İntermedies Medikal

Medikal Sektöründe Faaliyet Gösteren Ve %100 Yerli Üretim Ürünleri Ile Faaliyetlerine Devam Eden İntermedies A.ş Bayilik Vermeyi Sürdürüyor.

İntermedies Medikal Bayilik Maliyeti

1 - 5.000 *
* İntermedies Medikal bayilik ücreti talep etmiyor. Sipariş edilen ürünlerin ödemesini alan firma bayilerine tedarik sıkıntısı yaşatmıyor.

İntermedies Medikal Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

İntermedies Medikal Bayilik Şartları

Medikal Sektöründe Tecrübesi Bulunmak
Ürün Satışı Konusunda Girişimci Bir Ruha Sahip Olmak
Tercihen Medikal ürünler Satan Bir İşletmeye Sahip Olmak
Müşteri Memnuniyetine önem Vermek

İntermedies Medikal Bayilik Açıklaması

İntermedies Medikal Bayilik

 

İntermedies A.Ş. firma yetkililerinden Serkan Dağ ile gerçekleştirdiğimiz söyleşiden edindiğimiz bilgileri sizlere aktarmak için hazırladığımız bu yazımızda İntermedies bayilik şartları ve İntermedies bayilik başvurusu hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz. 

Kurulduğu günden bu yana ürünlerinin üretimini kendi gerçekleştiren ve ürünleri %100 Türk malı olan İntermedies ücretsiz bayilik veren firmalar arasında yer alıyor. Girişimcilerden herhangi bir yatırım bedeli talebi olmayan firma; kendileriyle satış ortaklığı kuruyor. 

Hastaların konforunu arttıran kolostomi torbaları, ileostomi adaptörleri, ürostomi torbaları ve pastaları gibi farklı ürünleri bulunan İntermedies Medikal bayilikalan girişimcilere mevcut işletmelerinde ürün çeşitliliği yaratma fırsatı sunuyor. 

Medikal sektöründeki hareketlenmeden kazanç sağlamak isteyen girişimciler İntermedies bayilik şartlarını karşıladıkları takdirde karlı bir iş ortaklığına başlayabiliyor. 

İntermedies Medikal Bayilik Şartları

İntermedies markası ile üretilen ürünlerin satış hakkını almak için herhangi bir bayilik isim ücretinin ödenmesi gerekmiyor. İntermedies medikal sektöründe faaliyet gösteren ve ürünlerini satmaya istekli girişimcilere ücretsiz bayilik veriyor. Ürün siparişi veren ve ürünlerin ödemesini peşin olarak gerçekleştiren bayiler İntermedies firmasının %100 yerli ürünlerini satma hakkına sahip olabiliyor. Firma ürün satışlarının devamlılığı durumunda girişimcilerden yine maddi bir beklenti içine girmiyor ve royalty fee ödemesi talep etmiyor. 

Hali hazırda medikal ürünlerin satışını yapan bir ticari işletmeye sahip olunması firmanın öncelikleri arasında yer alıyor. Sadece İntermedies ürünleri satmak isteyen ve henüz ticari faaliyeti bulunmayan girişimcilere de firma bayilik verebiliyor. Bu süreçte girişimcilerle detaylı olarak görüşmeler gerçekleştiriliyor ve işletmenin başarısı adına kendilerine danışmanlık hizmeti sağlanıyor. 

Ostomi, yara bakım ürünleri, onkoloji, sağlık tekstili ve diğer tıbbi sarf malzemelerinin satışını yapmak ve aynı zamanda tedarik sürecinde sıkıntı yaşamamak isteyen girişimciler İntermedies bayilik alarak düzenli gelir elde edebilecekleri bir işletmenin sahibi olabiliyor. Sektörün yerli üretim ürünleri önceliklendirmeye başlaması da girişimcilerin en büyük artısı olarak ön plana çıkıyor. 

İntermedies Bayilik Almanın Avantajları

İntermedies ürünlerini kendi ürettiği için bayilerine tedarik sürecinde hiçbir zorluk yaşatmıyor. Ürünlerinin %100 yerli olması da satış sürecinde bayilerinin elini güçlendiriyor. Firma yetkilileri ulaşılmaz olmak yerine iş ortaklığı yaptıkları girişimcilerle temasa geçmeyi tercih ediyor. Böylece yaşanabilecek herhangi bir problem çıkması durumunda sorun yetkiler tarafından aracılarla uğraşmadan çözülebiliyor. 

Firmanın bayilik ücreti istememesi yatırım bütçesine sahip olmayan girişimcilerin en büyük artısı olarak ön plana çıkıyor. Yeni girişimcilerin önündeki en büyük engel olan sermaye bulma zorunluluğu da bu şekilde ortadan kalkmış oluyor. 

İntermedies bayilik almak isteyen girişimcilere ürünler hakkında eğitim desteği sunuyor. Eğitim desteğine ek olarak pazarlama desteği de veren İntermedies bölge koruması desteği ile girişimcilerin karlılığını arttırıyor. 

Bölge koruması desteği ile ilgili ince eleyip sık dokuyan İntermedies yetkilileri; ürünleri yalnızca rafta tutan ve satış adına aktif olarak çalışma yürütmeyen firmalara bölge koruması sunmuyor. Hastanelerle görüşüp ürün satışlarını arttıran ve markaya katkı sağlayan iş ortakları ise İntermedies ürünlerini satmak adına o ildeki tek yetkili haline gelebiliyor.

Siz de medikal ürünler satışı yapıyor; ürün çeşitliliğinizi arttırarak kazançlarınızı yükseltmek istiyor veya medikal sektöründe bayilik almayı hedefliyorsanız İntermedies yetkilileri ile irtibata geçerek İntermedies bayilik başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

 

İntermedies Medikal Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR