Kasrı Keyf Aktar Cafe

Kasrı Keyf Aktar Cafe Bayilik Açıklaması

Kasrı Keyf Aktar Cafe Bayilik

Kasrı Keyf Aktar Cafe Bayilik Hakkında : KASR-I KEYF Aktar Kafe Osmanlı zamanında Baharat Yolu ile Hindistan'dan ve diğer Doğu ülkelerinden gelen güzel koku ve baharatların satışıyla başlamış bu meslek, o dönemde ağırlıklı olarak Mısır Çarşısı'nda yapılıyordu, hatta çarşı adını içinde satılan malların Mısır'dan gelmesinden almıştı.  

 Kasrı Keyf Aktar Cafe Bayilik ve Bayilik Şartları Günümüzde, Mısır Çarşısı'nda çok az aktar kalmıştır. 

KASR-I KEYF Aktar Kafe’nin kurucu Sn. Yadigar BENZEŞ’de Aktarcılığın tükenmemesi için çabalayan ve ismini bu sektörde duyurmuş bir girişimci. 35 yıldır şifalı bitki, kokular, baharatlar vb. türde araştırmalar yapan Yadigar Hanım yada tanınan ismiyle Aktar Abla 2012 yılında birleştirmiş olduğu Aktar ve Cafe konseptiyle hizmet vermektedir. Şifalı bitkilerden oluşan çayları şerbetleri ve özel karışımlarıyla müşterilerine organik ve şifalı hizmetler vermektedir. Tüm Türkiye’ye sipariş ağı ile hizmet veren Aktar Kafe şimdilerde Bayilikler vererek hizmet ağını daha da genişletmek çabasında. Sizde Aktar Abla’nın bayiisi olmak istiyorsanız lütfen iletişime geçiniz. 

KASR-I KEYF Aktar Kafe bayilik veriyor yazısıdır

Firma ismi: KASR-I KEYF AKTAR CAFE 

Bayi - Franchise Şube Sayısı:

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama 

Kategorisi : doğal ve organik ürünler 

Kuruluş Yılı : 2012 

Firma Tanıtım : 2012 yılında kurulan firmamız bitkisel ürünlerin çay, aromatik bitkiler,organik sebze ve meyvelerden oluşan çeşitlemeler, kokular, macunlar vb. olarak parakende sektöründe öncülük etmiştir. bitkisel ürünlerin yanında kozmetik üzünlerin üretimi ile de hizmet vermektedir. ilkesi; eğitimli personeli ile kaliteli ürünleri güzide bayileri ile siz nezih tüketicilerine ulaştırmaktır. sizleride aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Kasrı Keyf Aktar Cafe Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: YILLIK İSİM VE FİKİR HAKKI OLARAK 10.000 TL TALEP EDİLMEKTEDİR. KONSEPT TARAFIMIZCA BELİRLENECEKTİR. AYDA EN AZ 10 KALEM ÜRÜN ANA BAYİİ ÜZERİNDEN TEMİN EDİLECEKTİR. (Örn; özel karışım çaylar, özel tarifli kurabiyeler, bitkisel yağ ve esans olarak)

 

Kasrı Keyf Aktar Cafe Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR