Güven Çiğköfte

1993 Yılında Gıda Sektörüne Giriş Yapan Firma Zaman Içerisinde Kurumsal Kimliğini Edinerek Ilk Şubesini Açmıştır. Kalite Standartlarından Ödün Vermeden Ileriye Yönelik Yatırımlar Yapmakta Ve Bayilik..

Güven Çiğköfte Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Güven Çiğköfte Bayilik Şartları

Müşteri Memnuniyetine önem Vermek
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Kalite Ve Lezzet Standartlarına Uymak
Gerekli Sermayeye Sahip Olmak

Güven Çiğköfte Bayilik Açıklaması

Güven Çiğköfte Bayilik

Gıda sektöründe 25 yıllık deneyimi olan Güven Çiğköfte, ürünlerini doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak hazırlamaktadır. Tüm şubelerinde müşteri memnuniyetini, lezzet ve kalite standartlarına uyulmasını birinci öncelik olarak kabul eden Güven Çiğköfte, bayilik veren firmalar arasında yer almakta ve sektörde büyümeye yönelik yatırımlarını sürdürmektedir. 

Güven Çiğköfte; çeşitli baharatlar ve ceviz içi kullanılarak hazırlanan %100 etsiz ve doğal ürünleri sayesinde Türk damak tadına hitap etmektedir. Firmanın çalışma ilkesi hijyenik ürün, üstün hizmet ve müşteri memnuniyetine dayanmaktadır. Gıda sektöründeki tüm gelişmeleri yakından izleyen firma İstanbul öncelikli olmak üzere, Türkiye’nin her ilinde faaliyetlerini artırmayı hedeflemektedir. Tüketicinin memnuniyetini ve beklentilerini her zaman ön planda tutarak sektörün öncü kuruluşları arasında yer almayı planlamaktadır. Üretimden sunuma kadar her alanda standartlarını koruyan firma, yenilikçi tarzı ile de dikkatleri üzerinde toplamaktadır.  Üretimden sunuma kadar her alanda bayilerle birlikte ekip ruhu içerisinde çalışılmakta ve her aşamadan girişimciler firma tarafından desteklenmektedir.

Güven Çiğköfte Bayilik Şartları

Firma çiğ köfte sektöründe yer almak isteyen girişimciler için avantajlı bayilik koşulları sunmaktadır. Kurumsal kimliğini yansıttığı bayileri aracılığı ile tüm Türkiye’de hizmet vermeyi amaçlamaktadır. 

Güven Çiğköfte bayilik alan yatırımcılardan franchise bedeli almamaktadır. Franchise sözleşmesinin imzalanması ile prosedür tamamlanmaktadır. Firma, açılacak bayinin yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bir lokasyonda bulunmasını talep etmektedir. Dükkan dekorasyonu firmanın bayi konseptine uygun olarak gerçekleştirilmelidir. Açılacak işletmenin kurulum giderleri yatırımcıya aittir. Ancak, yatırımcılar isterlerse firmanın anahtar teslim bayilik seçeneğinden yararlanabilmektedir. Firmanın bayilik koşulları ile telefon aracılığı ile detaylı bilgi edinmek mümkündür.

Güven Çiğköfte Bayilik Avantajları

Güven Çiğköfte 25 yıllık deneyimini girişimcilerine aktarmakta ve kazançlı bir işletmeye sahip olmaları konusunda destek olmaktadır. Tüm bayilerinin kar oranının yüksek olması için her konuda azami özeni göstermekte ve karşılaşabilecekleri her sorunda bayilerinin yanında olmaktadır. İşletme sahibinin çözüm odaklı olması müşteri memnuniyetinin en yüksek seviyeye ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Firmanın desteği sayesinde üstün lezzet ve kalite ile hizmet verilmesi işletmelerin kısa sürede kar etmesini sağlamaktadır. Ayrıca Avrupa standartlarında üretimi yapılan tescilli ve onaylı ürünlerle piyasaya girmek rakipleriniz karşısında avantaj sağlayacaktır. 

Güven Çiğköfte Bayilik Destekleri

Bayiler verimliliklerini artırabilmeleri için franchise koordinatörleri tarafından düzenli olarak denetlenmekte ve gerekli görülen iyileştirmeler yatırımcılara bildirilmektedir. Açılış kampanyası Güven Çiğköfte tarafından yönlendirilmektedir. Yapılan reklam çalışmaları ile ilgili olarak bayilerden herhangi bir katılım payı talep edilmemektedir. Açılışlarda dağıtılmak üzere bayilere firma tarafından bedelsiz ürün verilmektedir. Firma işletmecilerinin işine hakim olmasını ve müşteri ile bizzat ilgilenmesini talep etmektedir. Personelin kılık kıyafet ve hijyen kurallarına maksimum özen göstermesi markanın ve bayinin imajını da pozitif yönde etkilemektedir. Bayinin açılış kampanyaları firma tarafından yönetilmekte, bayilerin verimlilikleri merkez tarafından yürütülen reklam kampanyaları ile de desteklenmektedir. Ayrıca işletme personelinin yeterliliği için düzenli olarak eğitim programları uygulanmaktadır.

Güven Çiğköfte bayilik şartları ve yatırımcılarına sağladığı avantajlar ile ilgili detaylı bilgiye telefon ile ulaşmak mümkündür. Siz de gerekli bilgileri edinerek avantajlı koşullar ile Güven Çiğköfte bayileri arasındaki yerinizi alabilirsiniz. Böylece 25 yıllık deneyimini sizlerle paylaşan ve ekibi ile birlikte büyümek için desteklerini esirgemeyen köklü bir firmanın ismi altında sektöre adım atmanın avantajlarını yaşamaya başlayabilirsiniz

Güven Çiğköfte Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR