Bayim Olur Musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı 16. Kez Düzenlenecek

Son Güncellenme: Fri May 2024 07:56

Bayilik almak ya da bayilik ağınızı genişletmek istiyorsanız bu fuarı kaçırmayın! Bayim Olur Musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı 2018 yılında da binlerce kişiye ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor!

Bayim Olur Musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı 16. Kez Düzenlenecek
Enes Öksüz admin

İş fikirleri arayan girişimcilerle bayilik veren firmaları buluşturan “Bayim Olur Musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı” 2018 yılında 16. kez düzenlenecek. 11-14 Ekim 2018 tarihleri arasında düzenlenecek etkinliğin 2017 senesinden de hareketli geçmesi bekleniyor.

Geniş bir alanda yüzlerce marka ve girişimciyi bir araya getiren organizasyon her sene yepyeni iş ortaklıklarının kurulmasını sağlıyor. İş dünyasını birleştirme özelliği ile bu fuar Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük fuarları arasında yer alıyor.

2017 Senesinde Rekor Kırıldı

Yeni iş fikirlerinin, dikkat çeken projelerin ve farklı kazanç yollarının ortaya çıkmasını sağlayan “Bayim Olur Musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı” 2017 senesinde rekor bir katılımla gerçekleşti. Kanada, Fransa, Çin, Rusya, İngiltere, Mısır, İspanya ve Avustralya gibi dünya ülkelerinden gelen katılımcılara da ev sahipliği yapan fuarda toplamda 269 firma tanıtımlarını yaptı ve kendi işini kurmak isteyen girişimcilere kendilerini ifade etme şansı yakaladı. Hem ulusal düzeyde hem de global düzeyde iş ortaklıkları kurulmasını sağlamasıyla da Bayim Olur Musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı düzenlenen ticaret fuarları arasından sıyrılmayı başardı.

Önerilen İçerik: Bayilik Fuarı İzlenimleri: Artıları ve Eksileri Bayilik Fuarı

Fuarda Yatırımcıları Yeni Fırsatlar Bekliyor

Ülke ekonomisine katkıda bulunurken aynı zamanda yatırımlarının karşılığını almak isteyenlere özel fırsatların sunulduğu fuar, yatırım tercihlerini değiştirebilecek denli etki yaratıyor. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerle buluşan ve iş dünyasının önemli isimlerin seminerlerine katılanlar iş fikirlerini geliştirme imkanına da sahip oluyor. Sadece girişimciler değil; franchise ağını genişletmek isteyen ya da franchise sistemini kurmak isteyen firmalar da fuardan avantaj sağlıyor.

Projelerini, iş fikirlerini ve halihazırda verdikleri hizmetleri tanıtan firmaların da yeni fırsatlarla karşılaşmasını mümkün kılan organizasyon 2017 yılında yepyeni iş anlaşmalarına tanıklık etti. Yurt dışından gelen heyetlerin dikkatini çekebilen Türk markaları da yurt dışına açılma fırsatı buldu.

Fuarın Özel Bölümleri Yoğun İlgi Görmeyi Başardı

Tedarikçiler için de özel bir bölüm ayrılan böylece Franchise veren markalarla potansiyel iş ortaklığı ihtimalinin arttırılmasına ve tedarikçilerin tanıtım yapmasına zemin hazırlayan fuar, ünlü simaları da konuk ederek katılımcıların ilgisini üst düzeye taşıdı.

Bayim Olur Musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’na Neden Katılmalısınız?

Franchise ya da bayilik veren firmalar arasındaysanız, kendi işinize sahip olmak ancak bilindik bir markanın gücünü hissetmeyi tercih ediyorsanız, yeni iş fikirleri arıyorsanız ya da tedarikçiyseniz bu fuara katılmanızı öneriyoruz. Bir taşla bir kuş sürüsünü hedef almanızı sağlayacak denli kritik bir öneme sahip olan Bayim Olur Musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’nın 2018 yılında kapılarını 16. kez açacağını hatırlatarak şimdiden fuara yönelik kapsamlı çalışmalarınıza başlamanızı öneriyoruz.

Fuara katılarak sektörünüzün önde gelen markalarının yetkilileriyle tanışabilirsiniz. İş çevrenizin genişlemesine bağlı olarak işlerinizi büyütmek için akıllıca bir adım atabilirsiniz. Ürününüzü, fikrinizi ya da hizmetlerinizi tanıtma şansını yakalayabilirsiniz. Normal şartlarda aylar sürecek bir pazarlama çalışmasının etkisini yalnızca bu organizasyona katılmakla alabilirsiniz.

İş fikri bulma konusunda kararsızlıklarınız varsa da bu fuarın size katkıları olacaktır. Franchise veren lider markalarla da bayilik sayısını arttırmak isteyen firmalarla da aynı zaman diliminde iletişime geçebilirsiniz. Sermayenizi en iyi şekilde değerlendirmek adına doğru tercihler yapabilmek için avantajlı bir konuma ulaşabilirsiniz.

Bayim Olur Musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’na Katılacak Girişimcilere Öneriler

Bu fuara katılma kararı verirseniz ki ticari geleceğiniz için katılmanız size birçok fayda sağlayacaktır, tüm markalarla iletişime geçmek yerine hedeflerinizi daraltmanızı öneriyoruz. Fuara katılmadan önce hangi sektöre girmek istediğinizi belirlerseniz zamanınızı boşa harcamamış olursunuz. Faaliyet göstermek istediğiniz sektörde bayilik veren firmalar ile iletişime geçerek soru işaretlerinizi azaltmalısınız. Firmalarla ilgili detaylı bilgi alırken sundukları destekleri ve ileriye dönük hedeflerini de sorgulamayı ihmal etmemelisiniz.

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler