Hacıalioğlu Bayilik Açıklaması

Hacıalioğlu Çiğ Köfte Bayilik

Hacıalioğlu Çiğ Köfte Bayilik Hakkında : HACIALİOĞLU ÇİĞKÖFTE 1999 YILINDA İLK DÜKKANINI EVREN MAH. AÇTI HER GEÇEN GÜN YOĞUN TALEP ÜZERİNE TECRÜBESİNE TECRÜBE KATARAK ÜRÜNLERİNİ GELİŞTİRDİ.

TATLISIYLA, ACISIYLA, TUZLUSUYLA, EKŞİSİYLE SEKTÖRÜNE HİZMET VEREN HACIALİOĞLU ÇİĞ KÖFTE 20 YE YAKIN YAN ÜRÜNLERİ İLE SEKTÖRE DAMGASINI VURDU DÜKKANINIZA GEREKLİ OLAN MALZEMELERİ A'DAN Z'YE KURUYORUZ 200 KG ÇİĞ KÖFTE AÇILIŞA ÖZEL BEDELSİZ VERİYORUZ. AMACIMIZ HER GEÇEN GÜN BÜYÜMEK ADI AKLIMDA TADI DAMAĞIMDA. 

Hacıalioğlu Çiğ Köfte Bayilik ve Bayilik Şartları Hacıalioğlu Çiğ Köfte YAN ÜRÜNLER

 1. KÜNEFE
 2. TEPSİ TATLI
 3. MİDYE DOLMA
 4. İÇLİ KÖFTE
 5. KADAYIF DOLMASI
 6. SÜTLÜ TATLILAR
 7. SALEP, BOZA
 8. BARDAKTA SOSLU MISIR
 9. CIPS FUNNY
 10. VİTAMİN BÜFE
 11. BARDAKTA CIKOLATASOSLU KESTANE
 12. DONDURMA (İST.VE ANKARA HARİÇ)
 13. PAÇANGA BÖREGİ
 14. SUFLEE
 15. MANTI
 16. KAHVALTILIK LİGHT ÇİĞBURGER
 17. PLASTIK TUM URUNLER
 18. YESILLIK TUM GRUBU

VE DAHA FAZLASI GÜNLÜK SERVİS İMKANI ile Hacıalioğlu Çiğ Köfte Bayilik FİRMA İSMİ: HACIALİOĞLU ÇİĞ KÖFTE ADI AKLIMDA TADI DAMAĞIMDA

 BAYİLİK KATEGORİSİ: ÇİĞKÖFTE VE 20 YE YAKIN YAN URUN 

KURULUŞ YILI: 1999 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 252  

Hacıalioğlu Çiğ Köfte Bayilik ve Bayilik Şartları NOT: SİZE DÜŞEN DÜKKAN KİRASI VE DEPOZİTOSUDUR. SU, LAVABO ÇEKİLDİKTEN SONRA İÇERİYİ BOYAMANIZ YETERLİ SUYA SABUNA YAĞA DUMANA ELİNİZİ SÜRMEDEN 7 İŞ GÜNÜ İÇİNDE PROFESYONEL BİR ŞEKİLDE DÜKKANINIZIN ÜRÜNLERİNİ ORGANİZE EDEREK AÇILIŞA HAZIR ŞEKİLDE SİZLERE TESLİMATINI GERÇEKLEŞTİRİYORUZ. 

Hacıalioğlu Çiğ Köfte Bayilik (7500)TL+KDV DEĞERİNDEKİ BU PAKET (5000) TL DİR. KURULUM PAKETİ BEDELSİZ İKRAM ÜRÜNLER KURULUMUNUZA HARCADIĞINIZ TÜM MASRAFLARI KARŞILAMAKTADIR VE ÜLKE GENELİNDE KONSEPTİNİZ BİRDİR. 

NOT: ÖDEMEYİ NAKİT VEYA KREDİ KARTI TAKSİT İMKANIYLA YAPABİLİRSİNİZ. KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. MAXİMUM (400 TL) TALEP EDİLDİĞİ TAKTİRDE AÇILIŞA ÖZEL PERSONEL DESTEĞİ VE İŞ EYİTİMİ SAĞLANMAKTADIR. PROMOSYON ÜRÜNLERİN KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİİTTİR. 

Hacıalioğlu Çiğ Köfte Bayilik FARKIMIZ: HER MEVSİME HER AYA HİZMET EDEN MİNUMUM %100 KAZANCI OLAN SUYU SABUNU YAĞI DUMANI OLMAYAN 16 ÇEŞİT ÜRÜNÜMÜZLE BİR NEVİ ÇİĞ KÖFTE CAFE HALİNE GELİYORSUNUZ. PİYASADAKİ SATIŞ İTİBARINIZ ARTIYOR VE CİROYA CİDDİ KATKILAR SAGLIYOR.

 • TEŞVİK AMAÇLI GELİŞTİRDİĞİMİZ BU PROJE 30.04.2014 TARİHİNE KADAR GEÇERLİDİR.
 • TEŞİR DOLAPLAR STOKLARLA SINIRLIDIR.
 • HACIALİOĞLU A.Ş. KAMPANYA KOŞULLARINDA DEYİŞİKLİK YAPMA HAKKINI GİZLİ TUTAR.
 • ÇOK KISA SÜRECEK OLAN TEŞVİK AMAÇLI GELİŞTİRDİĞİMİZ PROJEMİZDEN FAYDALANMANIZ İÇİN GEREKLİ OLAN ŞARTLAR.

Hacıalioğlu Çiğ Köfte Bayilik Şartları

 1. ARAÇ VE YAYA TRAFİĞİNE AÇIK
 2. ÇOK YAKININDA ÇİĞKÖFTECİ BULUNMAYAN
 3. ETRAFINDA, İNTERNET CAFE, CAFE, KAHVE, KIRATHANE, MARKET, FIRIN, BERBER, HASTANE, ASKERİYE, HASTANE, ÜNİVERSİTE GİBİ KURUMLARIN EN AŞAĞI BİR KAÇ TANESİNİN BULUNDUĞU
 4. AYLIK KİRASININ 2000 TL Yİ GEÇMEYEN
 5. MİNUMUM 15 m2 OLAN

YUKARIDA BELİRTTİĞİMİZ ŞARTLAR UZUN YILLARIN VERMİŞ OLDUĞU TECRÜBE İLE İŞ YAPACAĞINIZ KANAATİNE VARDIĞIMIZ SEBEBİ İLE VE GELECEK ZAMAN İÇİNDE BAŞARILI OLACAĞINIZIN KANITIDIR. 

Hacıalioğlu Çiğ Köfte Bayilik EĞER GİRİŞİMİNDE BULUNACAĞINIZ YERİN KONUMU ŞARTLARIMIZA UYGUNSA DÜKKANIN CADDEDEN GÖRÜNECEK ŞEKİLDE İÇ VE DIŞ RESİMLERİNİ AÇIK ADRESİNİZİ MAİL OLARAK PAYLAŞINIZ. BİLİRKİŞİ UYDU ÜZERİNDEN KONTROL ETTİKTEN SONRA SİZİN İÇİN RAPOR DÜZENLEYECEKTİR. OLUMLU OLACAĞINA KANAAT ETTİĞİMİZ TAKTİRDE SİZLERİ TEŞVİK EDECEĞİZ. ÖDEMENİZİ GERÇEKLEŞTİRDİKTEN SONRA ÖLÇÜLERİNİZ TESPİT EDİLİP 7 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE ÜRÜNLERİNİZİ KAPINIZA TESLİM EDİLECEKTİR.

KURULUM AKTİFLEŞTİKTEN SONRA AÇILIŞA ÖZEL GELEN PERSONELİMİZ ADRESİNİZDE İŞ EĞİTİMİNİZİ NOKTANIZ DA VERECEKTİR. GELEN PERSONEL ÜRÜNLERİ NASIL MUHAFAZA EDİP NASIL PAKETLEYECEĞİNİZİ NE ŞEKİLDE SUNUP VE MÜŞTERİNİZE GEREKEN İLGİ VE DİSİPLİNİ SERGİLEMENİZ İÇİN BİLGİ VERİRKEN, AÇILIŞTA DAVET ETTİĞİNİZ KOMŞULARINIZA,AKRABALARINIZA,MÜŞTERİLERİNİZE HİZMET EDECEKTİR. 

Hacıalioğlu Çiğ Köfte Bayilik İŞ EĞİTİMİNİZ İÇİN GEREKEN TÜM GAYRETİ GÖSTERECEK VE PROFESYONEL HALE GELDİĞİNİZİ İNANARAK DÖNÜŞÜNÜ SAĞLAYACAKTIR. DAHA SONRA ÇAĞRI MERKEZİMİZ TARAFINDAN DİSİPLİNLİ ŞEKİLDE ARANACAKSINIZ. EKSİKLERİNİZ TESPİT EDİLDİKTEN SONRA SİPARİŞLERİNİZ ERTESİ GÜN KAPINIZA TESLİM EDİLECEKTİR. SİZE REFERANS OLACAĞIMIZ TAKTİRDE KENDİ BÖLGENİZDE ALT BAYİİLİKLER VEREBİLİR,KURUMSAL MARKETLERE VAKUMLU ÜRÜNLERİMİZİ DEĞERLENDİREREK EK GELİR ELDE EDEBİLİRSİNİZ. ELDE ETTİĞİNİZ GELİRLER HER AYIN 1 İ İLE 5 İ ARASINDA HESABINIZA GEÇMEKTEDİR,DİLERSENİZ NAKİT DİLERSENİZ YERİNE ÜRÜN ALABİLİRSİNİZ.

Hacıalioğlu Çiğ Köfte Bayilik Destekleri

 • PERSONEL DESTEĞİ
 • EĞİTİM DESTEĞİ
 • PAZARLAMA DESTEĞİ
 • BÖLGE KORUMASI
 • YER SEÇİMİ
 • REKLAM DESTEĞİ

 

Hacıalioğlu Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR