Çiğköfteci Ömer Usta

Gıda Sektörünün Hızla Büyüyen Alanında Faaliyet Gösteren Çiğköfteci Ömer Usta Bayilik Başvurularını Kabul Ediyor.

Çiğköfteci Ömer Usta Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Çiğköfteci Ömer Usta Bayilik Şartları

Mali Açıdan Yeterli Olmak
Marka Standartlarına Uygun Olmak
Ticari Engeli Bulunmamak
Yeniliklere Açık Olmak

Çiğköfteci Ömer Usta Bayilik Açıklaması

Çiğköfteci Ömer Usta Bayilik

Çiğköfteci Ömer Usta gıda sektörünün seçkin markalarından biri olarak giderek genişlettiği şube ağı ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Geleneksel lezzetlerimizden olan çiğköfteyi AB ve TSE standartlarına uygun hale getirmeyi geniş şube ağımızla ülkemizin dört bir yanına lezzetlerimizi ulaştırmayı hedefliyoruz. Müşteri memnuniyetini en önemli ilkemiz olarak benimsiyoruz. Kalitemizden ve hijyen standartlarımızdan ödün vermeden gıda sektöründe bayilik almak isteyen girişimci adaylarına iş fırsatları yaratıyor, kendimizi sürekli yenilemeye geliştirmeye ve sektörün öncü firması olmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. 

Çiğköfteci Ömer Usta Bayilik Şartları

Çiğköfteci Ömer Usta bayilik almak isteyen girişimci adaylarımız bayilik maliyetlerimiz ile ilgili bilgiyi iletişim numaralarımızdan marka yetkililerimize ulaşarak edinebiliyorlar. Çiğköfteci Ömer Usta olarak ülke genelinde geniş bir bayi ağına erişmeyi hedefliyor ve Çiğköfteci Ömer Usta bayilik almak isteyen girişimcilerimizden bayilik ücreti almıyoruz. Açılacak işletmelerin markamızın diğer bayilerine ve şubelerine uygun mesafede olmasına özen gösteriyoruz. İşletmelerin yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu caddelerde, çevresinde okul, hastane gibi kurumların bulunduğu lokasyonlarda konumlandırılmasını tercih ediyoruz. Anadolu ilçelerinde potansiyelin mevcut bayimiz tarafından değerlendirilebilmesi amacına yönelik olarak ikinci bir bayilik vermiyoruz. 

Bayi adayımız talebini markamıza iletince ön değerlendirme sürecini başlatıyor ve bayi adayımıza markamızın bayilik koşulları ile ilgili detaylı bilgi veriyoruz. Şartlarda anlaşılması üzerine yer seçimi ve seçilen yerin fizibilite çalışmalarının yapılması sürecine geçiyoruz. Yer konusunda da karar verildikten sonra bayi adayımız ile bayilik sözleşmemizi imzalıyoruz.

Çiğköfteci Ömer Usta Bayilik Avantajları

Çiğköfteci Ömer Usta bayilik alan girişimcilerimiz sektörün öncü isimlerinden biri ile çalışarak yeni faaliyete geçtikleri sektörde karşılaşmaları olası riskleri minimize edebiliyorlar. Bayilerimiz ile birlikte büyümeyi hedeflediğimiz için müşteri memnuniyeti kadar bayilerimizin de memnuniyetine önem veriyoruz. Bu doğrultuda bayilerimize ihtiyaç duydukları tüm alanlarda destek veriyor, gerekli durumlarda karşılaştıkları sorunların giderilmesine yönelik hızlı ve etkili çözümler üretiyoruz. Kaliteli ve lezzetli ürünlerimizi ekonomik fiyatlar ile tüketicilerimize sunuyor böylece bayilerimizin ekonomik yatırım bedelleri ile karlılığı yüksek bir iş sahibi olmalarına ve işletmelerinin müşteri sayısının düzenli olarak artışına katkıda bulunuyoruz. Ürünlerimizin üretimi aşamasında; yasal mevzuatları, müşterilerimizden gelen talepleri ve piyasadaki rekabet koşullarını göz önünde bulunduruyoruz. Gerekli hijyen ve sanitasyon uygulamaları ile ürünlerimizde sürekli iyileştirmeler yapıyor, çıtayı her zaman daha yüksele taşımayı hedefliyoruz. 

Çiğköfteci Ömer Usta Bayilik Destekleri

Çiğköfteci Ömer Usta bayilik alan girişimcilerimizin eğitimlerine büyük önem veriyoruz. Böylece hem müşteri memnuniyetini en üst düzeyde gerçekleştirmeyi hem de personel motivasyonunun sürekliliğini sağlayıp işletmenin başarısını garantilemeyi hedefliyoruz. Çiğköfteci Ömer Usta bayilik alan girişimcilerimizle her konuda işbirliği içerisinde hareket ediyor, müşteriler ile etkin bir iletişim kurulmasına ve her alanda memnuniyetlerinin sağlanmasına katkıda bulunuyoruz. 

Çiğköfteci Ömer Usta bayilik alan girişimcilerimizden işletmelerini markamızın kurumsal kimliğine uygun olarak dekore etmelerini talep ediyoruz. Kurulum masraflarını bayilerimiz üstleniyor. Ancak marka olarak bayilik alan girişimcilerimizin maliyetlerini minimize etmelerini sağlayacak yönlendirmeleri yapıyoruz. Markamızın uzman kadrosu ile eğitim desteği veriyoruz. Eğitimlerimizi markamız merkezinde ya da il dışında açılacak bayiler için lokasyonlarına en yakın merkez şubede veriyoruz. Çiğköfteci Ömer Usta bayilik alan girişimcilerimize açılış organizasyonlarında kullanmaları için açılışa özel bedelsiz 70 kg ikramlık çiğköfte veriyoruz. Marka merkezi olarak ulusal ve yerel olarak yürüttüğümüz yazılı ve görsel reklamlar için bayilerimizden ücret talep etmiyoruz. Bayilerimize nakliyeleri özel kargo şirketleri ve otobüs kargo aracılığı ile gerçekleştiriyoruz. 

Siz de gıda sektörünün en hızlı büyüyen bu alanında yer almak, markamızın ismi altında faaliyet gösterip bizimle birlikte pazar payınızı artırmak istiyorsanız en kısa sürede markamız yetkileri ile iletişime geçerek bayilik talebinizi iletmenizi öneriyoruz.

Çiğköfteci Ömer Usta Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR