Carwash Turko

Araç Yıkama Sektörüne Farklı Bir Kalite Ve Bakış Açısı Getiren Carwash Turko Araç Yıkama Sektörü Bayilik Veren Firmalar Arasında Yer Almakta Olup Hizmet Ağını Genişletmek Için Bayilik Vermeye Devam..

Carwash Turko Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Carwash Turko Bayilik Şartları

Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Markanın Beklentilerini Karşılayabilecek Durumda Olmak
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Girişimci Bir Ruha Sahip Olmak
Marka İle İşbirliği İçerisinde çalışabilecek Olmak

Carwash Turko Bayilik Açıklaması

Carwash Turko Bayilik

Carwash Turko araç yıkama sektörü içerisine getirdiği yenilikler ile sektörün hizmet kalitesini yükseltmeyi hedeflemektedir. Araç yıkama istasyonlarında bulunan kafeleri ile müşterilerini araçlarının yıkanmasını beklerken evlerinin sıcaklığında ağırlamayı en önemli önceliği olarak kabul etmektedir. Carwash Turko bayilik veren firmalar arasında yer almakta olup franchise sistemi ile Türkiye pazarında söz sahibi olan en büyük firma olmak için çalışmalarına devam etmektedir. Dünyada giderek yaygınlaşan detaylı otomobil temizliği ile kafe işletmesini bir arada sunarak bir ilki gerçekleştiren Carwash Turko yatırımcılarından gelen bayilik taleplerini büyük bir titizlikle değerlendirmektedir.

Carwash Turko Bayilik Şartları

Carwash Turko bayilikalmak isteyen girişimciler markanın internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurduktan sonra ön değerlendirmeye tabi tutulmaktadır. Başvuru sahibinin seçtiği lokasyonda bir başka istasyon bulunması ya da seçilen lokasyonun uygun bulunmaması gibi nedenler olumsuz cevap nedenleri arasında yer almaktadır. Ön başvurusu kabul edilen bayi adayı ile Carwash Turko yetkilileri yüz yüze görüşme gerçekleştirmektedirler. Karşılıklı görüşme süreci de olumlu sonuçlanan bayi adayıdan ayrıntılı bir iş planı hazırlaması talep edilmektedir. Bu plan içerisinde bayiliğin açılacağı lokasyonun detaylı özellikleri, hedef kitle, nüfus, kalifiye eleman aralığı, hava ve coğrafi şartlar gibi konuların yer alması gerekmektedir. Hazırladığı iş planı sonucu bayilik başvurusu onaylanan aday ile marka arasında protokol imzalanmaktadır. Protokol imzalandıktan sonra aday ve personel yaklaşık bir hafta süren temel eğitime tabi tutulmaktadır. Bu esnada bayi teknik şartnameye ve Carwash Turko kurumsal kimliğine uygun olacak şekilde hazırlanmaktadır. Eğitim sürecinin tamamlanması ile birlikte Carwash Turko bayilik almak isteyen girişimci ile bayilik sözleşmesi imzalanmakta ve iş yeri faaliyete geçirilmektedir.

Carwash Turko Bayilik Avantajları

Carwash Turko bayilik alan girişimciler işletmelerinde uygulamalarını yaparken yalnızca Carwash Turko markalı ürünleri kullanabilmektedirler. Ürünlerin zamanında ve eksiksiz temini ise Carwash Turko tarafından gerçekleştirilmektedir. Carwash Turko bayilik almak isteyen girişimcilerine korumalı bir bölge verip bir dükkan yeri seçilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Yer seçiminin doğru bir şekilde yapılması Carwash Turko bayilerinin karlılığının artmasında çok önemli bir rol oynamaktadır. Carwash Turko bayilik alan girişimcilere yapılan bayilik sözleşmesi ile bölge koruma hakkı tanınmaktadır. Bayilikler aralıklı olarak verilmekte ve herhangi bir bayinin gelir kaybı yaşaması olasılığının önüne geçilmektedir. Carwash Turko tüm işletmelerinde standart hizmet kalitesinin ve maksimum düzeyde müşteri memnuniyetinin sağlanmasına özen göstermektedir. Carwash Turko sağladığı yüksek karlılık oranı ve avantajlar ile yatırımcılara düşük maliyet ile yüksek kar elde etme olanağı sunmaktadır.

Carwash Turko Bayilik Destekleri

Carwash Turko bayilik alan girişimcilere yenilenen ve gelişen teknolojiler yakından takip edilerek eş zamanlı olarak destek ve eğitim hizmetleri sağlanmaktadır. Eğitim ihtiyacı olduğu tespit edilen personel kalifiye edilerek Carwash Turko ailesine katılmaktadır. 

Carwash Turko bayilikalan girişimcilerine pek çok farklı alanda destek sunan marka tüm bilgisini, pazarlama faaliyetlerini kullanarak franchise alan girişimcilerine destek vermekte ve işletmelerinin başarısı için kendileri ile düzenli olarak bilgi paylaşımında bulunmaktadır.

Siz de araç yıkama sektörünün öncü isimlerinden biri olan Carwash Turko bayileri arasındaki yerinizi almak için markanın internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak talebinizi iletebilirsiniz.

Carwash Turko Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR