Arsamiea Çiğköfte

Arsemiea Çiğköfte 1990 Yılından Bu Yana Hızlı Bir Büyüme Sergilediği Gıda Sektörünün En Önemli Markalarından Biri Olup Bayilik Verme Yolu Ile Ulaştığı Kitleleri Genişletmeyi Hedeflemektedir.

Arsamiea Çiğköfte Bayilik Maliyeti

5.000 - 10.000 *
* Arsamiea Çiğköfte bayilik almak için gereken yatırım bedelinin 7.000 TL’den başladığı bilinmektedir. Arsamiea Çiğköfte isim hakkı olarak ayrı bir ücret talep etmemektedir.

Arsamiea Çiğköfte Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Arsamiea Çiğköfte Bayilik Şartları

İnsan İlişkilerinde Başarılı Olmak
Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Tüm Zamanını İşine Ayırabilmek
Müşteri Memnuniyeti Ve Kalite Odaklı Olmak

Arsamiea Çiğköfte Bayilik Açıklaması

Arsamiea Çiğköfte Bayilik

Toplum olarak vazgeçemediğimiz lezzetlerden biri olan çiğ köftenin gıda sektöründeki en karlı alanlardan biri olduğu bilinmektedir. Arsamiea Çiğköfte gıda sektörüiçinde çok rağbet gören bu alanda uzun yıllardan bu yana faaliyet göstermekte olup Türkiye’deki çiğ köfte sektörüne liderlik etmeyi hedeflemektedir. Yatırımcılarına sunduğu ayrıcalıkların yanı sıra benzersiz lezzet ve ürünlerine düzenli olarak yaptığı yatırımlar sonucu pazarda giderek büyüyen payı nedeni ile Arsamiea Çiğköfte gıda sektöründe bayilik veren firmalar içinde büyük ilgi görmektedir. 1990 yılında kurulan marka sergilediği hızlı büyümeyi sürdürmek vemüşteri memnuniyetini daha daüst noktalara taşıyabilmek için çalışmalarını aralıksız olarak devam etmektedir.

Arsamiea Çiğköfte Bayilik Şartları

Arsamiea Çiğköfte bayilik almak isteyen girişimciler markanın internet sitesi üzerinden taleplerini iletebilmektedirler. Bayilik başvurusunda bulunan girişimciler ile telefonda bir ön görüşme yapılmakta, bu ön görüşmenin olumlu sonuçlanması durumunda yüz yüze görüşme aşamasına geçilmekte ve seçilen yer ile ilgili fizibilite çalışmaları yapılmaktadır. Kısa sürede 1000 şubeye ulaşmayı hedefleyen Arsamiea Çiğköfte Türkiye’nin her bölgesi için bayilik taleplerini kabul etmekte ve değerlendirmeye almaktadır. Arsamiea Çiğköfte bayilik almak için gereken yatırım bedelinin 7.000 TL’den başladığı bilinmektedir. Marka bayilik verdiği işletmelerin 20 ile 60 metrekare arasında bir alana sahip olmasını talep etmektedir. İsim hakkı adı altında ayrı bir ücret talep etmeyen Arsamiea Çiğköfte  aynı bölgede bulunan bayileri arasında en az 600 metre mesafe bulunmasını koşul olarak öne sürmektedir. Bayilerinden şu anki uygulaması kapsamında reklam katılım ücreti ve gelirden pay almayan Arsamiea Çiğköfte bayilik alan işletmelerini 10 gün içerisinde hizmet vermeye hazır hale getirmektedir.

Arsamiea Çiğköfte Bayilik Avantajları

Arsamiea Çiğköfte bayilik almak isteyen girişimcilerine düşük yatırım bütçesi ile kendi işlerinin sahibi olma olanağını sunmaktadır. Arsamiea Çiğköfte bayilik alan girişimciler reklam bütçesi ayırmalarına gerek kalmadan marka bilinirliğinin ve merkezi olarak yürütülen reklam kampanyalarının etkisi ile müşteri kitlelerini sürekli olarak artırabilmektedirler. Markanın yürüttüğü AR-GE çalışmaları sonucu yapılan iyileştirmelerden ve geliştirmelerden Arsamiea Çiğköfte bayilik alan girişimciler de yararlanabilmekte ve işletmelerini geliştirebilmek için herhangi bir yatırım yapma ihtiyacı duymamaktadırlar. Arsamiea Çiğköfte bayilikalan girişimcilerinin işletmelerinde müşterilerine sunacakları lezzetliürünlerini vakumlu olarak ve hemen müşterilere sunulabilecek şekilde kapılarına kadar teslim etme kolaylığı sağlamaktadır. Arsamiea Çiğköfte lezzetlerini daha da eşsiz hale getiren acı sos, lavaş ve nar ekşisi de Arsamiea Çiğköfte tarafından üretilip bayilere gönderilmektedir. Arsamiea Çiğköfte % 200’e varan yüksek karlılık oranları ile girişimcilerine yaptıkları yatırımı 4 – 10 ay arasında geri kazanma fırsatı vermektedir.

Arsamiea Çiğköfte Bayilik Destekleri

Arsamiea Çiğköfte bayilik alan girişimciler marka merkezi tarafından verilen bölge analizi, mimari tasarım desteği, danışmanlık desteği, eğitim desteği ve operasyonel denetim desteklerinden yararlanabilmektedirler. Arsamiea Çiğköfte bayilik verdiği tüm işletmelerinde markanın belirlenmiş standartlarının ve hizmetkalitesinin uygulanması konusunda hassasiyet göstermekte olup bu standardizasyonun sağlanabilmesi için eğitim ve denetim faaliyetlerini titizlikle sürdürmektedir. Arsamiea Çiğköfte her zaman bayilik alan girişimcilerinin yanında yer almakta olup kısa sürede kazanç sağlamalarını hedeflemektedir.

Arsamiea Çiğköfte gıda sektörü içerisinde büyük bir paya sahip olan çiğ köfte sektörünün önde gelen isimlerinden biri olup bayilik vermeye 2019 yılında da devam etmektedir. Siz de şu anda Türkiye genelinde 400’den fazla şubesi bulunan Arsamiea Çiğköfte ailesine katılarak pazardan hemen pay almaya başlayabilirsiniz. 

Arsamiea Çiğköfte Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR