Çiğköftemiss

Çiğköftemiss Kaliteden Ve Hijyenik Üretimden Ödün Vermeyen Anlayışı Ile Daha Fazla Kişiye Eşsiz Lezzetlerini Ulaştırabilmek Için Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Çiğköfte Bayilik İlanları | Bayilik Veren Çiğ Köfte Üreticileri

çiğköftemiss Bayilik Maliyeti

1 - 5.000 *
* 4900 TL den başlayan fiyatlarla Bayi Kurulum Paketlerimiz mevcut. İsim hakkı bedeli almıyoruz. Marka bedeli almıyoruz. Bayi Kurulum Paketleri ile çiğ köfte dükkanlarını kuruyoruz. Çiğ köfte bayiliği almak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

çiğköftemiss Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

çiğköftemiss Bayilik Şartları

Girişimci Ruhuna Sahip Olunmalı
Gelişime Açık Olunmalı
Dinamik Olunmalı
Temiz Ve Hijyenik çalışabilmeli

çiğköftemiss Bayilik Açıklaması

Çiğköftemiss Bayilik Hakkında

Çiğköftemiss gıda sektörü bünyesinde en yüksek karlılığa sahip olan çiğköftedeki kalitesi ve lezzeti ile geniş bir müşteri kitlesine hitap etmektedir. Çiğköftemiss gıda sektöründe bayilik veren firmalararasında bayilerine sunduğu çiğköfte bayilik paketleri sayesinde sağladığı yatırım avantajı ile dikkat çekmekte olup ürünlerinde kullandığı malzemeleri Türkiye’nin en kaliteli markalarından seçmektedir. Markanın ürünleri günlük olarak hazırlanmakta olup Çiğköftemiss için en önemli öncelik müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaktır. 

Çiğköftemiss Bayilik Şartları

Çiğköftemiss bayilik alan almak isteyen girişimciler markanın hazırladığı çiğ köfte bayilik paketlerinden yararlanabilmektedir. Çiğköftemiss bayilik almak isteyen girişimcilerine Süper Paket (4900 TL+KDV), Büyük Paket (5900 TL+KDV) ve Mega Paket (6900 TL+KDV) olmak üzere üç farklı bayilik paketinden kendilerine en uygun olanı seçip yatırım yapabilme olanağı sağlamaktadır. Bu paketler içerisinde Çiğköftemiss bayilikalan girişimciye seçmiş olduğu pakette belirlenen miktarda verilecek hediye çiğ köfte de bulunmaktadır. Çiğ köfte bayi kurulum paketleri içerisinde yer alan ürünlerin gönderimi bayi adaylarına ait bulunmaktadır. Bir dükkanın gereksinim duyacağı tüm demirbaş malzemeler bayi kurulum paketleri içerisinde yer almaktadır. 15 metrekare ve üzeri alana sahip olan dükkanlar için uygun bulunan bayilik paketleri yaklaşık 4 – 5 gün içerisinde bayilik alan girişimciye teslim edilmektedir. 

Çiğköftemiss bayilik alan girişimcilerinden dükkanlarının yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde seçilmesini istemektedir. Marka tarafından girişimciye en uygun lokasyonun seçilmesinde yardımcı olunmaktadır. Çiğköftemiss bayilik almak isteyen girişimcilerin taleplerini Türkiye’nin her bölgesi için kabul etmektedir. Markanın internet sitesinde yer alan bayilik başvuru formunu dolduran girişimciler ile hemen iletişime geçilmekte ve şube kurulum süreci ile ilgili detaylar paylaşılmaktadır.

Çiğköftemiss Bayilik Avantajları

Çiğköftemiss bayilik alan girişimcilere hediye çiğköfteler yapılan franchising sözleşmesi ile sözleşme şartları dahilinde verilmektedir. Çiğköftemissdükkan kurulumlarını son derece hızlı bir şekilde gerçekleştirmekte böylece girişimcinin hemen satışa başlamasını sağlamaktadır. Çiğköftemiss bayilik alan girişimcilerinden isim hakkı bedeli, marka bedeli ve yıllık kar payı ödemesi talep etmemekte böyle girişimcisine ilave yük çıkartmamaktadır. Çiğköftemiss bayilik alan girişimcilerin karlılığının artırılması için işletmelerinde yan ürün satmalarına izin vermekte böylece bayilerin gelir düzeyinin yükseltilmesi hedeflenmektedir. Bu noktada Çiğköftemiss tarafından satılan yan ürünlerin ana ürün olan çiğ köftenin satışını engellemeyecek ürünler olmasına dikkat edilmektedir. Çiğköftemiss ürünlerinin üretimini gıda yönetmeliklerine ve kalite standartlarına uygun tesislerde el değmeden yapılmaktadır. Markanın çiğ köfteleri günlük olarak üretilmekte olup şubelere günlük olarak sevk edilmektedir. Böylece müşterilerine her zaman taze ürün sunan ve tedarik sürecinde sorun yaşamayan bayiler kısa sürede karlı işletmelerin sahibi olabilmektedirler.

Çiğköftemiss sanal mağazası aracılığı ile bayiler siparişlerini 7 gün 24 saat online olarak markanın merkezine iletebilmektedirler. Sipariş takiplerini de online olarak gerçekleştirebilen bayiler tedarik sürecinde sorun yaşamadıkları için müşteri memnuniyetsizliği durumu ile de karşılaşmamaktadırlar. Çiğköftemiss bayilik alan girişimcilerine sipariş bedellerini kredi kartı ile ödeyebilme avantajını da sağlamaktadır. 

Çiğköftemiss Bayilik Destekleri

Çiğköftemiss bayilik alan girişimcinin talep etmesi durumunda açılışa özel personel desteği ile iş eğitimi sağlanmaktadır. Ayrıca lokasyon seçimi konusunda da bayilik alan girişimcilere destek olunarak karlılığı en yüksek lokasyonun seçilmesine yardımcı olunmaktadır.

 

 

çiğköftemiss Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR