Meal Box

Meal Box Bayilik Açıklaması

Meal Box Bayilik

Meal Box Türk Yemekleri Bayilik ve Bayilik Şartları Meal Box Bayilik Hakkında : Meal Box, Türkiye’nin ilk ve tek taze, sağlıklı ve lezzetli yemeklerini özel bir sunumla müşterisine sunan “Gurme Türk Yemekleri” zinciridir. 

Meal Box Türk Yemekleri Bayilik ve Bayilik Şartları

Türkiye’nin İlk ve Tek Gurme Ev Yemekleri Zincirine Katılın! Sağlıklı, taze ve lezzetli ev yemeğini hızlı ve sıcak bir şekilde sunan, Türkiye’nin ilk ve tek gurme ev yemekleri zinciri Meal Box, bir yıl gibi kısa bir sürede 21 franchise şube açarak büyük bir başarıya imza attı. Kendi sektörünü yaratan Meal Box, cazip franchising koşulları ile daha da büyümeyi hedefliyor. Siz de yemek pişirmeden kolay franchising koşulları ile yeni bir işin girişimcisi olun! 

FİRMA İSMİ: Meal Box 

BAYİLİK KATEGORİSİ: Gıda - Türk Ev Yemekleri 

KURULUŞ YILI: 2014

MERKEZE AİT ŞUBE SAYISI: 5 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 22 

TOPLAM ŞUBE SAYISI: 27

Meal Box, Yeni İş Ortaklarını Arıyor Gurme ev yemekleriyle büyük beğeni toplayan ve kurulduğu 2014 yılından bu yana kısa sürede İstanbul’da 22 şubeye ulaşan Meal Box, şehrin gözde semtlerinde yeni franchise anlaşmaları yaparak hizmet ağını genişletmek istiyor. İstanbul’un Beylikdüzü, Halkalı, Ortaköy, Nişantaşı, Ulus, Maltepe ve Kartal gibi gözde semtlerinde yeni anlaşmalar yapmak isteyen Meal Box, daha çok lezzet tutkununa ulaşmak istiyor. Meal Box’ın franchise’ında aşçı, garson gibi yüksek masraflı personel ihtiyacı bulunmadığı gibi yemek pişirmek gibi ekipman ve malzeme gerektirecek süreçler de yer almayacak. %40 brüt karlılık ön görülen çalışmada, kira maliyetleri de ortalamanın altında konumlandırılıyor. İzmir, Ankara, Bursa ve Kocaeli’ye de Franchise Verilecek Fast-food’a alternatif, yeni yaşam tarzına uygun, sağlıklı yemekleri servis eden yeni nesil restorant zinciri anlayışını benimseyen Meal Box, İstanbul’un dışına da ilk şubelerini açmayı hedefliyor.

İzmir, Ankara, Bursa ve Kocaeli için görüşmelere başlayan firma, usta aşçılarının hazırladığı birbirinden nefis yemek ve menülerini, bu şehirlerdeki damak tadına düşkün vatandaşların beğenisine sunacak. Gerekli finansal yatırımları yapabilecek durumda olan, girişimci ruha sahip adaylar, başlangıç ve dönemsel eğitim programlarını başarıyla tamamlayabilmeleri halinde, Meal Box’ın franchising olanaklarından faydalanmaya hak kazanacaklar. Meal Box’dan franchising almak isteyenler başvurularını www.mealbox.com.tr/franchising.html adresinden formu doldurarak yapabilir, 0216 324 81 37 no’lu telefonu arayabilir veya franchise@mealbox.com.tr adresine e-posta göndererek bayilik talebinde bulunabilirler.

Meal Box Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Tüm konseptler için franchising giriş bedeli KDV Dahil 20.000 USD'dir. Adayların kendi bölgelerinde planı yapılarak Lokal Pazarlaması için KDV Dahil 20.000 TL'lik bütçelerinin olması gerekmektedir. Aylık cirodan %3 Reklam Katkı Payı alınacaktır. Tüm adayların 50.000 TL'lik Teminat Mektubunun olması gerekmektedir. Meal Box'ta yer alan 3 konseptinde maliyetleri aşağıdaki şekildedir: Delivery konsept şube kurulum ve demirbaşları 65.000 + KDV’dir. Express konsept şube kurulum ve demirbaşları 155.000 + KDV’dir. Restoran açılma maliyeti m2 başına 3000 TL + KDV olarak belirlenmiştir. Bayi brüt karlılığı % 40 olarak belirlenmiştir. Meal Box’dan franchising almak isteyenler tanıtım sunumuna https://www.mealbox.com.tr/franchising.html linkinden ulaşabilir ve buradan başvuru formunu doldurabilirler.

Meal Box Bayilik Süreci ve Destekleri

Franchising Süreçlerimiz: 

1. Başvuru Formu Doldurma - İletişime geçme

2. Yüz yüze Görüşme

3. Lokasyon Belirleme

4. Teknik Eğitim ve Şubede Pratik Eğitim

5. Açılış Pazarlama Planı

6. Açılış 

BAYİLİK DESTEKLERİ: PERSONEL DESTEĞİ, EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ, REKLAM DESTEĞİ.

 

Meal Box Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR