Doubleshot Coffee

Kahve Sektörünün Yenilikçi Isimlerinden Doubleshot Coffee Girişimci Adaylarından Gelen Bayilik Taleplerini Değerlendiriyor.

Doubleshot Coffee Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Doubleshot Coffee açmanın toplam maliyeti 250.000 liradır. Bu miktar lokasyonun m2’sine göre değişebilmektedir. Doubleshot Kahve Kiosku bedeli ise 85.000 liradır.

Doubleshot Coffee Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Doubleshot Coffee Bayilik Şartları

Kahve Konsepti Ortalama 100 M2 üzerine Kurulmaktadır
İsim Hakkı Bedeli Alınmamaktadır
Reklam Gideri İçin Aylık 300 Dolar Alınmaktadır

Doubleshot Coffee Bayilik Açıklaması

Doubleshot Coffee Bayilik

8 ülkede hizmet veren uluslararası bir kahve zinciri olan Doubleshot Coffee’nin Türkiye, Ortadoğu ve Birleşik Arap Emirlikleri isim haklarını alıp Türkiye’deki ilk şubemizi 2017 yılında açmış bulunuyoruz. Dünyadaki sayılı kahve markaları arasında yer almakta olan markamız adı altında; iç mekanımızın sıcaklığı, personelimizin güler yüzlülüğü ve geniş ürün yelpazemiz ile en yüksek kalitede hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Doubleshot Coffe yenilikçi tarzı ve artan pazar payı nedeni ile kahve sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilerimizin de öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. 

Doubleshot Coffee Bayilik Şartları

Doubleshot Coffee bayilik almak isteyen girişimcilerimize farklı konseptlerimiz arasından kendilerine uygun olanı seçme imkanı sağlıyoruz. Yaya trafiğinin yoğun olduğu lokasyonlarda kiosk; caddeler ve alışveriş merkezleri gibi yerlerde ise expres, cafe, cafe restoran konseptlerimizi uyguluyoruz. 

Doubleshot Coffee Kioks: Kiosk konseptimizde işletmenin 4 - 10 metrekare arası alana sahip olmasını talep ediyoruz. Kiosk konseptimizde müşterilerimize; soğuk / sıcak kahve çeşitleri, soğuk içecekler, çay ve sandviç sunuyoruz. Bu konseptimizin kurulum maliyeti 110.000 TL - 170.000 TL arasında değişiklik gösteriyor. 

Doubleshot Coffee Expres: Expres konseptirmizde açılacak işletmelerimizin alanının 15 - 30 metrekare arasından olmasını istiyoruz. Expres konseptimizin menüsünde sıcak / soğuk kahve çeşitleri, sıcak / soğuk içecekler, tost ve sandviç türü hafif atıştırmalıklar bulunduruyoruz. Bu konseptimizin kurulum maliyeti 180.000 TL - 250.000 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Doubleshotcoffee Coffee: Coffee konseptimizin açılacağı işletmenin en az 80 metrekare iç alana en az 50 metrekare dış alana sahip olması gerekiyor. Kurulum maliyeti 500.000 TL - 600.000 TL arasında değişiyor.

Doubleshot Coffee Restaurant: Restaurant konseptimizde seçilen işletmelerimizin en az 100 metrekare iç alana ve en az 80 metrekare dış alana sahip olmasını şartlarımız arasında bulunduruyoruz. Restaurant konseptimizin kurulum maliyetleri ise 750.000 TL - 800.000 TL arasında değişiklik gösteriyor. 

Doubleshot Coffee bayilik almak isteyen girişimcilerimizden 10.000 USD isim hakkı bedeli tahsil ediyoruz. Bayilerimizin cirolarından pay almamakla birlikte reklam katkı payı olarak ayda 1.000 TL alıyoruz. 

Doubleshot Coffee Bayilik Avantajları

Doubleshot Coffee bayilik Alan girişimcilerimiz kurulum maliyeti düşük ve işletmesi kolay aynı zamanda da başarısı uluslararası platformlarda kanıtlanmış konseptlerimizden yararlanarak kendi işletmelerinin sahibi olabiliyorlar. Geniş bir çeşitliliğe sahip olan menümüz ile farklı damak tatlarına sahip müşterilerimize farklı alternatifler sunuyoruz. Her zaman için müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışıyor ve bu konuda bayilerimiz ile sıkı bir işbirliği yürütüyoruz. Doubleshot Coffee bayilik Alan girişimcilerimize işletmelerini anahtar teslim olarak sunuyoruz. Bayilerimiz markamızın gücü ve sektörel payı sayesinde rekabetin yoğun olduğu sektörde karşılaşabilecekleri minimize etmenin avantajlarından da yararlanabiliyorlar. 

Doubleshot Coffee Bayilik Destekleri

Doubleshot Coffee olarak açılacak olan tüm şubelerimizin projelerini marka merkezi olarak yürütüyoruz. Mekanı anahtar teslim olarak bayilik alan girişimcilerimize sunuyoruz. 

Bayilik alan girişimcilerimize pazarlama, reklam, lokasyon seçimi, eğitim ve bölge koruması başta olmak üzere pek çok alanda destek sağlıyoruz. 

Siz de kahve sektörünün hızlı büyümesinden yararlanmak ve güçlü bir markanın ismi altında, uygun yatırım alternatifleri ile kendi işletmenizin sahibi olmak istiyorsanız; Doubleshot Coffee web sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak bayilik talebinizi marka yetkililerine iletebilirsiniz.

Doubleshot Coffee Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR