Bayilik Açıklaması

Carwash Turko Bayilik

Carwash Turko Bayilik Hakkında Açıklama : Oto yıkama ve cafe konseptini birleştiren firmamız sizlere olağanüstü bir araba yıkama deneyimi sunuyor. Trafikde stres topuna dönen sürücü bir dost arkadaş gibi karşılanacak arkasına yaslanıp ve rahatlayacağı bir yer bulacak. Carwash Turko Cafe™ bölümünde çay kahve ve kaliteli gıda seçim keyfine varacaksınız. 

Carwash Turko Bayilik ve Bayilik Şartları En son gazete ve dergi seçimi ile klimalı konfor içinde dinlenmek ya da bizim salonda büyük bir plazma TV izleyebilirsiniz. Biz daha önce Türkiyede yaşanmamış bir deneyim ve farklı bir hizmeti müşterilerimize sunmak istiyoruz. Bizim hedefimiz Türkiye genelinde söz sahibi olan güçlü bir marka olarak çok sayıda lokasyona sahip olmaktır. Carwash Turko müşterilerimize rahat ve aile odaklı atmosfer sunuyor. Müşteri çayını kahvesini yudumlar wifi ile internetine bağlanıyor kafemizde kafasını dinlerken biz arabasını tanıyamayacak şekilde yıkıyor ve parlatıyoruz. aynı zamanda çevre dostu biyolojik olarak parçalanabilen ürünleri kullanıyoruz. Oto Yıkama Dünyada gün geçtikçe gelişen detaylı otomobil temizliği işletmesi ile ülkemizde bir ilki gerçekleştirmek istiyoruz. 

Firma ismi: Carwash Turko 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 1

Franchising / Bayilik Destekleri: Bölge Koruması

Carwash Turko Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: ÖN BAŞVURU Bayimiz olmak için öncelikle internet sitemiz üzerinden bayi başvuru formu eksiksiz olarak doldurulmalıdır. ÖN BAŞVURU KABUL Doldurduğunuz form tarafımızdan bazı kriterler göz önünde bulundurularak değerlendirilir. Örneğin başvuru yapılacak mahalde başka bir istasyon olması, başvuru yapılacak yerin iş yeri için uygunsuz olması gibi nedenler olumsuz cevap niteliğindedir. Ön başvurusu kabul edilen bayi adayıyla şirketimiz bünyesinde yüz yüze görüşme yapılır. İŞ SUNUMU Görüşmeden olumlu sonuç alan bayi adayı ayrıntılı iş sunumu hazırlar. Bu sunum içerisinde bayi açılacak yerin detaylı özellikleri, hedef kitle, nüfus, hava ve coğrafi şartlar, kalifiye eleman aralığı gibi konular yer almaktadır. PROTOKOL Başvurusu onaylanan adayla protokol yapılır.

EĞİTİM VE ŞUBE TASARIMI Protokol imzalanan aday ve personel yaklaşık 2 haftalık temel eğitim sürecinden geçer. Bu sırada bayi teknik şartnameye uygun şekilde tasarlanır. Bayi için kurumsal kimlik (kartvizit, fatura, şapka, tişört, bardak, atentli kağıt vb.) hazırlanır. VE MUTLU SON... Tamamlanan eğitim sürecinin ardından bayilik sözleşmesi imzalanır ve devasa bir açılışla iş yeri faaliyete geçer. Carwash Turko ailesi olarak yenilenen ve gelişen teknolojilerle birlikte bayilerimize eş zamanlı destek ve eğitim hizmeti sunuyoruz. Eğitim ihtiyacı olan personel kalifiye edilerek Carwash Turko ailesine katılır. Bayilerimiz uygulamalarını yaparken sadece Carwash Turko markalı ürünleri kullanmakla yükümlüdür. Ürünlerin temini merkezimizden sağlanmaktadır.

 

Bayilik Verdiği Bölgeler
Tüm Türkiye
BAŞVUR