Hacıalioğlu

Urfa Yöresinin Eşsiz Lezzetini Daha Geniş Kitlelere Ulaştırabilmek Için Bayilik Vermeye Devam Ediyoruz.

Hacıalioğlu Bayilik Maliyeti

10.000 - 25.000 *
* Markamızdan bayilik almak için gereken yatırım maliyeti 7.500 TL’den başlıyor. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hacıalioğlu Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Hacıalioğlu Bayilik Şartları

İnsan Yönetimi Ve Finansal Yönetim Deneyimine Sahip Olmak
Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Girişimci Bir Ruha Sahip Olmak
Tüm Zamanını İşine Ayırabilmek

Hacıalioğlu Bayilik Açıklaması

Hacıalioğlu Bayilik

1999 yılında kurulmuş bir Canbey Şirketler Grubu olan Hacıalioğlu gıda sektöründe önemli bir paya sahip olarak hizmet vermeye devam ediyor. Kaliteli ve lezzetli ürünlerimizi en hijyenik koşullarda hazırlayıp en ekonomik fiyatlarla tüketicilerimize sunma anlayışımız sayesinde sahip olduğumuz Pazar payını giderek artırıyor ve bu büyümeyi bayilerimiz ile birlikte gerçekleştiriyoruz. Hiçbir ürünümüzde inorganik ve kanserojen maddeye yer vermiyoruz. Üretimimizin her anını denetim altında tutuyor ve bu konudaki yeterliliğimizin göstergesi olarak ISO9001:2008, ISO22000:2005 ve Helal Gıda Sertifikası belgelerine sahip bulunuyoruz. 

Hacıalioğlu Bayilik Şartları

Hacıalioğlu bayilik almak isteyen girişimcilerimizin yapması gereken yatırım maliyeti 7.500 TL’den başlıyor. Bayilik alan girişimcilerimiz bütçelerine göre diğer paketlerimizden istediklerini seçebiliyorlar. İşletmelerimizin araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde konumlandırılmasını istiyoruz. Aynı zamanda yakın mesafede bir başka çiğköftecinin olmaması, çevresinde hastane, okul, internet cafe, market gibi yerlerin bulunmasını ve dükkanın en az 15 – 40 metrekare arası alana sahip olmasını talep ediyoruz. Bayilik sözleşmelerimizi bir yıllık olarak imzalıyor ve yıllık olarak yeniliyoruz. Ayrıca girişimci adaylarımız bayilik alırken verdiğimiz kurulum paketi faturası ile KOSGEB desteklerinden de yararlanabiliyorlar. Bayilik almak isteyen girişimcilerimiz internet sitemizden bizlere bayilik taleplerini iletebiliyorlar. Bayi adaylarımız yaya ve araç trafiğinin yoğun oldukları bölgelerde dükkanlarını bulup marka merkezimize bildiriyorlar. Lokasyonu marka merkezimiz onayladıktan ve diğer koşullarda da anlaşmaya varıldıktan sonra bayilik sözleşmesini imzalıyoruz. Bayilerimizin işletmelerini de 7 iş günü içerisinde kurulumu yapılmış hizmet vermeye hazır halde teslim ediyoruz. Gerekli tüm resmi evrakların teminini de Hacıalioğlu olarak biz sağlıyoruz.

Hacıalioğlu Bayilik Avantajları

Hacıalioğlu bayilik alan girişimcilerimize açılış esnasında bedelsiz çiğköfte gönderimi yapıyoruz. Bayilerimiz işletmelerinde müşterilerine sunacakları ürünlerin siparişlerini verdikten sonra kredi kartıyla, eft / havale ile veya kapıda ödeme yöntemiyle ödeme yapabiliyorlar. Aynı zamanda kurulum paketi dışında yıllık kar payı, cirodan katkı payı ya da bir başka ücret talep etmiyoruz. Bayilik alan girişimcilerimiz marka merkezimizden izin almak koşulu ile çiğköfte dışında bazı ürünlerin satışını yapabiliyorlar. Açılış esnasında bayilerimizde bir miktar yan ürün bulunmak zorunda olsa da işletmelerimizi satmak istemediği ürünleri almak zorunda bırakmıyoruz. Bayilik almak isteyen girişimcilerimiz kurulum paketi ödemelerini nakit, banka havalesi ya da 12 aya varan taksit seçeneklerinden yararlanarak kredi kartı ile yapabiliyorlar. Bayilerimiz şirketimizin belirlemiş olduğu satış standartları sayesinde kilogram bazında satışlarda % 300 kar marjı avantajını elde ediyorlar. 

Hacıalioğlu Bayilik Destekleri

Hacıalioğlu bayilik alan girişimcilerimize açılış, kurulum, tanıtım, organizasyon, iş eğitimi ve reklam desteklerini ücretsiz olarak sunuyoruz. Açılacak işletmelerimize iş eğitimi ve açılış konularında destek olmak için özel bir ekip gönderiyoruz. Bayilerimize bölge koruma desteği sağlıyor ve 1,5 km çapa kadar olan bölgede bayilik vermiyoruz. İkinci bir bayilik açılmak istenilmesi durumunda ise mevcutta faaliyet göstermekte olan bayimizin onayını alıyoruz. İşletmelerimizde satışa sunulacak olan ürünleri yakın illerdeki bayilerimize kendi araçlarımızla, uzak illerdeki bayilerimize ise kargo ile teslim ediyoruz. Kurulum paketlerini anlaşmalı lojistik araçlarımız ya da fabrikamızın yakınlarındaki işletmelere kendi araçlarımızla gönderiyoruz. Bayilik alan işletmelerimizin kurulumu tamamlandıktan sonra gönderdiğimiz personelimizin verdiği yerinde eğitim kapsamında ürünlerin nasıl muhafaza edileceği, nasıl paketleneceği, sunum şekli ile müşteri ilişkileri konularında da bayilerimizin gelişimini destekliyoruz. Personelimiz bayilerimizin gerekli profesyonelliğe ulaştığı zaman işletmeden ayrılıyor. Daha sonra çağrı merkezimiz aracılığı ile bayilik alan girişimcilerimizi arıyoruz. Eksikliklerini tespit ettikten sonra siparişlerini ertesi gün adreslerine teslim ediyoruz. Bayilik alan girişimcilerimize markamız tarafından referans olmamız durumunda kendi bölgelerinde alt bayilikler verme hakları da bulunuyor. Ayrıca ürünlerimizi kurumsal marketlere vakumlu olarak temin edip ek gelir de elde edebiliyorlar.

Hacıalioğlu Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR