Bilişim Eğitim Merkezi

Bilişim Eğitim Merkezi Bayilik Açıklaması

Bilişim Eğitim Merkezi Bayilik

Yılların getirmiş olduğu tecrübe ve Türkiye’de yaptığı atılımlarla kendi alanındaki eğitim sektörünün lider kuruluşu olan Bilişim Eğitim Merkezi, kurulduğu günden bu yana vermiş olduğu binlerce mezunuyla eğitimli ve uzman kadroları iş dünyasına kazandırdı. Şimdi ise tüm dünyada son yılların en geçerli iş kurma metodu olarak kabul edilen Franchising Sistemi ile kendi işini kurmak isteyen girişimcilere Bilişim Eğitim Merkezi’ne ortak olma fırsatını sunuyor. 

Bilişim Eğitim Merkezi Bayilik ve Bayilik Şartları Bilişim Eğitim Merkezi Franchising Sistemi sayesinde, lider bir ekibin sağladığı avantajlardan yararlanarak yüksek standartlara sahip olacak ve kurumsallaşacaksınız. Bilişim Eğitim Merkezi bünyesindeki uzmanların denetiminde, kısa bir sürede dünyaca ünlü bir eğitim kurumu olacak ve sektörde, çağın gerektirdiği, ülkemizin ihtiyaç duyduğu ilerlemeye katkıda bulunurken, kendi işinizi kurmuş olmanın da haklı gururunu yaşayacaksınız. Yıllardır düzenlediği eğitim programlarıyla binlerce gencin başarılı ve kazançlı mesleklere kavuşma hayallerini gerçekleştiren Bilişim Eğitim Merkezi, size ortaklık teklif ediyor.

Yeterli finansmana, girişimci ruha ve yüksek motivasyona sahipseniz; Bilişim Eğitim Merkezi’nin her geçen gün büyüyen eğitim zincirinin bir halkası olabilirsiniz. Öncelikli Franchising verilmesi Planlanan iller; İzmir, Adana, İçel (Mersin), Antalya, Gaziantep, Samsun, Trabzon, Kayseri, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir. 

Ürün Hizmet Kapsamı : Eğitim 

Bayilik Veren Firma : Bilişim Eğitim Merkezi

Firmanın Kuruluş Yılı : 1999 

Bayilik Vermeye Başladığı Yıl : 2012 

Bayilik Sayısı : 3Bayilik Giriş Bedeli : Değişken 

Gerekli Ortalama Sermaye : Değişken

Bilişim Eğitim Merkezi Bayilik Şartları

Bayilik adaylarında aranan şartlar; Kişisel ve finansal yeterliliğe ulaşmış, eğitim sektöründe yatırım yapmak isteyen girişimciler. İşyerinde aranan şartlar; min. 300 m2, merkezi lokasyonda, ulaşımı kolay.

Bilişim Eğitim Merkezi Bayilik Destekleri

Eğitim, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Proje, Ortak Reklam, Mal Temini, Pazarlama, Personel Temini

 

Bilişim Eğitim Merkezi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR