Doubleshot Coffee

Doubleshot Coffee Sekiz Ülkede Hizmet Veren Ve Uluslararası Marka Olan Bir Kahve Zinciridir.

Doubleshot Coffee Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Doubleshot Coffee açmanın toplam maliyeti 250.000 liradır. Bu miktar lokasyonun m2’sine göre değişebilmektedir. Doubleshot Kahve Kiosku bedeli ise 85.000 liradır.

Doubleshot Coffee Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Doubleshot Coffee Bayilik Şartları

Kahve Konsepti Ortalama 100 M2 üzerine Kurulmaktadır
Toplam Yatırım Bedeli 250.000 Liradır
İsim Hakkı Bedeli Alınmamaktadır
Reklam Gideri İçin Aylık 300 Dolar Alınmaktadır

Doubleshot Coffee Bayilik Açıklaması

Doubleshot Coffee yatırımcılara kurulum maliyeti düşük ve işletmenin kolay olacağı bir konsept sunmaktadır. Yüksek karlı bir iş olan Kahve dükkanı işletmeciliği konusunda TÜRKİYE’de ki bütün markalardan farklı olarak avantajlar sunan firma Take-away tarzında kahve satışı ve yan ürünlerin satışını yapmaktadır.

Doubleshot Coffee 2018 sonuna kadar 15-20 adet bayilik vermeyi hedeflemektedir. Kahvelerimiz %100 Arabica çekirdekten üretilmektedir. Doubleshot Coffee girişimci adaylarında işine ilgisi yüksek, vizyonu geniş ve her türlü gelişime hızla uyum sağlayabilecek özellikler aramaktadır. Kahve bayiliği için cadde üzeri insan geçişi yoğun olan lokasyonlar tercih edilmektedir. Alışveriş merkezleri ve işlek caddelere öncelik tanınmaktadır. Öğrenci ve kurumsal çalışan trafiğinin yüksek olduğu yerlere de bayilikler verilecektir.

Doubleshot Kahve Kiosk Konsepti ise satışa başlamıştır.

Doubleshot Kahve Kiosk'u için hazırlıklarını tamamladı. Kahve Kiosku ile bayilikler verecek olan markanın toplam yatırım bedeli 85.000 lira + Kdv olarak hazırlandı. Kahve kioskları için ön sipariş toplayan firma bayiliği 15 gün içerisinde teslim ediyor.

Doubleshot'un hazırladığı kahve kiosku ile üniversiteler, alışveriş merkezleri, işlek caddeler, dinlenme tesisleri ve eğlence merkezleri gibi bir çok alanda satış yapılabiliyor. Firma ürün tedariğini kendisi sağlıyor ve girişimciye satış hakkında eğitim veriyor.

Doubleshot Coffee Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR