Aslı Börek Bayilik Açıklaması

Aslı Börek Bayilik

Kadınlarımızın el emeği ile hijyenik koşullarda hazırladığı ürünlerimiz, Asli Börek adi altında tüm müşterilerimizin beğeni ve takdirlerini kazanmaktadır. Aslı Börek İstanbul-Ankara-Bursa-İzmit-Antalya-Balıkesir-Eskişehir-Konya-Muğla-Mersin-Samsun-Denizli-Kayseri ve İzmir illerimizde, 67 bayilik / franchise sisteminde, toplam 111 şube ile hizmet veren firmamız dünya markası olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Aslı Börek Bayilik İnsan sağlığına en duyarlı ülkelerden olan İsviçre’den alınan sağlığa uygunluk belgeleri ile Aslı Börek’in kalitesi yurt dışında da kanıtlanmıştır. Peynirli, kıymalı ve ıspanaklı su börekleri, değişik lezzetlerde ev baklavaları, zeytinyağli dolma, sütlü tatlılar, pasta ve kurabiye çeşitleri ile hizmet veren Aslı Börek, ürettiği kaliteli ürünleri seri ve günlük olarak yurt çapında tüm bayilerine ulaştırmaktadır. Aslı Börek 2500 m2‘lik modern tesislerinde gıda mühendislerimizin titiz kontrolleri eşliğinde üretmiş olduğu Su Böreğinin ihracatını ilk yapan firma unvanını kazanmıştır.

Aslı Börek Bayilik Şartları

Aslı börek ciradan pay almamaktadır. Aslı Börek Dükkan M2: 100 – 150 m2 Bayilik Giriş Bedeli: 30.000 USD Aslı Börek açmak için gereken toplam bedel: 200.000 TL – 300.000 TL 

Aslı Börek’in Bayilik Anlaşması ile Verdiği Destekler

  • Eğitim
  • Operasyon
  • Kalite Kontrol
  • Reklam

 

Aslı Börek Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR