Coffee Mandala

Kahve, Tatlı Ve 3. Nesil Kahve

Coffee Mandala Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Coffee Mandala Bayilik Şartları

Yüksek Motivasyon Sahibi Olmak.
Sürekliliği Sağlayacak İsteğe Sahip Olmak
Harekete Geçirici Olmak.

Coffee Mandala Bayilik Açıklaması

Ülkemizde ve bulunduğumuz coğrafyada her geçen gün önem arz eden ve gelişen kahve sektöründe 'Coffee Mandala' eşsiz lezzetleri ve etnik mimarisiyle insanların kendilerini bulmalarında ve ruhsal dengelerini sağlamalarında onlara ev sahipliği eder.

Dünya genelinde 'çember' manası taşıyan mandala; dünyayı, varoluşu ve yaşamı sembolize etmektedir. Her kültürde insanların kendi iç dünyasına dönmesini, bireyin dünyadaki yeri ve hedefleri hakkında farkındalık kazanmasını amaçlar.

Bu doğrultuda sentezlenen etnik mimari kapsamında kullanılan toprak ve ahşap malzemeler kahve içmenin verdiği keyfi, bir görsel şölenle daha rahatlatıcı hale getirmektedir. Toprak ve ahşabın kanıtlanmış sakinleştirici ve huzur verici özelliği misafirlerimizi kendileriyle daha çok zaman geçirmeye ikna etmektedir.

Mottomuz sadece mimari yapısıyla insanların huzurlu olmasını sağlamak değil kuruluş tarihimizden itibaren farklı metotlar ve materyaller kullanarak Ar-Ge çalışmaları yapıp neticesinde daha niş ürünler çıkararak eşsiz lezzetleri insanlara sunmaktır. Böylece insanların hem kendilerini dinleyebilecekleri bir ortam yaratmış oluyoruz hem de keyifle vakit geçirilmesini sağlayacak lezzetler sunuyoruz.

Yaşadığımız yüzyıl, insanların hep bir telaş ve yorgunluk içerisinde olduğu dönemdir. Bizler de kendimize has tarzımıza müziği de ortak edip kıymetli misafirlerimize etnik müziğin çağlar boyu serüvenini yaşatıp keyifli anlar yaşatmaya gayret etmekteyiz.

Bizler 'Coffe Mandala' ekibi olarak süregelen ve sıradanlaşmış lezzetlerden kaçınıp, siz değerli yatırımcıları bu orijinal konseptte, 'Mandala'nın çemberi etrafında olmaya davet ediyoruz.

Coffee Mandala Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
İletişime Geç