Light Of Life

Şimdilik Içinde Sadece 120 Yumuşak Gel Bulunan Iki Aylık Kullanımlık Li̇ght Of Li̇fe Marka Hayat Işığı Dediğimiz Ürünümüzü Satmakla Işe Başlayacağız. Bu Ürünü Ve Telomer In Ne Olduğunu Iyi..

Light Of Life Bayilik Destekleri 3/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Light Of Life Bayilik Şartları

Yüksek Tahsilli,
Kendine Özen GÖsteren
Bilinçli
Sağlık Konusunda Daha Önce Tecrübe Edinmiş Veya İstekli
Sorumluluk Sahibi
Ciddi Güvenilir

Light Of Life Bayilik Açıklaması

Ürünümüz 120 adet yumuşak gel olan ve günde iki adet alınan bir gıda takviyesidir.Vücudumuzda kromozomlarımızın uçlarında bulunan TELOMER lerimiz zamanla kötü beslenme ve hücre bölünmesi yoluyla yıpranmakta ve kısalıp bozulmaktadır.

Hücreler kısa Telomerler nedeniyle bölünememekte ve yaşlılık başlamaktadır.Bilim adamları bu gidişatı durdurdular, hatta geri dönüş bile sağlamaya başladılar. Henüz sonsuz yaşam hala bir rüya olsa da bilimin başdöndürücü bir hızla gelişmesini göz önüne aldığımızda çok daha geliştirilmiş ürünlerin üretileceği kesindir.

Bu treni kaçırmayınız.Prestijli bir işim olsun. Welness sektöründe bir yer edineyim diyorsanız, grup lideri olun. Ekip oluşturun ya da kendiniz yata kalka günde bir adet satın sonra dinlenin. Dostlarınıza, onların aileleri, için tavsiyelerde bulunun. Bu sağlıkla ilgili, olduğu için her zaman geçerli bir üründür. Bir sürü ilaç yerine tamamen doğal bir gıda takviyesi ile yaşlılığa karşı insanları çevrenizden başlayarak bilinçlendirin

Light Of Life Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
İletişime Geç