MEDYA 24 Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR