İkbal Sucuk Döner

Gıda Sektörünün En Köklü Isimlerinden Olan İkbal Bayilik Vermeye Devam Ediyor.

İkbal Sucuk Döner Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* İkbal Lokantacılık franchise isim bedeli olarak 50 bin USD talep ediyor. Sistem kurulum bedeli için 5500 USD ek ödeme isteyen firma bayilik vereceği girişimcilerden ortalama olarak 150 bin ila 200 bin USD’lik bir yatırım bütçesi sahip olmalarını bekliyor.

İkbal Sucuk Döner Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

İkbal Sucuk Döner Bayilik Şartları

Gerekli Yatırım Sermayesine Sahip Olmak
Yatırımcının Tek İşinin İkbal Lokanta Bayiliği Olması
Girişimcinin Yenilikçi Ve Deneyimli Olması
Marka Kriterlerini Karşılayan Bir Lokasyon Bulunması
Ticari Ve şahsi Sicilin Temiz Olması

İkbal Sucuk Döner Bayilik Açıklaması

İkbal Sucuk Döner Bayilik

İkbal Sucuk Döner ve tüm İkbal restoranları İkbal Grup bünyesinde faaliyet gösteriyor. Yurt genelinde faaliyet gösteren restoran zincirlerimiz, grubumuzun dinlenme tesisleri açtığı 1989 yılından bu yana gıda sektöründe büyük bir büyüme sergiliyor. Restoran alanında markalaşıp zincir mağazalar açmaya karar veren markamız 1999 yılından itibaren yurt genelinde şubeler açıyor. Gıda sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilere karlı iş fırsatları sunan İkbal olarak, sucuk ürünleri başta olmak üzere döner ve çeşitleri ile de restorancılık alanında hizmet veriyoruz. Marka olarak alanımızın gerektirdiği tüm sertifikalara ve belgelere sahip bulunuyoruz. Kaliteden ödün vermeyen anlayışımızı benimseyen bayilerimiz ile birlikte ülke genelindeki hizmet ağımızı genişletmeye devam ediyoruz.            

İkbal Sucuk Döner Bayilik Şartları

İkbal Sucuk Döner bayilik almak isteyen girişimcilerimizin markamız kalitesinden ödün vermeyecek bir anlayışa sahip olmalarını; markamızın temizlik ve hijyen prensiplerine koşulsuz uymalarını bekliyoruz. Bayilerimizin ticari sicilinin temiz olmasına, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı benimsemelerine özen gösteriyoruz. İkbal Sucuk Döner için 50.000 USD bayilik bedeli alıyoruz. Bunun dışında İkbal Sucuk Döner bayilik almak isteyen girişimcilerimizin civarı kurulum ücretini de karşılayabilecek mali yeterlilikte olmalarını istiyoruz. 

İkbal Sucuk Döner bayilik almak isteyen girişimcilerimizden işletmelerini alışveriş merkezleri öncelikli olmak üzere insan yoğunluğunun yüksek olduğu lokasyonlarda konumlandırılmasını tercih ediyoruz. Şubelerimizin ortalama 250 metrekare kullanım alanına ve tercihen açık kullanım alanına sahip olmasını bayilerimize sunduğumuz şartlar arasında bulunduruyoruz. İkbal Sucuk Döner bayilerini markamızı bulunduğu bölgede en iyi şekilde temsil edebilecek kişiler arasından titizlikle seçiyoruz. 

İkbal Sucuk Döner Bayilik Avantajları

İkbal Sucuk Döner bayilik alan girişimcilerimiz gıda sektörünün en köklü isimlerinden biri ile çalışarak, rekabetin yoğun olduğu sektöre sağlam bir adım atmış oluyorlar. Yüksek marka bilinirliğimizin, kaliteyi uygun fiyatlarla tüketicilerimize sunmamızın ve bayilerimiz ile işbirliği içerisinde olmaya özen göstermemizin avantajlarını yaşayan girişimcilerimiz yaptıkları yatırım miktarını kısa süre içerisinde geri kazanıp karlılığı yüksek bir iş sahibi olabiliyorlar. İkbal Sucuk Döner bayilik alan girişimcilerimizin restoranları için ihtiyaç duydukları her tür ürünü, markamızın kalitesiyle ve hijyenik koşullara uygun olarak kendilerine temin ediyoruz. Restoranlarımızın karlılığının artırılması amacına yönelik olarak uzman ekibimiz aracılığı ile her işletmemizi belirli aralıklarla ziyaret ediyor ve gerekli aksiyonları mümkün olan en hızlı şekilde alıyoruz. 

İkbal Sucuk Döner Bayilik Destekleri

İkbal Sucuk Döner bayilik alan girişimcilerimize bayilik sözleşmemizin imzalanması ile birlikte pek çok alanda destek sağlıyoruz. Öncelikle lokasyonun işletmelerimizin başarısının ardındaki temel etken olduğu gerçeğinden yola çıkıyor ve İkbal Sucuk Döner bayilik alacak girişimci adayımızın işletmesini açmak istediği yer ile ilgili olarak fizibilite çalışmalarını yapıyoruz. Yapılan değerlendirmelerin olumlu sonuçlanması durumunda lokasyon uygunluğunu veriyoruz. Markamıza bayilik başvurusunda bulunan bayi adayımızın yatırımı ile ilgili olumlu karar verildikten sonra; uzman ekibimiz aracılığı ile mimari projeyi hazırlıyoruz. Onaylanan projenin her aşamasında kontrol ve denetim hizmeti vererek koordinasyonu sağlıyoruz. Eğitim ekibimiz aracılığı ile yatırımcımız dahil olmak üzere tüm personeli, ürünlerimizin hazırlanması, sunumu, hijyen standartlarımız ve uygulamaları ile ilgili olarak teorik ve uygulamalı eğitim programlarına tabi tutuyoruz. Bunun yanı sıra lojistik, satın alma ve operasyon alanlarında da markamız bayilerine destek veriyoruz. 

İkbal Sucuk Döner bayilik alacak girişimcilerimizin markamız eğitimlerinde başarılı olmalarını istiyoruz. Ayrıca şubelerimizde yeterli sayıda personelin görevlendirilmesine özen gösteriyoruz. 

İkbal Sucuk Döner Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR