Lagash Çiğ Köfte

Etsiz Çiğ Köftenin Mucidi Olarak Anılan Markamız Pazar Payını Artırmak Için Bayilik Vermeye Devam Ediyor.

Lagash Çiğ köfte Bayilik Maliyeti

10.000 - 25.000 *
* Markamızın yatırım maliyeti 10.000 ile 15.000 TL arasında değişiklik gösteriyor. Kesin bilgi için yetkililerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Lagash Çiğ köfte Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Lagash Çiğ köfte Bayilik Şartları

Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Tüm Zamanını İşine Ayırabilmek
Marka Standartlarını En üst Düzeyde Uygulayabilmek

Lagash Çiğ köfte Bayilik Açıklaması

Lagash Çiğ Köfte Bayilik

 

Çiğ köfteyi standartlara ve hijyen kurallarına en uygun şekilde ve kalitesinden asla ödün vermeden müşterilerimize sunan markamız Lagash Çiğ Köfte gıda sektöründe etsiz çiğköftenin mucidi olarak biliniyor. Sektörün öncü ve lider markalarından olan Lagash Çiğ Köfte gıda sektöründe bayilik veren firmalar arasında oldukça popüler olup çiğ köfte bayiliği almak isteyen yatırımcıların ilk tercihleri arasında yer alıyoruz. Türkiye’nin her yerinde hızla yaygınlaşmaya devam ederken bu politikamızı bayilerimiz ile birlikte büyüme temeline dayandırıyoruz.

Lagash Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Lagash Çiğ Köfte bayilik almak isteyen girişimcilerimiz markamızın internet sitesinden bayilik başvurusunda bulunabiliyorlar. Markamızın yetkilileri bayilik başvurusunda bulunan girişimcilerimiz ile görüşerek ön değerlendirme sürecini başlatıyorlar. Lagash Çiğ Köfte bayilik almak isteyen girişimcilerimiz markamızın büyüme stratejileri kapsamında belirlenmiş olan bölgeler arasından seçim yapabiliyor ya da işletmelerini açmak istedikleri farklı bir bölge varsa bunu da markamız yetkililerinin değerlendirmesine sunabiliyorlar. Yapılan değerlendirmeler sonucunda lokasyonun markamız yetkilileri tarafından onaylanması durumunda bir iş planı hazırlanmaya başlıyor. 

Lagash Çiğ Köfte bayilik almak için gereken yatırım maliyeti 10.000 TL – 15.000 TL arasında değişiklik gösteriyor. Markamızın yatırım maliyeti seçilen lokasyona ve açılacak işletmenin metrekare cinsinden olan büyüklüğüne göre farklı rakamları bulabiliyor. Açılacak işletmeleri yaklaşık 20 gün içerisinde müşterilerimize eksiksiz hizmet vermeye hazır hale getiriyoruz. 

Eğer Lagash Çiğ Köfte bayilik alan girişimcilerimiz konsepti kendisi oluşturmak isterse bunun için markanın onayının alınması gerekiyor.

Lagash Çiğ Köfte Bayilik Avantajları

Lagash Çiğ Köfte bayilik alan girişimcilerimize işletme açılışı sırasında eğitim departmanımız tarafından hazırlanmış Operasyon ve Eğitim El Kitabı’nı teslim ediyor ve düzenli eğitimler ile işletmelerin hizmet standardının korunmasında ve müşteri memnuniyet oranının yükseltilmesine katkıda bulunuyoruz. Lagash Çiğ Köfte AR-GE ekiplerimiz tarafından sürdürülen çalışmalar ile ürünlerimizin lezzetinin ve ürün çeşitliliğinin artırılmasını sağlıyor ve bu şekilde farklı müşteri kitlelerine ulaşmalarını mümkün hale getirebiliyoruz. Lagash Çiğ Köfte olarak bayilik alan işletmelerimizin tüm ihtiyaçlarını tedarik ediyoruz. Ayrıca yerel ve ulusal reklamlar ile reklam materyalleri konusunda da bayilerimize destek sağlıyoruz. 

Lagash Çiğ Köfte Bayilik Destekleri

Lagash Çiğ Köfte bayilik alan girişimcilerimizden markamız sistemini öğrenmelerini ve bunu açılacak işletmelerde eksiksiz olarak uygulamalarını talep ediyoruz. Bu amaca yönelik olarak Lagash Çiğ Köfte eğitim departmanımız aracılığı ile bayilik alan girişimcilerimize hem pratik hem teorik eğitimler veriyoruz. Lagash Çiğ Köfte bayilik almak isteyen girişimcilerimizin eğitim programlarına eksiksiz katılımı markamızın bayilik koşulları arasında yer alıyor. 

Lagash Çiğ Köfte bayilik alacak olan girişimciler işletmelerini kiraladıktan sonra markamızın mimari çözüm ortakları ve bölge sorumluları tarafından proje destekleri sağlanıyor. İşletmenin dekorasyonu çalışmaları başladıktan sonra Lagash Çiğ Köfte Bölge Sorumlusu ile birlikte işletmenin Açılış Pazarlama Planı hazırlanıyor. Bu plan işletmenin açılışını takip eden 8 hafta boyunca bölgeye özel olarak yürütülecek pazarlama aktivitelerini içeriyor. 

Markamızın deneyimli ve konusunda uzman ekibi bayilik alan girişimcilerimize restoranların açılış sürecinden itibaren iş geliştirme aşamasında her türlü desteği ve bilgiyi sağlıyor. Ayrıca, tüm Lagash Çiğ Köfte işletmelerinde işletim standartlarının ve müşteri memnuniyetinin sağlanması için periyodik olarak denetimler yapıyoruz.

Lagash Çiğ köfte Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR