Hatır Kahvesi

Hatır Kahvesi Kahve Evi Zincirleri Arasında Faaliyet Göstermeye Başladığı Günden Itibaren Sektörün Lider Markası Olmayı Hedeflemekte Ve Bu Amaca Ulaşabilmek Için Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Hatır Kahvesi Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Hatır Kahvesi Bayilik Şartları

İşlik Lokasyonlarda İşletme Bulmak
Gerekli Yatırım Sermayesine Sahip Olmak
Marka Değerlerini Benimsemek
Kaliteli Ve Güler Yüzlü Hizmet Sunmak

Hatır Kahvesi Bayilik Açıklaması

Hatır Kahvesi Bayilik

Dünyada en çok tüketilen içeceklerden biri olan kahve son yıllarda Türkiye’deki yatırımcıların ilgisini de fazlası ile çekmektedir. Türkiye’de son yıllarda kahve sektörüne yapılan yatırımlar giderek artmakta ve bu pazar giderek büyümektedir. Geleneksek Türk kahvesini kumda pişirme yöntemi ile hazırlayan ve kendine özgü sunumu ile yeni bir konsept geliştiren Hatır Kahvesi kahve sektörü pazarındaki payını artırmaya devam etmektedir. Hatır Kahvesi bayilik veren firmalararasında yer almakta doğru konsepti doğru zamanda doğru yatırımcı ile bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Hatır Kahvesi Bayilik Şartları

Hatır Kahvesi bayilik alangirişimcilerin marka bayiliğini alabilmek için gereken yatırım sermayesine sahip olması gerekmektedir. Bayilik almak isteyen girişimciler hem yatırım bedeli hem de bayilik şartları hakkında telefon ya da mail aracılığı ile bilgi alabilmektedir. Bayilik başvuru formu markanın web sitesi üzerinden doldurulabilmektedir. Başvuru yapan adaylardan uygun bulunanlar ön görüşme için Hatır Kahvesi merkezine davet edilmektedir. Değerlendirme esnasında yatırımcının finansman gücüne, işinin başında bizzat kendisinin durabilecek olmasına ve geleneksel değerlere verdiği öneme dikkat edilmektedir. Bayi adayı markanın önerdiği ya da kendi belirlediği bir lokasyon tespit ettikten sonra seçilen dükkanın fiziki ve ticari koşulları Hatır Kahvesi uzman ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu aşamalar tamamlandıktan sonra 5 yıllık bayilik sözleşmesi imzalanmakta ve 60 gün içerisine yeni açılacak işletme anahtar teslim şekilde hazırlanmaktadır.

Açılacak olan işletmenin 250-1000 m2 arasında alana sahip olması gerekmektedir. Bu alanın en az dörtte birinin bahçe kullanım alanı olması marka tarafından talep edilmektedir. Seçilecek lokasyonun işlek ve insanların yürüyüş yolu üzerinde yer alan caddelerde veya araçla geçiş güzergahları üzerinde bulunması istenilmektedir. Binanın içerisinde kolon bulunmaması tercih edilmektedir. Ayrıca gerekli izin ve ruhsatlar için uygun olması gerekmektedir. Yerden tavana olan yüksekliğin en az 3,20 metre ve kirasının stopaj ya da KDV hariç 40.000 TL’den fazla olmaması talep edilmektedir.

Hatır Kahvesi Bayilik Avantajları

Hatır Kahvesi bayilik alan girişimcilere işletmenin açılış operasyonu sırasında markanın merkezi tarafından reklam ve ürün desteği sağlanmaktadır. Marka yüksek karlılık oranı ile bayilik alan girişimcilerinin yatırım bedellerini geri kazanabilmesi konusunda avantaj sağlamaktadır. Ayrıca kendine özgü konsepti, sunumları ve geniş ürün yelpazesi sayesinde bayilerinin geniş bir müşteri kitlesine hizmet verebilmesini sağlamaktadır.

Hatır Kahvesi Bayilik Destekleri

Hatır Kahvesi bayilik alan girişimciler işletmelerinin açılmasından önce de sonra da markanın desteğinden yararlanabilmektedir. Yatırımcılarını markasının ayrılmaz ve en önemli parçalarından biri olarak kabul eden Hatır Kahvesi her zaman için yatırımcılarının arkasında durmaktadır. Hatır Kahvesi bayilik alan girişimcilerin işletmeleri marka yetkilileri tarafından düzenli olarak ziyaret edilmektedir. Açılış tarihinden itibaren markanın operasyon yöneticisi yeni açılan işletmenin düzeni tam olarak oturtulana kadar ilgili mağazada bulunmaktadır. Bu süreçte markanın operasyon yöneticisi hem girişimciye işletmesi ile ilgili tüm detayları açıklamakta hem de yeni açılan işletmede görev alacak personellere ürün standardizasyonunun sağlanması ve müşteri memnuniyetinin üst düzeyde tutulması konularında bilgi vermektedir.

İşletmenin hazırlanması aşamasında Hatır Kahvesi bayilik alan girişimci şirketin yönetim kadrosu tarafından personel seçimi ve eğitimi konusunda desteklenmekte, en az 5 günlük teorik ve pratik eğitim sürecine tabi tutulmaktadır.

 

Hatır Kahvesi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR