Fhm Nanoteknoloji

FHM Nanoteknoloji Bayilik Açıklaması

FHM Nanoteknoloji Tüy Dökücü ve Masaj Kreminde Bayilik Verecek

FHM Nanoteknoloji Bor Ar-Ge A.Ş 2013 yılında kuruldu ve Kozmetik Sektöründe bayilik vermektedir. FHM Nanoteknoloji Bor Ar-Ge A.Ş olarak kozmetik sektöründe Nano BORVİT Tüy Dökücü krem ve Nano BORVİX Masaj kremi ile bayilikler vermektedir. 81 il ve ilçede bayilikler verilecektir.

FHM Nanoteknoloji Bayilik Şartları

Eczaneler,kuaförler,cilt bakım merkezleri, erkek kuaförleri,epilasyon merkezleri gibi kuruluşları kapsamaktadır.Nanoteknoloji ile üretilen Nano BORVİT Tüy dökücü krem emsalsiz tüy alışları ile liderliğe oynayacaktır. Bayilik Destekleri : Bayi destekleri ,diğer üretilecek ürünlerinde bayiliğinin devamı konusunda olacaktır Bayilik Yatırım Maliyeti : 5.000 tl ile 50.000 tl arasında değişmektedir 

 

 FHM Nanoteknoloji FHM Nanoteknoloji Bor Ar-Ge A.Ş Hakkında: Enerji piyasalarına yön veren petrol rezervlerinin tükenmesi konusunda alternatif enerji kaynakları üzerine çalışmalar yapılırken, Nanoteknoloji ve Bor madeni üzerine araştırmalar yapan Mehmet Can Arvas tarafından Bor ve Toryum madenlerinin ülkemizde olan rezervleri dikkate alınarak 2005 yılında araştırma ve geliştirme çalışmaları başlamıştır.

Mehmet Can Arvas 2005 ve 2012 yılları arasında Nanoteknoloji ile çalışmalar yapan bilim adamları ile ayrı ayrı sektörler ve konular üzerine çalışmalar yaparken diğer taraftan bazı şirketler ile yönetici ve zaman zaman araştırmacı olarak görev almış olduğu sistemlerden Türkiye için faydalı olan modelleri geliştirmiş, ve 2013 yılında Genel Müdür sıfatı ile çalıştığı şirketten ayrılarak FHM Nanoteknoloji Akademisi’ni kurmuştur.

FHM Nanoteknoloji Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR