Çiğköftem Bayilik Açıklaması

Çiğköftem Hakkında,

 1993 yılında kurulan ve bugün sektörün lider kuruluşu olan Çiğköftem,Türkiye'nin en büyük kurumsal fast food zincirlerinden biridir. Em International bünyesinde faaliyet gösteren Çiğköftem,binlerce yıllık vazgeçilmez geleneksel lezzetin adresi olmuştur. Çiğköftem,Türkiye ve yurtdışında varolan geniş şube ağı ve çok sayıda satış noktası ile kaliteli hizmeti dünyanın her noktasına ulaştırmaya devam etmektedir. 

Çiğköftem Bayilik ve Şartları Çiğköftem Bayilik Avantajları

 ● Yurtdışında ve yurtiçinde tanınmış marka avantajı sağlar.

● Çok düşük ve ölçülebilir maliyet imkânı sunar.

● Aylık yada yıllık cirodan kar payı almaz.

● Günlük taze ürün sunmanızı sağlar.

● Yönetmesi ve denetlemesi kolay bir sistem sunar.

● Eğitim ve uzman personel desteği sağlar.

 Çiğköftem Bayilik Şartları Çiğköftem Lokasyon: İş yapma potansiyeli yüksek olan işlek ve merkezi noktalar (caddeler, Avm'ler, üniversite kampüsleri vs.)

 Ücretsiz Ürün Desteği: Üretici bayilere konsepte göre 1500 Kg-750 Kg çiğköfte yapılacak hammadde, normal bayilere konsepte göre 500 Kg-350 Kg çiğköfte, önemli ölçüde ambalaj malzemesi. 

Çiğköftem Eğitim: Çalışacak personeller en az bir hafta İstanbul'da eğitim almaktadır.Otel masrafları Çiğköftem tarafından karşılanmaktadır.Ayrıca yıl içerisinde denetim ve eğitim için uzman personeller gönderilmektedir.

 Konsept Maliyeti: Bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Konsept uygulaması Çiğköftem tarafından yapılmaktadır ancak talep edilirse verilen projeye uygun olmak kaydıyla yatırımcının kendisi de yaptırabilir. 

Çiğköftem Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR