Aslı Börek

Gıda Sektöründeki Faaliyetlerine Su Böreği Üretimi Ile Başlayan Aslı Börek Şu Anda 15.000 M2’Lik Kapalı Tesislerinde Yüze Yakın Farklı Ürün Çeşidinin Üretimini Yapmakta Ve Bayilik Vererek Sektördeki..

Aslı Börek Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Aslı Börek Bayilik Şartları

Yeniliklere Açık Bir Vizyona Sahip Olmak
İnsan Yönetimi Ve Finansal Yönetim Deneyimine Sahip Olmak
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Tüm Zamanını İşine Ayırabilmek
Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak

Aslı Börek Bayilik Açıklaması

Aslı Börek Bayilik

 

Aslı Börek yalnızca su böreği üretimi ile adım attığı gıda sektöründe kısa sürede büyük gelişme gösteren ve börek sektörü bayilik veren firmalar arasında ilk akla gelenler arasında yer almaktadır. Türk mutfağının en özel lezzetlerine yer verdiği ürün yelpazesini sürekli geliştiren Aslı Börek yüze yakın çeşidin üretimini 15.000 m2 alana sahip modern tesislerinde gerçekleştirmektedir. Üretim kapasitesi açısından değerlendirildiğinde Türkiye’nin sayılı tesislerinden birine sahip olan marka, yüzden fazla mağaza ile müşterilerine hizmet sunmakta ve bayilik ağını genişletmeye devam etmektedir. Aslı Börek aynı zamanda Türk mutfağının en lezzetli ürünlerini pek çok ülkeye de ihraç etmektedir. Geleneksel lezzetleri modern teknolojisi ile buluşturarak sektörün lider markası haline gelmek Aslı Börek’in hedefleri arasında ilk sırada yer almaktadır.

Aslı Börek Bayilik Şartları

Börek sektörünün en büyük zincir markalarından biri olan Aslı Börek yüzden fazla olan mağaza sayısını verdiği yeni bayilikler ile artırmayı hedeflemektedir. Aslı Börek bayilik alan girişimcilerinin girişimci ruha sahip ve iş süreçlerinin tamamına hakim şekilde işinin başında durabilecek kişiler olmasını tercih etmektedir. Markanın temek prensibi mevcut mağazası için franchise arayan girişimciler yerine alacağı franchise için uygun yer tespitini benimseyen girişimciler ile çalışmak şeklinde özetlenebilmektedir. Marka mağazalarının yoğun yaya ve araç trafiğinin olduğu lokasyonlarda konumlandırılmasını talep etmektedir. Ayrıca müşterilerinin zaman geçirebilecekleri açık alanı olan ve otoparka sahip mekanlara öncelik tanınmaktadır.  

Aslı Börek bayilik almak için gerekli yatırım tutarı ile ilgili güncel bilgiler markadan alınabilmektedir. Bununla birlikte yatırım maliyetlerinin seçilen lokasyona ve mağazanın büyüklüğüne göre değişiklik gösterdiği bilinmektedir. 

Aslı Börek bayilik almak isteyen girişimcilerine Aslı Express ve Aslı Cafe olmak üzere iki farklı alternatif yatırım fırsatı sunmaktadır. Marka bayilerinden reklam katılım payı ya da sürekli franchise ödemesi talep etmemektedir. 

Aslı Börek Bayilik Avantajları

Günümüzde kadınların aktif hayatta daha fazla yer alması mutfakta çok fazla vakit geçirememelerine yol açmaktadır. Buna bağlı olarak börek gibi bazı lezzetlerin tüketiminin dışarıdan karşılanması bu sektörde sürekli bir büyüme sağlamaktadır. Aslı Börek de Türk mutfağının en önemli lezzetlerinden olan böreğin yanı sıra diğer pek çok farklı ürünü ile Aslı Börek bayilik alan girişimcilerine yüksek kazançlı bir işe sahip olma fırsatı sunmaktadır. Marka bayilik alan girişimcilerinin aldıkları sektörel ve ticari risklerin de azalmasını ve güçlü bir marka ile işbirliğine giderek rakipleri arasından sıyrılmasını sağlamaktadır.

Mevcutta büyük bir pazar payına sahip olan Aslı Börek, marka bilinirliğini artırmak için çalışmalarını sürdürürken aynı zamanda bayilerinin de daha fazla müşteriye ulaşabilmesi için gerekli adımları atmaktadır. Doğru lokasyonda konumlandırılmış bir mağazada girişimciler yatırımlarının geri dönüşünü yaklaşık 12 ayda alabilmektedir. 

Aslı Börek Bayilik Destekleri

Aslı Börek gıda sektöründe sahip olduğu 20 yılı aşkın deneyimini, marka bilinirliğini, üretim ve lojistik imkanlarını bayilik alan girişimcileri ile paylaşmaktadır. Oldukça geniş bir müşteri kitlesine sahip olan marka bayilik vermek için herhangi bir şehir kısıtlaması yapmamakta ve bayilerine süreçlerinin tüm aşamasında eğitim, personel, reklam gibi pek çok alanda destek sağlamaktadır. 

Aslı Börek bayileri arasında yer almak istiyorsanız siz de markanın internet sitesindeki bayilik başvuru formunu doldurarak süreci başlatacak adımı atabilirsiniz.

Aslı Börek Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR