Mangal Plus

Mangal Plus Bayilik Açıklaması

Mangal Plus Bayilik

Mangal Plus Bayilik Hakkında : MANGAL PLUS İzmir doğumlu. Yenilikçi, klasik lezzetleri modernize etmiş, geleneksel yapıyı bozmadan farklılık yaratmış bir markadır… Mottosu müşterilerini en kaliteli ürün, güleryüzlü hizmet, mükemmel lezzet ve en uygun fiyatla buluşturmaktır. Türkiye’nin önde gelen tedarikçi markalarıyla birlikte oluşturulan menü oldukça zengindir; yeni nesil kebap ve ızgara et – tavuk konseptidir.

Geleneksel tadları modernize etmiş, kendine özel sosları ile konusunda lider olma hedefindedir. Mangal Plus kendi konseptinde kalite-fiyat dengesinde fark yaratmak üzerine yola çıkmıştır. Sektörde 20 yıldır tecrübesi olan ve şu anda yurtdışında 5 ayrı markanın sahibi olan grubun; öncelikle Türkiye sonrasında tüm dünya metropollerinde yer almasını hedeflediği projesidir.

 Mangal Plus Bayilik Veriyor Mangal Plus2011 Kasım ayında İzmir Egepark AVM, 2012 Nisan ayında da İzmir Optımum AVM de hayat buldu. 2012 temmuz ayında Mangal Plus Bağdat/IRAK açıldı. Mayıs 2013 te ise İstanbul VIALAND de açılan şubesi ile İstanbullular MANGAL PLUS ile buluştu. Haziran 2013 te yurtdışındaki ikinci şubesi Bağdat MansourMall da açılacak. Böylece Türkiye de üç; toplamda ise 5 şubeye ulaşılmış olacaktır.

Grup; doğru ve emin adımlarla büyüme prensibi ve tüm alt yapı çalışmalarını sağlıklı oluşturabilmek için tüm bu yatırımlarını kendi bünyesinde gerçekleştirmiştir. 2013 yılının son çeyreğinde markayı büyütme ve geliştirme adına bayilik vermeye başlamıştır.

Mangal Plus Bayilik Bilgileri ve Şartları

  1. Sektörü: MANGAL PLUS EXPRESS (fast ) ve MANGAL PLUS RESTAURANT(oturmalı düzen) olarak iki farklı konsept ile hizmet vermektedir.
  2. Ürün Hizmet Kapsamı: Et, tavuk, köfte, ızgara, lahmacun ve çeşitleri.
  3. Kuruluş Yılı: 2011 / Firmaya Ait İşletme Adedi: 5 / Sağladığı İstihdam: 75 kişi
  4. İş Fırsatı: 15-20 KİŞİ
  5. Hedef Bölge: Türkiye de; İstanbul, İzmir, Ankara öncelikli olmak üzere büyük şehirler. Yurt dışında ülkelerin başkentleri öncelikli tercihlerdir.
  6. Yer Seçimi: Tercihen şehirlerin ayak geçişinin yoğun olduğu caddeleri ile yeni açılacak ve mevcut AVM'ler öncelikli hedeflerdir. Franchise adayı kendisi yer önerebileceği gibi firma portföyündeki anlaşmış veya görüşme yapmakta olduğu yerleri de önerebilir.
  7. Destekler : Proje : Evet / Pazarlama : Evet / Personel Eğitimi : Evet

 

Mangal Plus Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR