1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Cafe
  3. Doubleshot Coffee

Doubleshot Coffee

Bizim için her bayimiz ailenin özel bir üyesi ve bu kurumsal yapının en önemli çarkları konumundadır. Kalite ve üstün hizmet uygulamamız ile iç dekor ve dış mekan peyzajı dahil olmak üzere kendi bünyemizde bulunan mimar kadromuz titizlikle çalışma yapmak

Cafe

250000 ₺

Doubleshot Coffee Bayilik

Dünyadaki sayılı kahve markaları arasında yer almakta olan markamız adı altında; iç mekanımızın sıcaklığı, personelimizin güler yüzlülüğü ve geniş ürün yelpazemiz ile en yüksek kalitede hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Doubleshot Coffe yenilikçi tarzı ve artan pazar payı nedeni ile kahve sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilerimizin de öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. 

Franchise sistemi ile şube ağını genişleten kahve zinciri olan Doubleshot coffee  cadde , avm ve yaya  trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde  takeaway ve alakart olarak ,kioks, expres, coffee, coffee restoran, coffee bistro konseptleriyle hizmet vermektedir.

Tatlı,pasta ,et vb. ürünlerini Türkiye nin lider markalarından temin etmektedir.

Doubleshotcoffe ile ilk tanışmalarınız telefon üzerinden, sosyal medya veya sitelerimiz üzerinden talepleriniz bize ulaştığında ekip arkadaşlarımız değerlendirme yapar.

Sizlerle yapılan ön görüşmelerin olumlu olması üzerine ön sözleşme yapılır. Lokasyon ziyaretleri gerçekleştirilir . Konseptlerin büyüklüğüne göre maksimum 75 günde işletme hazır hale getirilir.

Doubleshot Coffee Bayilik Şartları

Doubleshot Coffee bayilik almak isteyen girişimcilerimize farklı konseptlerimiz arasından kendilerine uygun olanı seçme imkanı sağlıyoruz. Yaya trafiğinin yoğun olduğu lokasyonlarda kiosk; caddeler ve alışveriş merkezleri gibi yerlerde ise expres, cafe, cafe restoran konseptlerimizi uyguluyoruz. 

Doubleshotcoffee kiosk :Kiosk modeli 4 ila 6 m2 arasında olup  soğuk sıcak kahve çeşitleri, soğuk içecekler, çay ve sandviç sunulabilen konsepttir. Kurulum bedeli 20,000$ ile 30,000$ arasındadır.

Doubleshot Coffee Expres:Konseptimiz 15m2 ile 30 m2 arasında menüsünde sıcak soğuk kahve çeşitleri, sıcak ve soğuk içecekler, tost , sandviç gibi hafif atıştırmalıkların bulunduğu konseptimizdir. Ortalama kurulum maliyetleri 32,000$ ile 44,000$arasındadır.

Coffee, coffee restoran :Coffee konseptimiz minimum 80m2 iç alan 50m2 açık alan olmak koşulu ile (87,000$ ile 105,000$) arasında maliyetlerle kurulur.

Coffee restorant konseptimiz minimum 100m2 iç alan 80m2 dış alan olmak koşulu ile(132,000$ ile 140,000$)arasında maliyetlerle kurulur.

Doubleshot Coffee bayilik almak isteyen girişimcilerimizden 10.000 USD isim hakkı bedeli tahsil ediyoruz. Bayilerimizin cirolarından pay almamakla birlikte reklam katkı payı olarak ayda 1.000 TL alıyoruz. 

Doubleshot Coffee Bayilik Avantajları

Doubleshot Coffee bayilik Alan girişimcilerimiz kurulum maliyeti düşük ve işletmesi kolay aynı zamanda da başarısı uluslararası platformlarda kanıtlanmış konseptlerimizden yararlanarak kendi işletmelerinin sahibi olabiliyorlar. Geniş bir çeşitliliğe sahip olan menümüz ile farklı damak tatlarına sahip müşterilerimize farklı alternatifler sunuyoruz. Her zaman için müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışıyor ve bu konuda bayilerimiz ile sıkı bir işbirliği yürütüyoruz. Doubleshot Coffee bayilik Alan girişimcilerimize işletmelerini anahtar teslim olarak sunuyoruz. Bayilerimiz markamızın gücü ve sektörel payı sayesinde rekabetin yoğun olduğu sektörde karşılaşabilecekleri minimize etmenin avantajlarından da yararlanabiliyorlar. 

Doubleshot Coffee Bayilik Destekleri

Doubleshot Coffee olarak açılacak olan tüm şubelerimizin projelerini marka merkezi olarak yürütüyoruz. Mekanı anahtar teslim olarak bayilik alan girişimcilerimize sunuyoruz. 

Bayilik alan girişimcilerimize pazarlama, reklam, lokasyon seçimi, eğitim ve bölge koruması başta olmak üzere pek çok alanda destek sağlıyoruz. 

Siz de kahve sektörünün hızlı büyümesinden yararlanmak ve güçlü bir markanın ismi altında, uygun yatırım alternatifleri ile kendi işletmenizin sahibi olmak istiyorsanız; Doubleshot Coffee web sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak bayilik talebinizi marka yetkililerine iletebilirsiniz.

  1. Konsept Cafeler
  2. Kahve Dükkanları
  3. Cafe & Restoran

Doubleshot Coffee Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Doubleshot Coffee Şartlar & Koşullar

Doubleshot Coffee Fotoğraflar

Doubleshot Coffee  0
Doubleshot Coffee  1
Doubleshot Coffee  2
Doubleshot Coffee  3

Cafe Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör