Lady Beetles

Lady Beetles Bayilik Açıklaması

Lady Beetles Bayilik

Lady Beetles 2012 yılında kurulan ve 6 bayiye ulaşan bir firmadır. Projemiz tüm Türkiye için seçilmiştir. Ladybeetles'ın genel karakteristik özelliklerini aşağıdaki gibi tanımlayabiliriz.

  1. Öncelikle bayanlara iş imkanı sağlamak amacıyla yola çıkılmıştır.
  2. Kiosk ve mağaza tarzında satış noktaları oluşturulacaktır.
  3. Ürün gamı kozmetik ürünleri olarak belirlenmiştir.
  4. Franchising/bayilik sistemine göre çalışılacaktır.

Lady Beetles Bayilik

Lady Beetles Bayilik Bilgileri

Projemizin amacı doğrultusunda yatırımcı önceliğimiz bayan yatırımcılardır. Bayanları tüketici grup olmaktan çıkarıp aile bütçesine ek bir gelir sağlamaları, yeni istihdamlar yaratılması, kendi işlerini kurma imkanı sağlaması, bunun yanı sıra vergilendirilmiş gelir kaynakları sağlayarak topluma da destek olması düşünülmüştür. Geniş nitelikteki bakanlık izinli kozmetik ürün gamımız üretimden direkt olarak son kullanıcıya ulaştığu için,alternatif ürün çeşidine göre ön görülen satış rakamları piyasa fiyatı altındadır. Bu da satış sürümünü arttıracaktır.

Sistem Frenchiser ve frenchesee sistemine göre kurulmuş olup tüm ürün, reklam ve bilgi işlem sistemleri gibi hizmetler merkez tarafından sağlanmaktadır. Bayilik alıp kendi işini kurmak isteyen yatırımcımız ürün tedariği, çeşitliliği vs… için ekstra zaman harcamaz. Devletimizin finansman açısından yeni iş kuran kadın girişimcilere sağlamış olduğu pek çok imkan kendilerine bu proje başlığı altında kullandırılması için gerekli araştırma ve çalışmalar yapılmaktadır. Ayrıca tarafımızdan tüm ürün eğitim ve satış destek eğitimleri verilmekte, satış sonrası aile olmanın keyif ve kazancını birlikte yaşamaktayız.

 

Lady Beetles Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR