Mas Kırtasiye

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Kırtasiye Bayilikleri Veren Firmalar

MAS Kırtasiye Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

MAS Kırtasiye Bayilik Açıklaması

MAS Hakkında

MAS 40 yılı aşkın deneyimi ile bugün, Türkiye’deki merkezinde  10 bin m2 depolama, 6 bin m2 üretim,toplam 16 bin m2 kapalı alanda  ve yurtdışındaki üretim tesislerinde dünya kırtasiye pazarında faaliyet göstermektedir.

Yüksek ürün stokları ile iş ortaklarının her zaman yanında olan MAS, 3500’ü aşan ürün çeşidi ile rutin ürünlerde devamlılığı, gelişmiş lojistik yapısı, geniş bayi ağı, özgün birikimlere sahip 200’ü aşkın nitelikli çalışanı ve yönetim kadrosuyla hizmet vermektedir.

MAS modern çağın gerektirdiği çağdaş çizgide, global bir marka olmanın bilinciyle, sürekli gelişmek ve değer yaratmak için üretmeye devam etmekte, her koşulda güçlü olmak, gözünü geleceğe dikmek ve her zaman ileriye bakmak, ön görülü olmak, değişime açık ve yol gösterici olmak için çalışmaktadır.

Uluslararası düzeye ulaşmış, araştırma ve geliştirme yatırımlarıyla ev ve ofis hayatını daha rahat ve konforlu kılmak için ürünler tasarlayan MAS, sunduğu yenilikçi fikir ve ürünlerle sektördeki standartları belirlemeyi ilke edinmiştir.

MAS kurulduğu günden bugüne kadar sürdürdüğü etik kuralları, insani değerlere ve iş ortaklarına verdiği önemi çok değerli görmektedir. çünkü değerli olmak için değer vermek gerektiğinin bilincindedir.

Üretim süreçlerini kusursuzlaştırmayı hedefleyen MAS, 40’tan fazla ülkeye ihracatıyla ve dünyadaki pek çok fuarda her yıl yerini alarak global bir marka olmanın bilinci içinde sürdürülebilirlik ilkesine değer katmayı hedeflemektedir.

Vizyon ve Misyonumuz

MAS, özelde müşterilerinin ve çalışanlarının, genelde ülkemizin ve insanlığın refah ve mutluluğu için;

İnsani ve toplumsal değerleri,
Ekonomik sürdürülebilirliği,
Sürekli gelişme anlayışını,
Yalnız yasal değil, aynı zamanda etik bir zorunluluk olarak çevre korumayı,
Müşteri hoşnutluğunu,
En yeni teknolojilerden yararlanmayı,
Modern işletme kültürünü

esas alarak Türkiye kırtasiye sektörüne en hızlı ve en çağdaş hizmeti vermeyi, giderek artan kapasitesiyle ulusal düzeydeki liderliğinin yanı sıra uluslararası düzeyde lider işletmelerden biri olmayı kendisine hedef edinmiştir.

MAS, kırtasiye sektöründe uzmanlaşmış, özgün birikimlere sahip nitelikli yönetici ve personeli, modern çağın gerektirdiği çağdaş çizgisiyle uluslararası düzeye ulaşmış, Türkiye’nin lider kırtasiye ürünlerine ve dünyanın saygın markalarına sahip, sürekli gelişme vizyonu ile bütünleşmiş bir anlayışın temsilcisidir.

MAS Kırtasiye Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR