1. Bayilik Veren Firmalar
 2. Spor ve Outdoor
 3. Cevizli Köfteci Etsiz Çiğ Köfte

Cevizli Köfteci Etsiz Çiğ Köfte

Cevizli Köfteci Etsiz Çiğ Köfte bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Cevizli Köfteci Etsiz Çiğ Köfte bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Spor ve Outdoor

CEVİZLİ KÖFTECİ

"Şanslı olmak istiyorsanız hergün dersinize iyi çalışmak zorundasınız" mantığıyla başladığımız bu serüvene, müşterilerimizin de zamanla beğenisi kazanmamız eklenince yepyeni bir lezzet ortaya çıktı. Adına Cevizli Köfte dedik. Başladığımız günkü kadar var olan heyecanımızla, her an yeni bir yerde, her gün yeni bir dostumuza daha bu lezzeti tattırmış olmanın verdiği heyecanla yolumuza devam ediyoruz. Hazırlamış olduğumuz ürünleri sizlerin beğenisine sunarken elbette ilk hedefimiz sıhhatli olması, lezzetli olması ve sizlerin misafirimiz olduğunuz süre içerisindeki rahatlığınız bizim birincil vazifelerimiz olduğunun bilinciyle hareket etmekteyiz.

 • Gıda Tüzüğüyle ilgili hiçbir zorunluluğumuz yokken etsiz çiğ köfteye Tarım Bakanlığı'ndan üretim izin belgesi alan Türkiye'deki ilk çiğ köfteciyiz.
 • Gaziantep'te lokanta ve dürümcü kültüründen başka bir yeme alışkanlığı yokken restaurant ve temiz fast food anlayışını getiren yine ilk firmayız.
 • Okul kantinlerinde herkesin kendi bildiği gibi çiğ köfte satışı yaptığı bir dönemde Gıda Sicil Sertifikalı hazır çiğ köfteyi okul kantinlerinde satışa sunan ilk firmayız.
 • Aldığımız tüm ürünlerde Gıda Sicil Sertifikası arayan firmayız.
 • Kendimiz yemeyeceğimiz bir ürünü satışa çıkarmayan bir firmayız.
 • En rahat mekanları sizlerin hizmetine açan firmayız.
 • Bugün Cevizli Köfteci'nin fast food mantığına göre hazırlanmış 36 ayrı şubesi, Gaziantep'in yerel ve ulusal marketlerinde 100'lerce satış noktası ve 1000'lerce okul kantininde var olmasının temel mantığı başlarken inandığı değerlerden başkası değil elbette.
 • Kendi kazanımlarımız konusunda da küçük olsun benim olsun mantığını aşıp, bizimle iş ve hizmet anlayışında paralellik arzedebilecek arkadaşlarla Franchising usulüyle ortak çalışmalar yürütmekteyiz.
 • Hedefimiz ürettiğimiz bu ürünleri daha da geliştirerek tüm Türkiye'de aranan lezzet haline dönüştürebilmek.

PAYLAŞTIKÇA BÜYÜYORUZ

İşimize başlarken paylaşmanın bereketine inanarak başladık. Yalnızlığın verdiği sıkıntıları sitemizde de okuyabileceğiniz el arabası maceramızda en üst düzeyde hissederek büyüdük. gayretlerimizin neticesinde ortaya çıkan değerin sadece bize değil, bizimle beraber hareket edebilecek bir çok müteşebbis arkadaşımıza da bir ekmek kapısı olacağını farkettiğimizde ilk ortaklarımız bizlerle çalışmaya başlamıştı zaten. Bugün ulaşmış olduğumuz 30 şube ile bu konudaki inancımızı beyan etmiş olabiliriz kanaatimizce.

Cevizli Köfteci olarak paylaştıkça büyüdüğümüzün farkındayız.izler de bu ortak çalışma alanında kendinize bir kapı açmayı düşünürseniz, biz her zaman sizlerin yanında olacağız bundan emin olun.

 1. Spor Giyim
 2. Çiğ Köfte
 3. Su Bayiliği

Cevizli Köfteci Etsiz Çiğ Köfte Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Cevizli Köfteci Etsiz Çiğ Köfte Şartlar & Koşullar

 • Çocuk Gelişim veya Eğitim Fakülteleri bölümünden mezun. Lisans eğitimini tamamlamış yada bu nitekilte eğitmen çalıştıracak donanıma sahip. gelişen dünya vizyonunu yakından takip eden. iletişim becerisi olan bayiler aranmaktadır. bayilik ücreti ödeme koşulları firma yetkililerimizle görüşülecektir.

Cevizli Köfteci Etsiz Çiğ Köfte Fotoğraflar

Cevizli Köfteci Etsiz Çiğ Köfte 0
Cevizli Köfteci Etsiz Çiğ Köfte 1
Cevizli Köfteci Etsiz Çiğ Köfte 2
Cevizli Köfteci Etsiz Çiğ Köfte 3
Cevizli Köfteci Etsiz Çiğ Köfte 4
Cevizli Köfteci Etsiz Çiğ Köfte 5

Spor ve Outdoor Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör