Fishour

FISHOUR Bayilik Açıklaması

FISHOUR Bayilik

FISHOUR Bayilik ve Bayilik Başvurusu

FISHOUR Bayilik Hakkında : Türkiye'nin, ana menüsünü balıkların oluşturduğu, ilk fast food restoranlar zinciri markası FISHOUR, yemek yeme alışkanlıklarında büyük değişiklikler yapacak. Sağlıklı beslenmek kavramının öneminin günden güne artması sonucunda, üzerinde en çok durulan besinlerden biri balık oldu. FISHOUR, balık ile insanımız arasındaki engelleri ortadan kaldıracak ve balık tüketimini ciddi oranda artıracak. Çünkü tüketcinin karşısına yepyeni bir ürün ile çıkıyor. Kendi bulduğu kağıtta pişirme yöntemi sayesinde, balığı en sağlıklı bir yöntemle, çok lezzetli ve de çok çabuk bir şekilde pişiriyor. 

FISHOUR Bayilik ve Bayilik Başvurusu FISHOUR'un bu yeni pişirme yönteminin ve bu yöntemle sunduğu ürünün avantajlarını aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

 1. Menü standart balıklardan oluşur.
 2. Az ve öz ürünle fazla stok, fazla ürün gereksinimi ve zorlu işletme dertlerinden kurtulursunuz.
 3. İşletmedeki her ürüne kolayca hakim olursunuz.
 4. Ürün ulaşımı ve standardı sorunu FISHOUR’da yaşanmaz. Üretim tesislerinde -18 C' da muhafaza edilen ürünler, dünyanın her yerine kolayca ulaşır.
 5. Ürün tedariği ile uğraşmazsınız, tüm ürünler size standart kalitede ulaştırılır.
 6. Düşük yatırım maliyetleriyle yüksek gelir sağlanır.
 7. Yönetmesi ve denetlemesi kolay bir sistemdir.

FISHOUR'un yatırımcısı gerektiğinde danışabileceği, güçlü ve deneyimli bir kadronun gücünü her zaman hisseder. İşletme sorunları yaşadığında, arkasında danışabileceği ve güven duyacağı bir kurum bulur. Diğer avantajları ise:

 • Yatırımda ve tedarikte sorun yaşamaması,
 • Marka olmuş, itibarlı bir işe sahip olması,
 • Kolay bulunan, beklentileri sınırlı, kolay mutlu edilen, hazır müşterisi olması
 • Yatırım kısa süre içinde geri dönmesi,
 • Rahat satılacak, tanınmış bir marka satın almış olması olarak sıralanabilir.

FISHOUR Bayilik için Kimler Başvurabilirler?

Kendi işini kurmak ya da sahip olduğu kariyerini devam ettirirken ekstra gelir elde etmek isteyen, bir dünya markası olma yolunda heyecanımızı bizimle paylaşabilecek, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutacak kişiler, bayilik için başvuruda bulunabilirler. FISHOUR Bayilik Konseptleri Nerede Olmalı? İş yapma potansiyeli yüksek olan noktalarda: Caddeler, AVM`ler vb.

FISHOUR Bayilik Nasıl Alınır?

Yatırımcı adayı, web sitemizde bulunan başvuru formunu doldurarak, başvuru sürecinin ilk adımını atar. Fizibilite sonucunda olumlu değerlendirilen lokasyon için franchise sözleşmesi imzalanır. Konsepte göre ücretsiz malzeme desteği verilir. Konsept uygulaması FISHOUR tarafından yapılmaktadır ancak talep edilirse verilen projeye uygun olmak kaydıyla yatırımcının kendiside yaptırabilir. Açılacak olan şubede çalışmak üzere, sayısı FISHOUR tarafından belirlenecek personel, İstanbul`da 1-2 hafta eğitim alır. Uzman personellerimiz eşliğinde şube açılışı yapılır. Planlı eğitim ve denetim faaliyetleriyle işletme kalitesi yüksek standartlarda tutulur.

FISHOUR Bayilik Başvurusu

FISHOUR Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimci / yatırımcılar vermiş olduğum bu FISHOUR Bayilik Başvuru Formu linke tıklayarak FISHOUR Bayilik Başvurusuyapabilirler. FISHOUR Bayilik, FISHOUR Bayilik Şartları ve Maliyeti hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız aşağıdaki iletişim numaralarından firma ile irtibata geçebilirsiniz.

 

FISHOUR Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR