Granny's Waffles

Dubai Merkezli Olan Granny’s Waffles Ülkemizde Bayilik Vererek Büyümeyi Hedefliyor.

Granny's Waffles Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* Markamız yatırım bedeli 100.000 TL + KDV’den başlıyor.

Granny's Waffles Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Granny's Waffles Bayilik Şartları

Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Ticari Sicili Temiz Olmak
Ticari Sicili Temiz Olmak
Yeniliklere Açık Olmak

Granny's Waffles Bayilik Açıklaması

Granny’s Waffles Bayilik

Granny’s Waffles ürünlerini kendine has içeriği ve pişirme tekniği ile adeta bir lezzet şölenine dönüştürerek müşterilerine sunuyor. Dondurmadan waffle’a kumpirden kumruya geniş ürün yelpazesinden oluşan menülerimizi en kaliteli ürünleri kullanarak hazırlıyoruz. Farklı mekanlarda şubeler açarak büyümeyi hedefliyor bunun için gıda sektöründe bayilik alan girişimcilerimize kazançlı bayilik fırsatları sunuyoruz. Gıda sektöründe sahip olduğumuz pazar payını artırmak için çalışmaya devam ediyor, tüm şubelerimizde aynı kaliteyi ve lezzeti müşterilerimize sunmayı temel ilkemiz olarak kabul ediyoruz. Marka değerimizi ve kalite standartlarımızı koruyabilmek adına alanının en iyi isimleri olan ustalarla çalışıyor ve bu yolcukta ailemizin bir parçası olarak bizlere eşlik edecek olan bayi adaylarımızın seçimini büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Granny’s Waffles Bayilik Şartları

Granny’s Waffles bayilik alacak girişimcilerimizin; girişimci ruhlu, başarma hırsına sahip, başarılı bir iş geçmişi ile yönetim deneyimi bulunan, mali açıdan yeterli ve markamız standartları ile uyumlu kişiler olmalarını tercih ediyoruz. Granny’s Waffles bayilik almak isteyen girişimcilerimiz kiosk ya da mağaza modelini seçebiliyorlar. Granny’s Waffles Kiosk için yatırım bedelimiz 100.000 TL + KDV’den, Granny’s Waffles Mağaza için 130.000 TL + KDV’den başlıyor. Ciro üzerinden royalty bedeli almıyoruz. İsim hakkı bedelimizi de 30.000 TL+KDV olarak uyguluyoruz. 

Açılacak olan işletmelerimizin Granny’s Waffles Kiosk için en az 12 metrekare, Granny’s Waffles Mağaza için en az 40 metrekare olması gerekiyor. Ön cephe genişliğinin en az 3.5 metre, her kat için tavan yüksekliğinin en az 2.90 metre olmasını istiyoruz.

Granny’s Waffles bayilik alan girişimcilerimizin işletmelerini; yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, alışveriş merkezlerine, sinemalara, okullara, dershanelere yakın olan ana arterlerde açmalarını istiyoruz. İşletmenin açılacağı lokasyon için marka yetkililerimiz aracılığı ile fizibilite çalışmaları yapıyoruz. Mağazanın açılacağı yerin markamız tarafından onaylanmış olması gerekliliğini şartlarımız arasında bulunduruyoruz.

Granny’s Waffles Bayilik Avantajları

Granny’s Waffles bayilik alan girişimcilerimiz uluslararası markamızın başarısı kanıtlanmış bayilik sistemine dahil oluyorlar. Bir takım çalışması içerisinde yer alıyor ve markamızın sağladığı desteklerin de etkisi ile başarılı ve karlı bir işletmenin sahibi olabiliyorlar. Şubelerimizde müşterilerimize sunduğumuz wafflelarımızı taze hamurdan yapıyoruz. Usta ekibimizin ürettiği hamurlarımızı günlük olarak hazırlıyoruz, bekletmeden müşterilerimize sunuyoruz. Herhangi bir katkı maddesi kullanmıyoruz. Kaliteli hizmet sunabilmek için gereken tüm uzmanlık belgelerine de sahip bulunuyoruz. Ürünlerimizin lezzeti, kalitesi ve menümüzdeki ürün çeşitliliği sayesinde farklı damak tatlarına ve geniş bir kitleye hitap ediyoruz. Granny’s Waffles bayilik alan girişimcilerimiz de böylece yatırım maliyetlerini kısa sürede geri kazanabiliyorlar.  Markamızın kar marjı % 33,olup yatırımın geri dönüş süresi ortalama 6 - 24 ay arasında gerçekleşiyor. 

Granny’s Waffles Bayilik Destekleri

Granny’s Waffles bayilik alan girişimcilerimiz markamız tarafından verilen eğitim programını başarı ile tamamlayarak işletmeci olma hakkını elde edebiliyorlar. Lisans alan girişimcimiz kendisi işletmeci olabiliyor ya da işletmesinin yönetimini tayin edeceği bir yönetici ile de yürütebiliyor. Granny’s Waffles bayilik alan girişimcilerimize, işletmelerinin açılış hazırlıkları esnasında ve açılışın yapıldığı ilk günden itibaren reklam, satın alma, pazarlama, kalite kontrol, eğitim, operasyon ve lojistik alanlarında yoğun destek sağlıyoruz.

Granny's Waffles Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR