Konyalı Ahmet Usta Bayilik Açıklaması

Konyalı Ahmet Usta Bayilik Franchising (Bayilik Sistemi) bir çok farklı çeşitte ele alınabilmektedir. Bu çeşit ve farklılıklar konum, m2, yatırım değerlerine göre şekillenebilmektedir. Bu kapsamda esas aldığımız değer karşılıklı görüşmelerdir. Bu görüşmeler sonrasında tüm sistem netleştirilebilmektedir. 2007 yılında İzmir’in Gaziemir semtinde ilk şubesini açarak sektöre giriş yapan Konyalı Ahmet Usta, güçlü kadrosu ve özverili çalışmaları sayesinde, her geçen gün hizmet kalitesini daha üst seviyelere taşıyor. 

 Konyalı Ahmet Usta Bayilik ve Bayilik Şartları Gıda sektöründe en dikkat edilmesi gereken hijyen hususunda son derece titiz ve dikkatli bir tutum içerisinde çalışmakta olan Konyalı Ahmet Usta, uygun fiyat ve üstün kalite dengesini bir arada sunarak, sade, nezih, ferah ve sıcak bir atmosferde hizmet veren sayılı mekanlar arasında yerini alıyor.

Konyalı Ahmet Usta, güleryüz ve hızlı servisle kalitesini daha üst seviyelere çıkararak, kurulduğu günden bu yana müşteri değil, ev sahibi olarak benimsediğimiz sizlere, hizmet vermeye devam ediyor. Konya’ya has en leziz tatları, İzmirliler’le buluşturan Konyalı Ahmet Usta’ya gösterdiğiniz yoğun ilgi sonucunda, Buca, Bornova, Bostanlı, Menderes ve Bodrum’da da şube açarak daha çok kişiye hizmet vermeye başladık. Konya’ya özgü lezzetleri müşterilerine sunmasının yanında hizmet kalitesi, hijyen ve güler yüzlü karşılama da Konyalı Ahmet Usta’nın temel prensipleri arasında yerini alıyor. 

Ürün Hizmet Kapsamı : Yemek / Tatlı 

Bayilik Veren Firma : Konyalı Ahmet Usta 

Firmanın Kuruluş Yılı : 2005 

Bayilik Vermeye Başladığı Yıl : 2009 

Bayilik Sayısı : 6 

Bayilik Giriş Bedeli :25.000 EURO + KDV 

Gerekli Ortalama Sermaye : 350.000 - 400.000 TL arası

Konyalı Ahmet Usta Bayilik Şartları

Bayilik adayında aranan şartlar; işinin başında duracak, sermaye ihtiyacını karşılayacak ve firma kültürüyle bağdaşacak. İşyerinde aranan şartlar; Cadde üzeri, geniş cepheli, tabela değeri oluşacak, bahçeli, ekspresler için minimum 100 m2, cadde üzeri 250 m2.

Konyalı Ahmet Usta Bayilik Destekleri

Eğitim, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Proje, Ortak Reklam, Mal Temini, Pazarlama, Personel Temini

 

Konyalı Ahmet Usta Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR