Hitit Eğitim

Hitit Eğitim Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Hitit Eğitim Bayilik Şartları

Farklı Markalarda Kendi Bünyesinde şubeleri İle çalışan Hitit Eğitim Kurumları 2013 Yılı İtibariyle Dışarıya Da Bayilik Verme Kararı Almıştır. İlk Etapta İstanbul,izmir,adana,kayseri,trabzon,antalya,bursa İllerini Hedefleyen Kurum Diğer İllerde Ki Teklifleri De Değerlendirmeye Alacaktır.

Hitit Eğitim Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

 Hitit Eğitim Kurumları, Yaklaşık 35 yıl önce Hitit Dershanesi' nin eğitim hayatına başlamasıyla tohumlarını attı. 1997 yılında Bilgisayar Ve Yabancı Dil Kursları adı altında eğitim faaliyetlerini yürütmeye başladı. Daha sonraki zamanlarda bünyesine Kişisel Gelişim,Kariyer, Mesleki Eğitim ve Resim Kurslarını da katarak genişleme gerçekleştiren Hitit Kursları, 2008 yılı başında Hitit İnsan Kaynakları Grup Şirketi  tarafından satın alınarak, yeni vizyonu ve misyonu ile beraber Hitit Eğitim Kurumları olarak eğitim hayatına devam etmektedir. Kuruculuğunu Volkan ÇELİK 'in yaptığı kurum yeni vizyonuyla beraber, eğitim ve öğretim sektörüne yeni bir bakış açısı getirmeyi hedefleyen bir yapıya sahiptir. Bir çok kurum ve kuruluşla ortaklaşa çalışmalar yürüten Hitit Eğitim Kurumları, bir çok dalda sertifikasyon programına sahip bir kuruluştur. Uluslararası sertifika programlarına sahip kurum bu konumda Ankara'da tektir.

   Hitit Eğitim Kurumları, son dönemlerde yaptığı ataklarla sektöründe lider pozisyonda olmakla birlikte, kendi alanında Ankara'nın en çok öğrencisi olan kurumudur. Eğitim kalitesinden ve çizgisinden ödün vermeden eğitim hayatına devam eden Hitit Eğitim Kurumları, sizlerinde destekleriyle her zaman en iyisi olmaya devam edecektir.

Faaliyet gösterdiği alanlar: Bilgisayar Kursları, Yabancı Dil Kursları, Resim Kursları, Muhasebe Kursları, Sürücü Kursları

Hitit Eğitim Bayilik Verdiği Bölgeler

BAŞVUR