Konyalı Ahmet Usta

Konya’ya Özgü Lezzetleri Hedef Kitlesiyle Buluşturan Ve 2007 Yılında Faaliyetlerine Başlayan Konyalı Ahmet Usta Franchise Veriyor.

Konyalı Ahmet Usta Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* Konyalı Ahmet Usta bayilik yatırım bütçesinin değişiklik göstermekle birlikte 350 bin 450 bin TL arasında olduğu bilinmektedir.

Konyalı Ahmet Usta Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Konyalı Ahmet Usta Bayilik Şartları

Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olmak
Bayilik Başvurusu Yapıp Firma Yetkilileri İle Karşılıklı Görüşmek
Hizmet Ve ürün Standartlarından ödün Vermemek
Müşteri Memnuniyeti Odağında Hizmet Vermek
Firma Kültürüyle Uyum Sağlamak
Marka Beklentilerini Karşılayan Lokasyon Bulmak

Konyalı Ahmet Usta Bayilik Açıklaması

Konyalı Ahmet Usta Bayilik

Faaliyetlerine 2007 yılında İzmir’de başlayan Konyalı Ahmet Usta bayilik veren firmalar arasında yer alıyor. Gıda sektörünün gerektirdiği hassasiyetle her geçen gün daha çok kişiyi ağırlayan Konyalı Ahmet Usta girişimcilerin de ilgilendiği firmalar arasında yer alıyor. Konya’ya özgü lezzetleri müşterileriyle buluşturan; kebap çeşitleri, pide çeşitleri, çorbalar, ara sıcak lezzetleri ve tatlıları da büyük bir özenle sunan Konyalı Ahmet Usta kârlı ve prestijli bir iş sahibi olma imkanı tanıyor. 

Gıda sektöründe bayilik almak isteyenlerin başvurularını kapsamlı bir şekilde değerlendiren; bayilik şartlarını yapılan görüşmeler doğrultusunda esnetebilen marka Türkiye’nin sevilen lezzetlerinin tek adresi olmayı hedefliyor. Ferah ve samimi bir ortamda leziz tatları denemek isteyenlerle dolup taşan Konyalı Ahmet Usta franchise işletmecileri yatırımcıların risklerini azaltıyor. 

Siz de bayilik veren firmalar arasında seçim yapmakta zorlanıyor ve gıda sektöründe bayilik almaya sıcak bakıyorsanız bu yazımızda Konyalı Ahmet Usta bayilik şartları ve Konyalı Ahmet Usta bayilik başvurusu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Konyalı Ahmet Usta Bayilik Şartları

Konyalı Ahmet Usta bayilik almak isteyen girişimcilerden ilk olarak hizmet kalitesinin yüksek tutulmasını, güler yüzlü servis personellerinin doğru yönlendirilmesini, işletmenin hijyen standartlarının yüksek olmasını bekliyor. Müşterilerinin sadakatini kazanmaya önem veren firma benimsediği sürekli gelişim felsefesini bayilerinin de benimsemesini bekliyor. 

Konyalı Ahmet Usta bayilik almak için gerekli yatırım bedeline sahip olunması isteniyor. İşletmenin alanına ve bulunduğu konuma göre değişebilen bayilik yatırım bütçesi 350 bin TL ila 450 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Konyalı Ahmet Usta bayilik bütçesi ile ilgili net bilgi almak isteyenler firma yetkilileri ile gerçekleştirdikleri görüşmede Konyalı Ahmet Usta franchise bedeli ve Konyalı Ahmet Usta bayilik ücreti gibi detaylara ulaşabilirler.

Konyalı Ahmet Usta bayilik almak için firmanın kriterlerine uygun lokasyon bulmaları gerekiyor. Konyalı Ahmet Usta franchise almak için minimum 250 m2’lik bir dükkan bulunması şartı aranıyor. İşletmenin cadde üzerinde olması ve geniş bir ön cepheye sahip olması da aranan kriterler arasında bulunuyor. Girişimciler lokasyon bulma konusunda firmadan danışmanlık alabiliyor. 

Konyalı Ahmet Usta Bayilik Almanın Avantajları

Konyalı Ahmet Usta bayilik almak isteyenler çoklu avantajlarla çevrilirler. Bu avantajların ilki firmanın destekleridir. Diğer avantajları ise lezzetli yemek sunması, gıda sektörünün sürekliliği ve firmanın marka değeri olarak sıralanabilir. 

Konyalı Ahmet Usta bayilerine destek verir: Konyalı Ahmet Usta bayilik verdiği girişimcilerden yüksek hizmet standartlarının karşılanmasını beklemektedir. Marka imajına çok önem veren firma bayileri için gelişmiş destek süreçleri yürütmektedir. Konyalı Ahmet Usta; 2009 yılından beri franchise verdiği için franchise sistemini oturtmuş ve bayilerine edindiği bilgileri aktararak başarılarını arttırmıştır. 

Konyalı Ahmet Usta marka bilinirliği yüksektir:Bulunduğu bölgede yüksek marka bilinirliğine sahip olan firma müşteri sadakatini kazanmayı başarmıştır. Bu özelliği sayesinde rekabetin yoğun olduğu gıda sektöründekendi yatırımcılarına rekabet üstünlüğü sağlamaktadır. Hijyenik, samimi ve sıcak bir ortamda müşterilerini ağırlayan Konyalı Ahmet Usta; bayilerinin de merkez şube kadar başarılı olması için çalışmaktadır. 

Gıda sektörü hiçbir zaman ölmez: Restoran bayilikleri veya cafe bayilikleri alarak gıda ve hizmet sektörü içerisinde faaliyet gösteren firmalar; lezzetli ürünleri hijyenik bir şekilde sunup hizmet kalitesine dikkat ettikleri takdirde her zaman kazanırlar. 

Konyalı Ahmet Usta Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR