British Street Dil Kursları

British Street Dil Kursları Bayilik Açıklaması

British Street Dil Kursları Bayilik - Franchise

British Street Dil Kursları 2000 yılından beri eğitim sektörünün içerisinde olan ve ilköğretimden yetişkin gruplara kadar profesyonel dil eğitimleri veren dil okuludur. İngilizce öğrenmek isteyen bireylere profesyonel destek vererek daha kısa zamanda ve hedefleri doğrultusunda başka bir dil öğrenmelerine yardımcı olmaktır. İngilizce Türkiye'de öğrenilmez ancak yurt dışında öğrenilir algısını yıkmak hedefimiz olmuştur. British Street Dil Okulları, Samimi ve güleryüzlü çalışan kadrosu, nitelikli Öğretmen kadrosu, modern kurs merkezleri ile İngilizce eğitimine farklı bir atmosfer getirmiştir.

 British Street Dil Kursları Bizlere sürekli sorulan birkaç sorunun cevabını sizinle bu bölümde paylaşmak istedik. Bayilik konusunda bizlere sıkça sorulan sorular ; Franchising sistemi nedir, bu sistem ile bayilik nasıl alınıyor ? Bildiğiniz gibi, Franchising (Frençayzing), sözleşmeye dayalı, direkt bütünleşmiş bir pazarlama sistemidir. Bu sistemde nasılınıbil (know-how) ve markanın imtiyaz hakkı sahibi, belirli süre, koşul ve sınırları kapsayan anlaşmayla bağımsız yatırımcılara sistemini ve markasını kullandırır. British Street İngilizce Kursları olarak, dünyaca bilinen Franchise sistemi ve alt yapısını kullanarak bizde Türkiye'deki hizmet noktalamızı genişletiyoruz.

Bu sistemle bayimiz olan işletmeler ;

 • 12 Yıllık British Street birikimi
 • Reklam ve pazarlama desteği ( Büro içi, dış saha çalışmaları, internet çözümleri, yerinde eğitim)
 • Eleman ve personel yetiştirme ( Tecrübeli Kayıt kabul personeli , eğitim danışmanı,cv desteği, yerinde eğitim)
 • Yayın, ilan ve broşür destek ( Tüm matbaa tasarım çözümleri)
 • Bölge analizi ( Kurs açılacak il veya ilçe analizi yerinde destek)
 • Ücretsiz kurum içi otomasyon programı. ( Kasa takip,kursiyer takip,data takip,sınıf takip,özel ders takip vb.programlar yerinde eğitim )
 • Resmi işlemler desteği (İstenildiğinde 0'dan kurulum ve teslim)

imkanlarından yararlanarak, kaliteli bir İngilizce Kursuna sahip olacaktır. Tüm British Street şubeleri ve franchising sistemi ile bayimiz olan işletmeler, British Street İngilizce Kursları standart eğitim kalitesine tabidir ve bilinen ve kendini ispatlamış eğitim kalitemizi korumak ve geliştirmek adına her türlü çalışmaları yapmaya devam ediyoruz.

Bayilik alan işletmeler kendi şubelerini açabiliyormu yada alt bayiler oluşturabiliyor mu ? Bölge bazında yada il bazında bayilik veriyor musunuz ? Franchising sisteminde, bayilik veren pazarın her noktasını aynı etkinlikte ulaşamadığı takdirde, belli yükümlüklerini ve haklarını bölgesel olarak bölge franchise alana devreder. Bölge franchise alan, kendisi işletmeler açabilir veya alt franchise alanlara açtırabilir. Bizde aynı mantıkla bizi tam anlamıyla temsil edeceğine inandığımız ve her anlamda alt yapısını tamamlamış veya tamamlaması mümkün olan işletmelere, Bölge bazında veya İl Bazında bayilik vermemiz mümkün bulunmaktadır. Bu alt yapıya sahip işletmelerin yetkilileri bizimle iletişim kurabilir. 

Firma İsmi : British Street Dil OkullarıBayilik Kategorisi : Eğitim Kuruluş Yılı : 2000 Bayi Sayısı : 8 Firma Tanıtımı : British Street Dil Okulları Yabancı dil öğretim alanında Türkiye geneline yayılmış dil okuludur. Modern kurs merkezleri, kaliteli eğitim anlayışı ile sektörün önde gelen dil okullarından dır. 

Bayilik Şartları : Giriş bedeli : 10.000$ Aylık royalty : 1200TL

British Street Dil Kursları Bayilik Destekleri

 • Web site kurulum ve sınırsız tasarım desteği
 • Yerinde personel eğitimi
 • Satış-Pazarlama desteği
 • Prosedür desteği
 • Personel desteği

Bayilik Yatırım Maliyeti : 30.000TL-60.000TL 

British Street Dil Kursları Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR