1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Fast Food
  3. İstanbul Çiğköfte

İstanbul Çiğköfte

Uluslararası düzeyde bir marka olmayı hedefleyen İstanbul Çiğköfte bayilik vermeye devam ediyor.

Fast Food

10000 ₺

İstanbul Çiğköfte Bayilik

Gıda sektörünün en karlı kollarından olan çiğ köfte sektöründe hizmet veren İstanbul Çiğköfte olarak 2013 yılında 40 metrekarelik küçük bir imalathane ile başladığımız yolculuğumuzu 3400 metrekarelik kapalı alanda günde 40 ton üretim kapasitesine ulaştırabilmiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Ülkemizin sayılı markaları arasında yer alıyor ve gıda sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilerimize de markamızın güvencesi altında karlı bir şekilde kendi işletmelerinin sahibi olma imkanını sunuyoruz. İstihdama ve ülkemiz ekonomisine sürekli artan bir katkı sağlıyor, sahip olduğumuz kalite belgeleri ve uluslararası standartlara uygun üretim kalitemiz ile sektörün öncü isimleri arasında yer almaya devam ediyoruz. 

İstanbul Çiğköfte Bayilik Şartları

İstanbul Çiğköfte bayilik almak isteyen girişimcilerimiz markamızın 4950 TL ile 14900 TL arasında değişiklik gösteren üç farklı paketinden kendilerine en uygun olanı seçerek ticari hayattaki faaliyetlerine başlayabiliyorlar. İstanbul çiğköfte bayileri arasındaki yerini almak isteyen girişimcilerimizden lezzeti ve kaliteyi daha fazla kişiye ulaştırabilme amacımıza yönelik olarak bayilik bedeli almıyoruz. Bayi adaylarımız herhangi bir isim bedeli ve daha sonrasında herhangi bir ekstra ödeme yapmadan bayilerimiz arasındaki yerlerini alabiliyorlar.  

Markamızdan bayilik alan girişimcilerimizden işletmelerini yaya trafiğinin yoğun olduğu lokasyonlarda, okul, hastane, üniversite, yurt kurumları, iş merkezleri, resmi kurumlar ve organize sanayinin yakınlarından konumlandırmalarını istiyoruz. 

Bayilerimizin sipariş verdikleri ürünler ile ilgili saklama koşullarına uymalarına, dükkanlarının ve ekipmanlarının temizliğine, personelin saygılı ve ilgili olmasına, dükkanlarımızda hizmet ve kalite standardının sağlanmasına maksimum düzeyde özen gösteriyoruz. 

İstanbul Çiğköfte Bayilik Avantajları

İstanbul Çiğköfte bayilik alan girişimcilerimize; hem ulusal hem yerel basın kuruluşlarında yazılı ve görsel medya aracılığı ile gerçekleştirdiğimiz reklamların yanı sıra sosyal medya üzerinden yapmakta olduğumuz reklamlar ve dönemsel promosyon ürünlerimiz ile destek sağlıyor ve bunun için kendilerinden herhangi bir bedel talep etmiyoruz. Bayilerimizi 3400 metrekare kapalı alanda günde 40 ton üretim yapan bir markanın güvencesi ve kalitesi altında faaliyet göstermenin avantajlarından yararlanmaya ilk günden itibaren başlayabiliyorlar. Güçlü marka bilinirliğimiz, yüksek kalite ve hizmet standartlarımız, müşteri memnuniyeti odaklı anlayışımız sayesinde kısa sürede oldukça geniş kitlelere hizmet verebiliyorlar. Markamız tarafından yürütülen çalışmalar, pazarlama stratejileri ve promosyonlar aracılığı ile de müşteri kitlelerini düzenli olarak artırabiliyorlar. Lezzeti ve kaliteyi sundukları işletmelerine düşük yatırım maliyetleri ile sahip olan müşterilerimiz, yatırım maliyetlerini kısa sürede geri kazanabiliyorlar. 

İstanbul Çiğköfte Bayilik Destekleri

Markamızdan bayilik alacak girişimcilerimize lokasyon seçiminde destek oluyor ve işletmeleri için en karlı lokasyonu seçmelerini sağlıyoruz. Bu işi daha önce yapmamış olsalar dahi markamızın eğitimleri ve kendilerine yakın bir şubede alabilecekleri eğitim ile işe hazır halde başlamalarını garantiliyoruz. 

İstanbul Çiğköfte bayileri arasında yer almak için bayilik sözleşmesi imzaladığımız girişimcilerimiz bayilik sözleşmesinin imzalanması ile birlikte markamızın sağladığı desteklerden yararlanmaya başlıyorlar. Ayrıca markamızdan bayilik alan girişimcilerimize reklam desteği, bölge koruması, pazarlama desteği ve personel desteği ile de avantaj sağlıyor ve sektörde karşılaşabilecekleri herhangi bir sorunda kendileri ile işbirliği içerisinde hareket ediyoruz.

Siz de son derece ekonomik koşullar ile karlı bir iş sahibi olmak ve İstanbul Çiğköfte bayileri arasındaki yerinizi almak istiyorsanız, en kısa sürede web sitemizdeki başvuru formu aracılığı ile bayilik taleplerinizi markamıza iletmenizi öneriyoruz.

 

 

  1. Çiğ Köfte

İstanbul Çiğköfte Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

İstanbul Çiğköfte Şartlar & Koşullar

İstanbul Çiğköfte Fotoğraflar

Fast Food Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör