Buse Kozmetik Ve Parfüm

Buse Kozmetik ve Parfüm Bayilik Açıklaması

Buse Kozmetik ve Parfüm Bayilik

Buse Kozmetik ve Parfüm Bayilik Hakkında : Firmamız 1989 yılından bu güne Kozmetik sektöründe yer almaktadır. Firmamız yaptığı tüm işlerde son kullanıcı memnuniyetini esas almaktadır. 

Buse Kozmetik ve Parfüm Bayilik Veriyor Buse Kozmetik olarak çalışma hayatımıza bir çok yenilikler katmayı düşünüyoruz, Çalışma ekibimizde bulunan konusunda uzman çalışma arkadaşlarımızla projelerimize ve firmanızın kurumsal kimliğine yakışır hizmet vermeyi ilke edindiğimizi bilmenizi isteriz. Buse Kozmetik sektör ihtiyaçları ve kaliteli iş anlayışını göz önüne alınarak, Kozmetik perakende ve toptan satış yapılan alışveriş yerleri, Kuaför ve güzellik salonları, SPA salonları, Eczaneler, Grosmarket ve Zincir mağazalar, ve Saç bakım merkezlerine hizmet vermek ve çağdaş iş anlayışını yansıtmak amacıyla kurulmuştur.

Buse Kozmetik ve Parfüm Bayilik Veriyor Bayi 

Franchise Şube Sayısı: 11 

Firma ismi: BUSE KOZMETİK VE PARFÜMERİ İMALAT İTH.İHR.İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Bölge Koruması, Personel

Buse Kozmetik ve Parfüm Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: İMALAT VE İTHALATINI YAPTIĞIMIZ KOZMETİK ÜRÜNLERİNİ.., Kozmetik perakende ve toptan satış yapılan alışveriş yerleri, Kuaför ve güzellik salonları, SPA salonları, Eczaneler, Grosmarket ve Zincir mağazalar, ve Saç bakım merkezlerine KENDİ SERVİS ARAÇLARI VE PAZARLAMA ELEMANLARI İLE TOPTAN SATIŞINI YAPMAK hizmet vermek.

 

Buse Kozmetik ve Parfüm Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR