Çiğköftemiss Bayilik Açıklaması

Çiğköftemiss Hakkında : İnsanımızın hasret kaldığı kendi lezzetlerimizi, kaliteli hizmet ve servis ile sunuyoruz şubelerimizde. Sektördeki kazandığımız tecrübe ve deneyimimizin verdiği güç ile geleceğe başarılı adımlarla güven içinde ilerlemekteyiz. Öncelikli amacımız başarılarımızı sürekli kılarak, bu başarılarımızı geleceğe taşımak, müşterilerimize en kaliteli hizmeti ve en lezzetli tatları sunmak. 

Ücretsiz Çiğköfte Bayiliği Çiğköftemiss Ücretsiz Çiğköfte Bayiliği Çiğköftemiss markamız ile, unutulmaya yüz tutmuş, sadece yöresel olarak hafızalarda yer edinmiş olan bu vazgeçilmez lezzetimizi zirveye taşımak önceliklerimiz arasında daima ilk sırada. çiğköftemiss yenilikçi ve kurumsal bir yapıya sahip ve bu yapıyı geliştirmek için çalışan inançlı yönetimi ile daha büyük hedeflere ulaşma azmiyle yoluna devam etmekte. Kalite anlayışımız, tam hijyenik üretim ve satış ortamları, güleryüzlü servis, nezih şubeler ve hepsinin sonucu olarak memnun ayrılan misafirlerimiz. Kaliteye özlem duyan herkese ulaşabilmek için günden güne büyüyoruz.

Ücretsiz Çiğköfte Bayiliği Çiğköftemiss

Franchise bedeli, isim hakkı vs bir ücret almıyoruz, bayiliklerimiz ücretsiz! Kota ve limit yok. İster 1 kilo, İster 100 kilo, şubelerimiz diledikleri kadar ürün alabiliyorlar. Şubelerimiz için ürün seçimi serbestliği sağlıyor, istemedikleri için zorunluluk getirmiyoruz. çiğköftemiss tabelası altında, anlaşma koşullarına bağlı kalmak koşuluyla başka ürünlerin satışına izin veriyoruz. Ürünler özel vakumlu ambalajlar içinde anlaşmalı kargolarımızla şubelerin kapılarına kadar teslim ediliyor. 2013 Çiğköftemiss Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimciler bu linkten Çiğköftemiss Bayilik Başvuru Formuna giderek Çiğköftemiss Bayilik Başvurusunda bulunabilirler.

Çiğköftemiss Bölge ve İl Temsilciliği Almak İsteyen Girişimciler Arıyor

Çiğköftemiss, Bölge ve İl Temsilcilikleri arıyor. çiğköftemiss günden güne büyüyor. İl temsilcisi olarak bulunduğunuz ilde ana dağıtıcı olabilir, çiğköftemiss in satışlarından gelir elde edebilirsiniz. Bölge Temsilcisi olup bulunduğunuz bölgede alt bayilikler oluşturabilir, satışlarınınızı arttırabilir, yüksek gelir elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi için :0216 327 96 65 - 0534 203 93 23

 

Çiğköftemiss Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR