Cevizli Köfteci Etsiz Çiğ Köfte

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Spor Giyim Bayilikleri
Çiğköfte Bayilik İlanları | Bayilik Veren Çiğ Köfte Üreticileri

Cevizli Köfteci Etsiz Çiğ Köfte Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Cevizli Köfteci Etsiz Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Franchising Konusunda Bizlerle çalışmayı Düşünenlerdenseniz Franchise Müdürü Özgür Karaahmet İle İrtibata Geçebilirsiniz

Cevizli Köfteci Etsiz Çiğ Köfte Bayilik Açıklaması

CEVİZLİ KÖFTECİ

"Şanslı olmak istiyorsanız hergün dersinize iyi çalışmak zorundasınız" mantığıyla başladığımız bu serüvene, müşterilerimizin de zamanla beğenisi kazanmamız eklenince yepyeni bir lezzet ortaya çıktı. Adına Cevizli Köfte dedik. Başladığımız günkü kadar var olan heyecanımızla, her an yeni bir yerde, her gün yeni bir dostumuza daha bu lezzeti tattırmış olmanın verdiği heyecanla yolumuza devam ediyoruz. Hazırlamış olduğumuz ürünleri sizlerin beğenisine sunarken elbette ilk hedefimiz sıhhatli olması, lezzetli olması ve sizlerin misafirimiz olduğunuz süre içerisindeki rahatlığınız bizim birincil vazifelerimiz olduğunun bilinciyle hareket etmekteyiz.

  • Gıda Tüzüğüyle ilgili hiçbir zorunluluğumuz yokken etsiz çiğ köfteye Tarım Bakanlığı'ndan üretim izin belgesi alan Türkiye'deki ilk çiğ köfteciyiz.
  • Gaziantep'te lokanta ve dürümcü kültüründen başka bir yeme alışkanlığı yokken restaurant ve temiz fast food anlayışını getiren yine ilk firmayız.
  • Okul kantinlerinde herkesin kendi bildiği gibi çiğ köfte satışı yaptığı bir dönemde Gıda Sicil Sertifikalı hazır çiğ köfteyi okul kantinlerinde satışa sunan ilk firmayız.
  • Aldığımız tüm ürünlerde Gıda Sicil Sertifikası arayan firmayız.
  • Kendimiz yemeyeceğimiz bir ürünü satışa çıkarmayan bir firmayız.
  • En rahat mekanları sizlerin hizmetine açan firmayız.
  • Bugün Cevizli Köfteci'nin fast food mantığına göre hazırlanmış 36 ayrı şubesi, Gaziantep'in yerel ve ulusal marketlerinde 100'lerce satış noktası ve 1000'lerce okul kantininde var olmasının temel mantığı başlarken inandığı değerlerden başkası değil elbette.
  • Kendi kazanımlarımız konusunda da küçük olsun benim olsun mantığını aşıp, bizimle iş ve hizmet anlayışında paralellik arzedebilecek arkadaşlarla Franchising usulüyle ortak çalışmalar yürütmekteyiz.
  • Hedefimiz ürettiğimiz bu ürünleri daha da geliştirerek tüm Türkiye'de aranan lezzet haline dönüştürebilmek.

PAYLAŞTIKÇA BÜYÜYORUZ

İşimize başlarken paylaşmanın bereketine inanarak başladık. Yalnızlığın verdiği sıkıntıları sitemizde de okuyabileceğiniz el arabası maceramızda en üst düzeyde hissederek büyüdük. gayretlerimizin neticesinde ortaya çıkan değerin sadece bize değil, bizimle beraber hareket edebilecek bir çok müteşebbis arkadaşımıza da bir ekmek kapısı olacağını farkettiğimizde ilk ortaklarımız bizlerle çalışmaya başlamıştı zaten. Bugün ulaşmış olduğumuz 30 şube ile bu konudaki inancımızı beyan etmiş olabiliriz kanaatimizce.

Cevizli Köfteci olarak paylaştıkça büyüdüğümüzün farkındayız.izler de bu ortak çalışma alanında kendinize bir kapı açmayı düşünürseniz, biz her zaman sizlerin yanında olacağız bundan emin olun.

Cevizli Köfteci Etsiz Çiğ Köfte Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR