Çiğköftem

Yurt Içinde Ve Yurt Dışında Yüzlerce Şube Ile Hizmet Vermekte Olan Çiğköftem Eşsiz Çiğköfte Lezzetini Tüm Dünyaya Tanıtmayı Amaçlamakta Ve Bayilikler Vermeye Devam Etmektedir.

Çiğköftem Bayilik Maliyeti

10.000 - 25.000 *
* Bayilik yatırım bedeli marka yetkililerinden öğrenilebilmektedir.

Çiğköftem Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Çiğköftem Bayilik Şartları

Gerekli Mali Güce Sahip Olmak
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Girişimci Bir Ruha Sahip Olmak
Tüm Zamanını İşine Ayırabilmek

Çiğköftem Bayilik Açıklaması

Çiğköftem Bayilik

Ülkemizde çok büyük ilgi gören bayilik veren firmalar arasında adı ön plana çıkan Çiğköftem hem yurt içinde hem yurt dışında bulunan şubeleri ile hizmet vermektedir. Çiğköftem gıda sektörü içerisinde fark yaratan ve geliştirdiği üretici bayilik modeli sayesinde dünyanın dört bir tarafında bulunan bayilerinde taze, günlük ve katkısız çiğköfte satmaktadır. Modern, tarz ve kaliteli bir konsepte sahip olan Çiğköftembayilerini büyük ailesinin bir parçası olarak görmekte ve bayileri ile birlikte büyümeyi ilke edinmektedir.

Çiğköftem Bayilik Şartları

Çiğköftem bayilik isteyen girişimcilerinden teminat, isim hakkı ve kar payı talep etmemekle birlikte Çiğköftem bayilik almak için seçilen bölgeye ve bazı faktörlere göre değişen yatırım bedellerine sahip olmak gerekmektedir. Talep edilen yatırım bedelleri hakkında detaylı bilgiler marka yetkililerinden alınabilmektedir. Çiğköftem bayilik almak isteyen girişimciler markanın internet sitesi üzerindeki başvuru formunu doldurarak bayilik taleplerini markaya iletebilmektedir. Ön değerlendirme süreci olumlu sonuçlana bayi adayı marka yetkilileri tarafından aranmakta ve bayilik almak istediği lokasyon ile ilgili ön bilgi alınmaktadır. Alınan bilgilerden sonra detaylı bilgilendirme yapılması için başvuru sahibi marka genel merkezine davet edilmektedir. Detaylı görüşme sonrası bayi adayından seçtiği yerin fotoğrafları istenilerek değerlendirilmekte, gerekli lokasyonlar franchise bölge sorumlusu tarafından yerinde incelenmekte ve yönetim kuruluna raporlama yapılmaktadır. Bu lokasyon yönetim kurulu tarafından onaylanırsa kiralama ya da satış işlemleri tamamlanmaktadır. Çiğköftem bayilik verdiği işletmelerin yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu caddeler ya da alış veriş merkezleri gibi iş potansiyelinin yüksek olduğu lokasyonlarda konumlandırılmasını istemektedir. Dükkan şubelerin giriş katında, en az 20 metrekare satış alanına, minimum 2,8 metre ön cephe genişliğine sahip olması beklenmektedir. Alışveriş merkezlerinde genellikle stant hizmeti verilmekte olup, market alanlarında konumlandırılması istenilen stantlar en az 6 metrekare olmaktadır. 

Çiğköftem Bayilik Avantajları

Çiğköftem bayilik alan girişimciler kontrolü ve işletmesi çok kolay olan bir iş sahibi olmanın avantajından yararlanabilmektedirler. Yapılan yatırımın çok kısa sürede geri dönüşünü mümkün hale getiren karlılık oranları Çiğköftem bayisi olmanın yatırımcılar arasında çokça tercih edilmesini sağlamaktadır. Çiğköftem bayilik sistemi üzerindeki etkin denetim sistemi sayesinde markanın tüm bayiliklerinde standart kalite düzeyine ulaşılmaktadır. Bayilerinin karşılaştığı tüm sorunlarda hızlı ve etkili çözümler üreten Çiğköftem ayrıca müşteri memnuniyet düzeyinin en üst noktada olması için de bayileri ile işbirliği içerisinde hareket etmektedir. 

Çiğköftem BayilikDestekleri

Çiğköftem bayilik alan girişimcilere sürekli eğitim desteği sunmaktadır. Çiğköftem bayilik alacak girişimcilerin karlılığını ve satış hacmini etkileyen temel faktörlerden biri olan lokasyon seçimi konusunda titizlikle davranmakta ve lokasyon analizi çalışmaları ile bayileri için en karlı bölgelerin seçilmesi konusunda çaba göstermektedir. Çiğköftem bayilik alan girişimciler ile sözleşme imzalandıktan sonra işletmenin projesi ücretsiz hazırlanmakta, projeye uygun olarak gerekli tadilat işlemleri bayilik alan girişimci tarafından yaptırılmaktadır. İç dekorasyon ekipmanları için anlaşmalı tedarikçilere yönlendirilen bayi adayı böylece makul fiyatlar ile işletmesinin gereksinimlerini tamamlayabilmektedir. Kurulum süreci tamamlanıp açılışa hazır hale getirilen işletmenin açılış gününde Çiğköftem uzman personeli de destek amaçlı bulunmaktadır. Hem satışların artırılmasına yönelik faaliyetler ile hem de eğitim faaliyetleri ile bayilerini sürekli olarak daha iyiye taşımayı hedefleyen markanın bayileri arasında yer almak için siz de markanın internet sitesinden gerekli bilgileri edinebilir ve bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.

Çiğköftem Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR