Kuzey Köprüsü Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı

Şirketiniz Için Tüm Bilişim Ihtiyaçlarınıza Tek Noktadan Çözüm! İhtiyaçlarınızı Tüm Detayları Ile Işliyor, Hizmette Kalite Ve Performans Sunuyoruz...

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Sektörel yazılım bayiliği
Domain ve hosting bayilik
Network bayiliği
Bayilik Veren Danışmanlık Firmaları
Bayilik Veren Bilgisayar Firmaları

Kuzey Köprüsü Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı Bayilik Avantajı

% 30 İskonto *
* İndirim için herhangi bir alt limit ya da sınırlandırma yoktur.

Kuzey Köprüsü Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı Bayilik Şartları

Sadece Bilişim Sektöründe Faaliyet Gösteren Firmalara Bayilik Verilecektir.
Bayilik Verecek Firmalarının Mutlaka Ofisleri Bulunmalıdır, Home Office çalışan şahıs şirketlerine Bayilik Verilmeyecektir.

Kuzey Köprüsü Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı Bayilik Açıklaması

https://www.fortismuhasebe.com/ adresinde satışa sunulmuş ön muhasebe program sürümleri ve bunlar ile ilgili ürünlerin satış bedellerinin %30 'u ve sonrasındaki abonelik bedellerinin ilk iki yılında %30 'u olmak üzere satış iskontosu yapılacaktır. https://www.fortismuhasebe.com/ üzerinden yapılan satışlar için geri ödemeler hesaplanan iskonto bedeli kadar fatura firmamıza kesilerek gönderildikten sonra yapılacaktır. Fatura, irsaliye, makbuz ve barkod tasarımlarını kendi bünyelerinde fatura edebilirler. Ancak verilen fiyatlar sitede belirtilen fiyatların üzerinde olamaz. 

https://www.fortismuhasebe.com/ adresinden indirilecek demo ile programı tanıyabilir, gerekli bilgi ve tecrübeleri edinebilirsiniz. Bayilerimizin demo uygulamalarında süre kısıtlaması özel olarak yükseltilmektedir. Böylece tanıtım aşamasında kullandığınız demo için süre sınırı sorunu ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. 

Ön muhasebe programımız kaliteli arabirimi ve anlaşılır yapısı ile giderek artan müşteri portföyüne ulaşmaktadır. Ancak İzmir dışındaki satışlarda müşterlerimizin satış ve satış sonrası destek için ihtiyaç duydukları fiziksel bağlantının sağlanabilmesi amacı ile bayilikler verilmesi uygun görülmüştür.

İlginiz için şimdiden teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

Kuzey Köprüsü Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
İletişime Geç