Hamile Giyimi Trendleri Girişimcilerin Yüzlerini Güldürüyor

Son Güncellenme: Thu Jan 1970 02:00

Hamile Giyimi Trendleri Girişimcilerin Yüzlerini Güldürüyor
Enes Öksüz admin

Kadınlar için her daim nasıl göründükleri, ne giydikleri çok önemlidir. 

Bakkala, markete gitmeden önce dahi üzerini değiştiren, kombin yapan kadınlar söz konusu olduğunda bayan giyim sektörünün neden girişimciler için öncelikli tercih olduğunu anlamak hiç de zor değildir!

Bu yazımızda şimdiye dek ihmal edilen, aslında çok büyük potansiyel barındıran bir sektörden bahsedeceğiz. Aslında yine hazır giyim sektörü ancak bu sefer hedef kitlemizi daha da özelleştireceğiz.

Hamile giyimi markalarından alınan bayiliklerin neden kazançlı olabileceğine dair tüm görüşler sizleri bekliyor. 

Hamile Giyim Mağazaları Açmak Kârlı mıdır?

Bayan Giyim bayilikleri

Öncelikle şöyle bir realite var; kadınlara yönelik çözüm sunan bir işletme genellikle kârlıdır. 

Hamilelik dönemlerinde onların rahatlığını ön planda tutan ve hayatlarını kolaylaştıran ürünler ise her daim tercih edilir.

Hamile giyimi, salt kadınların alışveriş tutkuları sebebiyle tercih edecekleri bir sektör değildir. Kilo alan ve hareketleri kısıtlanan kadınlar zorunlu olarak hamile kıyafetlerini almak durumundadır. 

Kadın bebek bekliyor, kilo aldı ve vücudu değişti diye dışarı çıkmayacak mı? Çalışan kadınlar doğuma neredeyse 8 hafta önceye kadar işe gitmek durumunda. Yedi aylık hamile olan birinin eski kıyafetleriyle işe gitmesi mümkün mü?

Üstelik artık hamilelik ile ilgili değişen toplumsal bir algı var; geçmiş dönemde hamile kadınlar sosyal hayatlarını bir kenara itip bebekleri doğasıya kadar izole bir hayat sürmeyi tercih ederken, günümüzde sosyal hayatlarına tam gaz devam ediyorlar.

Giyiniyorlar, kendilerine bakıyorlar ve elbette şıklıklarından vazgeçmiyorlar. 

Hamile giyimi bayilikleri sunduğu farklı ürün alternatifleri ile de kadınların dikkatini çekmeyi başarıyor. Örneğin hamilelik yastıkları, hamilelik ve sonrası dönemi çantalar, bebek kıyafetleri ve ürünleri hamile giyimine ek olarak en çok satışı yapan ürünler arasında yer alıyor. 

Peki hangi alternatifleriniz var ya da hangi hamile giyimi bayiliklerini alırsanız kârlı çıkabilirsiniz?

Kârlı Olabilecek Hamile Giyimi Bayilikleri

Hamile Kıyafetleri

Hamile Giyim Bayilikleri

Az önce de belirttik, kadınlar için en özel dönemlerden biridir karınlarının giderek büyüdüğü, iç organlarının yer değiştirdiği ve içlerinde yavrularını taşıdıkları bu dönem…

Eskiden hamileler bol kıyafetler içinde hapsolurken, artık bu özel ayları en güzel giysiler içerisinde geçirmeyi tercih ediyorlar.

İçlerinde rahat hareket edebilecekleri, karınlarını baskılamayan ve kimi zaman ise aldıkları kiloları kamufle edebilecekleri kıyafetlerle morallerini üst seviyede tutmaya çalışıyorlar. 

Bu sebeple hamile kıyafetleri markalarının bayiliklerini almanın girişimciler için oldukça kârlı olduğu biliniyor. 

Renkli, kullanışlı, kaliteli kıyafetlerle bir değil iki kalbi birden fethedebilirsiniz…

Bebek Kıyafetleri

Babek Giyim Bayilikleri

Evet hamile kadınlar kendi güzelliklerini, rahatlarını düşünürler. Ancak artık onlar anne adaylarıdır ve öncelikleri çoktan değişmeye başlamıştır.

Dünyaya gelmesini dört gözle bekledikleri bebekleri için kıyafet ya da ürün satın alırken de oldukça heveslidirler.

Ciltleri için en yumuşak dokudaki kumaşlardan üretilen birbirinden sevimli çeşit çeşit kıyafetlere karşı direnmeleri mümkün müdür?

Hatta beğendikleri bir ürünün her rengini almaktan kim onları alıkoyabilir ki?

Bebekleri en önemli varlıkları iken onların bu davranışını kınamak ya da anlamamak çok da mümkün değildir.

İşte  bu sebeple; bebek kıyafeti markalarının bayiliğini alarak da yüksek kazanç elde edebilirsiniz.

Ancak bayiliğini aldığınız markaların güvenilirlikleri ve kalitesinin de annelerin tercihlerinde önemli kriterler olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

Hamileler İçin Aksesuarlar

Hamile kıyafetleri haricinde hamile kadınların hayatlarını kolaylaştıracak aksesuar seçeneklerinden de bayilik alabilirsiniz.

Çıkış noktanız her daim hamile kadınların hayatlarını kolaylaştırmak olmalı, çünkü bu zorlu periyotta onların ihtiyaçlarını ne kadar doğru anlarsanız, sunduğunuz çözümlerle onların yüzünü o denli güldürebilirsiniz.

Elbette onların yüzünü güldürürseniz, sizin de yüzünüz gülecektir. 

Ne gibi aksesuarlar satabiliriz? derseniz; mesela kadınlar hamileyken özellikle karınları belirginleşmeye başladıktan sonra uyumakta zorlanırlar.

Sadece ağrıları sebebi ile de değil, nasıl yatacaklarını bilemezler. Sağa mı dönsem, sola mı derken karınlarını koyacak yer bulamazlar.

Hamile yastıkları bu dönemde geceleri karınlarını rahat bir şekilde konumlandırmalarına olanak tanıyacaktır. 

Aynı şekilde hamilelere özel emniyet kemeri aparatları, bel destekleri, hamilelik sonrasında bebek eşyalarını rahatlıkla taşıyabilecekleri çantalar vb. aksesuarlar da dikkatlerini çekecektir. 

Sonuç olarak; 

Hayatlarının en özel döneminde kadınlar için en pratik ve yararlı çözümleri sunan işletmeler yüksek kârlar elde edebilirler.

Hamilelere yönelik üretim yapan markaların bayiliklerini almak girişimciler için çok fazla fırsat barındırır.

Farklı ürün alternatifleri sunarak kadınların ilgisini cezbedebilir ve bu işten siz de kazançlı çıkabilirsiniz.

Doğru lokasyon ve doğru marka bayiliği seçerek siz de hayalinizdeki gelire sahip olabilirsiniz!

Franchise Satın Almak Tam Olarak Ne İfade Ediyor? başlıklı bir önceki yazımız size bayilik ve franchise sistemine giriş için cesaret verecektir. Ona da bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz. 

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler

Sponsorlu Bayilikler